Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да прикача файла с диета към форума?
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да прикача файла с диета към форума?
-
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
-
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
Диетата не налага конкретни ограничения върху количеството мляко, плодове или зеленчуци. Що се отнася до вида на плодовете, диетата позволява всички плодове с изключение на бананите. По отношение на млякото предпочитаният вариант е с по-ниска масленост. Важно е да консумирате умерени количества и да следвате указанията за конкретния ден от диетата.
-
Има ли ограничения за методите на готвене на протеинови и въглехидратни храни?
-
Колко дълго може да се спазва тази диета и изисква ли се специално захранване след приключването й?
.
.Ядох в 10 и после в 12ч..До тук съм на 1 кофичка кисело мляко и 2 ябълки.Чувствам се направо преяла-сигурно,защото иначе по това време никога не ям.Пия и кафе,но от това Витаголд.
чета,че повече от 1ч.ч. прясно и една кофичка кисело мляко нетрябвало да се приема на ден докато кърмиш вие какво мислите
а имам бая килца да свалям...ама ме е срам да кажа

...