Сладкарничка за книги - тема 59

  • 28 996
  • 741
# 270
Да Гиговче, пренастройвам се още  Hug
Даже мисля, че вчера направих точно един месец без да съм отваряла книжка, но снощи вече се зачетох в тази която бях зарязала преди Коледа  Embarassed, връщам се в обичаен  ритъм.
Виж целия пост
# 271
Сега съм по спокойна Зори  Heart Eyes
Ще се настроиш,време трябва...
Виж целия пост
# 272
...и хора не мога да играя...

А, ти специално ще трябва да се научиш!  Naughty Щото на сватбата ти кой ще тропка и води хорото?  Party Hug Heart Eyes
Е как кой? Аз bowuu
Седмица преди сватбата ще се съберем някъде у Филипето, да ви уча всички до една да играете хора. Слив и Мариета, очаквам подкрепа Wink
Виж целия пост
# 273
Ехаааа, чак си го представих и понеже аз съм човек, който живее с илюзии и планове ... ако някой ден имам сватба знам точно как ще изглежда...в заведенив с градина извън града, цветово ще е бяло и зелено и много тъпани искам Simple Smile и Кости няма да седни от танци Simple Smile ако не се е справила с обучението Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Ида, ида, там сме Party! Цял следобед тропам вкъщи Чичовото, научих го, само дето прехода между тактовете ми се опъва, ама и той ще стане...а за народна музика умирам / 6 години съм свирила на тамбура, после пях в народен хор, а само две ноти да чуя и сърцето ми заиграва, не мога да се стърпя и скачам веднага Heart Eyes/. И до ден днешен като съм сама и шетам - пея, обожавам бавните, тъжни народни песни, Лале ли си зюмбюл ли си, Еничари ходят, Двеста са пушки пукнали смея да твърдя, че изпълнявам много добре...ама пусто като си нямам публика  hahaha

Чакат ме 30 кексчета да шприцовам с шоколадов крем, Калоян с това пожела да почерпи утре. Книжка нямам, утре преди танците ще ида в библиотеката да видя какво ще си взема.
Виж целия пост
# 275
Кости,ще ти издам една тайна-Петето с двете я е многотропкова Hug
Виж целия пост
# 276
Е тогава май тя ще ни учи Grinning
Мариета и аз много обичам да си припявам, но в моя случай е добре, че няма публика Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 277
И аз обичам да пея, но и при мен е добре че няма публика...баба ми на времето е пеела, но заради дядо се е отказала...явно е, че не съм наследила дарбата.
Ох, много изморена се чувствам, по цял ден съм сама в този магазин и хора никакви няма, едвам правя по продажба - две, хич не се чувствам добре психически....
Виж целия пост
# 278
Добър вечер...
Влизам само да ви се "похваля" каква я свърших днес. Успях да си заключа колата с клочовете, телефона, парите ми, абе с всичко вътре. Чист късмет си бе, че не заключих и Анди вътре...Още не мога да разбера как го направих, аз знам как го направих, ама защо.... Добре че се намериха хора, които да ми помогнат, да ми намерят ключар за отрицателно време. Че иначе не ми се мисли, резервни ключове ни за вкъщи, ни за колата има.. Просто, беше ми много "весело"...
Виж целия пост
# 279
Ааа, Алекс, ММ е спец на това упражнение - при първото излизане с новия мотор му заключи ключовете под седалката, та я разбива, екшън Laughing...
Виж целия пост
# 280
И аз да се "похваля"... има дете с шарка в групата на баткото. А освен, че бебо е малък, аз не съм карала нищо ooooh! И за капак учителките нищо не казват, и накрая излъгаха, че не било в нашата група, да съм го пускала Outta Joint Ще броим сега дните Tired
Виж целия пост
# 281
Ленинка,при баткото и бебето е лесно,ама за теб е кофти ooooh!
Има случаи и на подминаване.По-добре спри баткото от градина.
Виж целия пост
# 282
Момичета  Hug
Утре ще ходя до поща, пращам на Гигич, на Гани и Лу  Heart Eyes Само ако може да ми кажете на кой коя от книгите беше...  Blush че не съм си пила Гинкото Mr. Green
Лотхен  Heart Eyes Прочетох Валтерчо  Party бива си го  Grinning  Гани също иска да я чете, но аз помня, че ти щеше да я даваш на някаква библиотека... Да ти я изпращам ли (няма да я изпращам, все ще имам път около Ректората скоро с надеждата за кафепиене  Heart Eyes ), или да я пусна в сектата ...? Hug
Мариет не знам дали са пощите, клеймото е от 16-ти. Малко вероятно е... По-съм склонна да го припиша на няколко много скучаещи и много интересни бабки от блока, които дори студа не плаши в жаждата им за приключения  Mr. Green Ами сладурани са. Heart Eyes
Отивам да си дочета книжката, че ме чопли  Hug
Виж целия пост
# 283
Добро утро bouquet!
Днес кафето е от мен, както и сладичкото - имам си един почти мъж на 15 - нека да ни е здрав, щастлив и да успява в начинанията си!



Скрит текст:





Виж целия пост
# 284
Добро утро!

Мариет, имате си не почти мъж, а млад мъж Wink да ви е жив и здрав, успешен и късметлия.

Допивам си кафето и ще се оправям за работа.

Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия