iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 120

Това е морски колаген, хидролизиран до пептиди, не до АК  
АК имат ниско молек. тегло /МТ/ - най-високо е на триптофана около 200
В този продукт е посочено, че МТ е 5000Да  или най-малко 30АК в структура - това е голям пептид, полипептид
По-добрият вариант е да са АК, това е структурната единица на протеина, колагена и пептидите
А как да разбера кои са АК ?Сега пия от тозиhttp://www.iherb.com/Nature-s-Bounty-Advanced-Collagen-Beauty-Fo … -90-Tablets/32248
Виж целия пост
# 121
За този продукт - не са посочени. Може да попиташ производителя.
Кол-вото на колаген/протеин обаче е много малко. Избирай продукти с поне 5-6 грама протеин
Предполагам, че са АК, защото, ако хидролизирания колаген е 1500мг - посочили са протеин 1 гр /1000мг/
Много марки, посочват протеин, когато хидролизирането е до АК

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 122
Благодаря за новата тема!

Аз от два три месеца нищо не съм поръчвала, но сега и аз се чудя за ХК. До кога е на тази цена, знаете ли? И колко време е добре да се приема, за да има ефект?
Виж целия пост
# 123
Скрит текст:
Получих имейл от IHerb, в който ме питат за неполучената ми поръчка от 03.12. - дали съм я получила и в какво състояние. Явно имат някакъв проблем с поръчките около тази дата щом сами са се усетили. След моя отговор ми писаха, че ще проверят какво става.

И аз имам такъв мейл, а пратката от същата дата я няма. Пиши ми, моля те, когато имаш отговор от тях, какво ти казват  Praynig


мейлът е стандартен и го пускат регулярно, не е свързан с това, че смятат, че е изгубена пратката
реално те могат да разберат, че една пратка не е доставена, единствено ако тя се върне при тях

Код за отстъпка при първа поръчка от iherb.com - SDB331


Да, може мейлът да е регулярен, но как уцелиха да питат точно за единствената ми липсваща поръчка досега (и не само при мен). Според мен са наясно, че поръчките им от този период са проблемни.
Не очаквам да реагират по-различно от друг път, затова ще изчакам да станат 8 седмици и ще ги притеснявам да ми върнат парите.

red shoe ще пиша непременно, ако получа нещо от тях.
Виж целия пост
# 124
За този продукт - не са посочени. Може да попиташ производителя.
Кол-вото на колаген/протеин обаче е много малко. Избирай продукти с поне 5-6 грама протеин
Предполагам, че са АК, защото, ако хидролизирания колаген е 1500мг - посочили са протеин 1 гр /1000мг/
Много марки, посочват протеин, когато хидролизирането е до АК

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
То май няма с такова количество протеин ,освен този който си препоръчала на 1-ва страница/но той ми идва скъпичък/ .
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 125
Благодаря за новата тема!

Аз от два три месеца нищо не съм поръчвала, но сега и аз се чудя за ХК. До кога е на тази цена, знаете ли? И колко време е добре да се приема, за да има ефект?
ХК има кратък полуживот - часове, бързо се разгражда от тялото.
Ефект, от прием на добавка ХК, има след 20-на дни - кожата става по-гладка, опъната, свежа, по-плътна и тонизирана, фините бръчки се заличават. Ефектът е докато се приема, след като се прекрати приема, кожата възвръща първоначалния си вид. Докато се приема, се забавя появата на нови бръчки и удълбочаването на вече съществуващите.  
С прием на ХК като добавка, се компенсира част от кол-вото, което не достига на тялото.
ХК е естествено вещ-во за тялото, /50% се намира в кожата/, което с възрастта започва да намалява.
Напр. бузките на бебетата - това е 100% ХК.
След 20год. възраст, ХК започва да намалява, а това състарява тялото, респ. кожата
Ето една графика:
цък ХК и възрастта

За да има ефект от приема на ХК, трябва да се пие много вода, защото една от функциите на ХК е за задържа вода - видимият ефект е добре хидратирана кожа

Ето и картинка, която показва защо ХК трябва да е с ниско МТ  / това е от брошура на Injuv/
Виж целия пост
# 126
Denis, страхотно обяснено, благодаря ти.
Т.е няма да има кой знае какъв ефект от една опаковка например.
Виж целия пост
# 127

Арарутът  не съм ползвала, но ползвам Тапиоката на тази марка и съм много доволна.
Bob's Red Mill предлага много кач-вени продукти, ако трябва да избирам марка, това е една от марките, за които изообщо не се замислям и директно поръчвам без никакви притеснения
 

Благодаря за споделеното denis  Hug , ще помисля Simple Smile

код при първа поръчка в  iherb :  PEP491
Виж целия пост
# 128
Denis, страхотно обяснено, благодаря ти.
Т.е няма да има кой знае какъв ефект от една опаковка например.
Напротив, има ефект - аз след като го видях, не можах да се откажа от нея - приемам я от доста години и съм много доволна. Peace
Ако тази ти е скъпа, пробвай Hydraplenish, тя е добър аналог на injuv
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Hydraplenish-Hyaluronic-Acid-60-Vcaps/3317
или с малко МСМ - много полезна съставка за кожа, стави и сухожилия, има и обезболяващ ефект
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Hydraplenish-Hyaluronic-Acid-P … MSM-60-Vcaps/3316
... и не забравяй за водата  Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 129
Т.с. ХК може да не се спира,така ли?
Виж целия пост
# 130
Т.с. ХК може да не се спира,така ли?
Да, може да не се спира. Аз я пия, от доста време - последните 3-4 год., без почивки. Ако искаш, се консултирай с лекар - аз доста питах и разпитвах, всички казваха, че няма проблем да се приема постоянно. От лекарката, която ми направи корекция на зрението, пък разбрах, че е много полезна и за очите и е хубаво, че я приемам
 
Виж целия пост
# 131
Благодаря! Нямам търпение да дойде и да я започна Hug
Виж целия пост
# 132
И докато сме на темата, ви пускам големината на капс.  ХК Injuv- ако някой се интересува
цък на снимката / ако излиза голяма, цъкайте на нея докато ви хареса размера/
Виж целия пост
# 133
Organic spirulina-та заслужава ли си за 1.98$? Какво приложение има?
Виж целия пост
# 134
Organic spirulina-та заслужава ли си за 1.98$? Какво приложение има?
Заслужава си - това е суперхрана, ЕМК /Омега 3 и 6 - GLA/, протеин 60-70%, богат източник на фикоцианини /мощни имуностимуланти/, вит. Е, фикотин, хлорофил, Бета-каротиноиди, вит. В12, йод, калий, калций, магнезий, фосфор, хром, мед, желязо, манган, селен, натрий, цинк и т.н. Съдържа  невро-пептидни прекурсори. Известна е като храна за тялото / докато АФА е храна за мозъка и ума/
Подпомага Им.С-ма, функцията на СЧТ, ССС-ма, Костна система, функцията на черния дроб, далак, панкреас, ЩЖ, ендокринна с-ма, полова система, полезна на кожата, косата, забавя стареенето, детоксикант, подпомага метаболизма.
Намира приложение и в козметичните продукти - подобравя кръвооросяването и еластичността на кожата
Приема се на хладно, с много вода
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия