Бродирана красота - тема 132

  • 79 188
  • 736
# 600
Момичета, имате ли по-качествена схема и ключ на това коледно пиле?
Тази която имам е неизползваема ...
Скрит текст:

Като се разпечата и/или увеличи не се чете. Sad
Виж целия пост
# 601
Flash* ето така дали ти върши работа?

Виж целия пост
# 602
флаш, погледни тук
http://www.liveinternet.ru/users/4790589/post265945058/
http://www.liveinternet.ru/users/p0n4ik/post257029357/
Виж целия пост
# 603
Благодаря и на двете ви. bouquet  bouquet
Така е по-добре, по-едричко е и дори от монитор да гледам, пак ще се получи. Peace

п.п. разпечатах го, идеално е! Heart Eyes
Виж целия пост
# 604
От мен още нещо готово



Много хубава панама, не бях попадала досега на такава.  Peace
Виж целия пост
# 605
От мен още нещо готово



Много хубава панама, не бях попадала досега на такава.  Peace

  Crazy Crazy страхотна е  Hug

 Blush зелена или червена рамка?
Виж целия пост
# 606
teddybearm страхотен гоблен  Hug , не съм го виждала до сега ауу много ярък и цветен, супер е bouquet.


Аз малко картички да покажа  Simple Smile  ....за селцето пак няма ред  ooooh!
     
Виж целия пост
# 607
Леле, много са хубави!
Последната картичка за 8ми март дали ще успея да я ушия и изпратя на майка ми. Thinking Май късно се сещам ама пък и сега видях тази Simple Smile Аз затова и исках пилето...да ги почвам от сега новогодишните, че все в последния момент се сещам.
Ако имаш схемичката на компютъра си, ще съм  newsm51
Виж целия пост
# 608
Хайде бързо, че няма време  Wink    http://dox.bg/files/dw?a=ce2487467e
Виж целия пост
# 609
mibobo, може ли на мен средната/с трите лалета/  bouquet
Виж целия пост
# 610
mibobo, може ли на мен средната/с трите лалета/  bouquet

Заповядай http://esstef4e.gallery.ru/watch?ph=bhgW-drYlA&subpanel=zoom&zoom=8
Виж целия пост
# 611
teddybearm, гоблена ти ме остави без думи. На коя фирма е тази красота?
mibobo, много готини картички, такова едно пролетно настроение ми дойде от тях. Аз още не мога да започна великденски дребосъци, а ме сърбят ръчичките. 
Виж целия пост
# 612
Ани гоблена е на ДМЦ.
Ти сега гледай да направиш тортите.
Виж целия пост
# 613
И тук да се фукна. Остана само контурът.

Виж целия пост
# 614
Честит празник, честит 3-ти март! bg bg bg
Минавам да се отчета с поредния етап на Oriental Splendor, вече започва да се появява и лилав цвят Simple Smile

pticasprujina, супер! Чакаме с контур Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия