Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 180


А това?  newsm78 Нашите момичета ли са?  newsm78

Ами вероятно са те, Онур ги е сложил в ИГ си преди 20 мин.  Peace

https://www.instagram.com/p/BApTvqIOtII/

Красиви принцеси с торти!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Цвети Hug
Празникът е започнал smile3510 Явно при комшиите  поверията са различни, но детският рожден ден си е с торти и балони, приятелчета, много снимки и престараващи се, щастливи родители Laughing
Линка, Онур не е ли пуснал и оригинала на снимката от стената? Много ми напомни на селфито от НЙ:




Друга снимка няма в ИГ му, но твоя колаж много ми хареса!  Heart Eyes
Мога ли да го пусна в ТТ?
Нека и другите му се радват!  Hug



Виж целия пост
# 181
Линка, разбира се. Аналагията много ми хареса и реших да не чакам оригинала.

Виж целия пост
# 182
Баги  Hug и на мен ми хареса много и затова ще повторя колажа без цитат, та да се вижда добре и на тази страница  Simple Smile

Виж целия пост
# 183
Здравейте в снежната неделя на Антоновден

Толкова много материал е "навалял"днес тук, почти колкото снега навън Flutter Party
Направо се чудя от къде да започна Rolling Eyes

Първо - да честитя именния ден на сина на Злати - Да ти е жив и здрав Тони, и да имаш много хубави поводи свързани с него, за които да ни черпиш отново! Наздраве!
Мерси за линка на "Кралицата". Ще го погледна тези дни

Момичетата от руския форум на Туба

http://tubabuyukustun.tforums.org/viewtopic.php?p=1511&sid=0 … 0cb3500c50e996a47

са си направили труда да преведат изказвания за Туба на нейни популярни колеги. Благодаря им !  bouquet За мен беше интересно, затова ще ви го покажа и на вас. Някои знаех, други  - не.  Peace



Скрит текст:
Боби Браун, визажист всемирно известной косметической марки:

Больше всех, в Турции я восхищаюсь Тубой Бюйюкюстюн.Черты её лица, можно считать идеальными. Её кожа, также идеальна. На такое лицо, можно делать любой макияж, всё ей подойдет.



Скрит текст:
Махсум Кирмизгюль, актер, певец, режиссер:

Невинность и глубокое выражение лица, Тубы.. меня очень сильно впечатлили. Особенно, глаза меня взяли в плен, её глаза.



Скрит текст:
Томрис Гиритлиоглу, продюсер и режиссер:

Я очень люблю Тубу. Она занимает, особое место в моей жизни. Туба, мне очень дорога.. как дочь.

Ойлюм Талу, журналист:

Люблю Тубу. У нее очень естественная красота. Смотрю ради неё, фильм "Спроси сердце".



Скрит текст:
Тюркан Шорай, актриса:

Я лично не знакома, с Тубой и Берен..Но, Туба очень красива и элегантна. На сегодняшний день, она звезда. Хотелось бы, чаще видеть её в полнометражных фильмах.



Скрит текст:
Большая похвала Тубе Бюйюкюстюн от Турецкого директора телевидения МВС.

Турецкий директор телевидения МВС Abdulfаttah, который купил сериал Тубы Бюйюкюстюн "Аси", сказал:
"Нам даже хватит появления(видеть) тени Тубы в сериале, чтобы купить его. Она одна - марка(личность)."

Арабам не только нравятся образы игравшие в сериала, но и характером(личный характер) тоже восхищаются. Потому что у неё личность - супер, прекрасный человек. Например, в Сирии одна марка шампуня без разрешения пользовалась в билбордах фотографией Тубы. Эта новость дошла до неё и она мне звонила и спрашивала об этом. Я сказал: "Да, используют ваши фотографии, но они слабая и бедная марка, если хотите буду вмешиваться", но она сказала: Нет, ничего делать не надо, оставьте, пусть заработают". Об этом знают все арабы и восхищение Тубой с каждым днём становится больше. Поэтому нам хватит для покупки сериала, даже если там будет только тень Тубы. На 10 секунд появится в сериале или фильме - куплю. Нам не обязательно, что она играет в главной роли.
Сериалы и фильмы с Тубой Бюйюкюстюн "Узоры из роз", "Отец и сын", Гюлизар", "Под сенью лип" - среди транслированных фильмов и сериалов по МВС.

Перевод: Elmira Ismaeil



Скрит текст:
лучшая актриса 2015 года - Туба Бюйюкюстюн.
Что бы я не писал о актрисе Тубе Бюйюкюстюн, которая в последний раз на экранах предстала в сериале "Грязные деньги и любовь", все будет мало. Идеальная игра,
без слов может показать игру. Вот поэтому победа Тубы Бюйюкюстюн в опросе, никого не удивила.

Линка  bouquet благодаря ти за тези мнения на толкова известни хора на изкуството в Турция. Особено ме впечатли изказването на Тюркан Шорай, която казва, че ..На сегодняшний день, она звезда , както и на Abdulfаttah, който казва, че е достатъчно да се появи Туба само за 10 сек и е готов да закупи филма/сериала с нея - Баги Peace Като се замисля и аз не съм гледала он-лайн сериал без Туба
Вичи Hug с прекрасни мисли си започнала и днешния ден
Надин Hug мерси за линка за ГВ
Боби Hug май всички тук сме от тази кръвна група Wink Heart Eyes

Днес са се появили и две нови снимки на Топрак и Майя.  newsm68




А това?  newsm78 Нашите момичета ли са?  newsm78

Цвети Hug



Тъкмо мислех да потърся снимката на Мая и Топрак в снега от миналата зима, тъй и тъй сме на детска и снежна вълна и в Истаграма се появи нова снимка от Прага с малко сняг и Мая и Топрак. Ха, сега познайте коя е вдясно, коя - вляво newsm47

Баги Hug понеже питаш (е малко късно отговарям, ама по-добре късно отколкото никога Whistling), а гледам, че днес в ТТ доста са се забавлявали с този въпрос, да си кажа и аз smile3502
Според мен  този отговор е верен Peace

Вие ако само предполагате, има хора които знаят коя е Мая, коя е Топрак!  Laughing
След сложен анализ в ТТ имат решение!  Shocked Rolling Eyes Mr. Green





Скрит текст:
Дали е стара снимка, или отново са в Прага, и аз се чудя, Цвети?  newsm78
Ако са пак там не ще да е само за да празнуват рождения ден, вероятно имат и някаква работа. Каква ли е?  newsm78

Изглежда, че Топрачето върви малко по-висока от сестра си. Сега на снимката пусната от Онур се вижда по-ясно леката разлика във височината на двете Peace


И аз да отбележа деня на Бийтълс, но с един прекрасен клип на Paky Hug
Hasret & Murat - And I Love Her



http://vbox7.com/play:ade41d24?pos=src

От мен - Един колаж на мама  newsm03



Е-е-е,  докато ми забива лаптопа  и да си напиша поста smile3511( само за 1ч и 30 мин Mr. Green)  - 7 нови отговора са се появили. С прекрасен колаж на Баги newsm10
Виж целия пост
# 184
Вичи HugКанти Hug,благодаря за пожеланията! bouquet bouquet

Имаме си още една нова снимка на двете принцеси!Цвети Hug,благодаря!Изненадаха ни,понеже ние чакаме 19 януари,а те по-рано празнували! Laughing

Баги Hug,за идеята да направиш този колаж! newsm10



Виж целия пост
# 185


with a fan at Cannes #TubaBuyukustun (Old)

Това виждали ли сме го?  newsm78
Виж целия пост
# 186
Който не мисли, че утре трябва да става за работа, си слуша музичка Wink
Малей, че ми хареса тази песен и ви я предлагам 3 в 1 Joy Joy

Оригинал:  Selim Gülgören-Günlerden Aşk



С Елиф и Омер : https://www.youtube.com/watch?v=trNq1NsITdY
С Арнав и Кхуши /за русенки/  https://www.youtube.com/watch?v=WQLQ5VzJO20

Линка, не си я спомням тази снимка, ама не съм за вярване много напоследък, че на хиляда места съм отнесена  Embarassed
Виж целия пост
# 187
Здравейте Hug
Момичета,Благодаря ви за всичко.
Цвети Hug Благодаря за снимката от рождения ден на Майа и Топрак.
Баги HugБлагодаря за колажа.

"Когато се събудите, помислете колко ценна е привилегията да сте живи,
 да дишате, да се наслаждавате, да обичате и след това
 превърнете този ден в значим.
 И не забравяйте да Благодарите за всичко това!"



Надяваме се, на още снимки от рожденния ден на принцеските.

Една различна  Илкин

Успешна седмица

 Казват, че ТЪРПЕНИЕТО е ключът към успеха. Важна част от процеса на сбъдването на Вашите желания е да тренирате своето търпение, да сте спокойни, балансирани и концентрирани върху живота си.
 Вярвайте в себе си, работете упорито, вложете цялата си енергия и страст и ще видите как мечтите Ви стават реалност!

"Внимавай с думите си - превръщат се в мисли.
Внимавай с мислите си - превръщат се в чувства.
Внимавай с чувствата си - превръщат се в дела.
Внимавай с делата си - превръщат се в навици.
Внимавай с навиците си - превръщат се в ценности.
Внимавай с ценностите си - превръщат се в характер.
Внимавай с характера си - превръща се в Съдба."

Честит Имен Ден на всички празнуващи.
Хубав и спокоен ден   bouquet



Виж целия пост
# 188
Добро утро!  Hug

Нов ден, нова седмица, а снегът от вчера - нощес се е увеличил, та...  Wink поне аз търся нещо по-цветно, което да подсеща за топлите дни.  Peace






with a fan at Cannes #TubaBuyukustun (Old)

Това виждали ли сме го?  newsm78

Линка  Hug и аз не се сещам за подобна снимка.  Peace




Надин  Hug благодаря ти за клиповете с Туба и новата ми любимка ( между другото - много от пишещите за нея в соц. мрежи имат имена ''Мурат'', ''Йълдъръм'' или пък са с профилна снимка на Туба  Wink, явно не само ние русенки сме ги усетили близки по излъчване)

Вичи  Hug

А сега аз малко да се поразходя из нета и... да събера сили, че... днес ще съм и снегорин  ooooh!

Виж целия пост
# 189
Добро утро!  Hug



Снимката вече е изрязана, разбира се!  Joy

Приятен ден и успешна нова снежна седмица!  Hug
Виж целия пост
# 190
Добро утро! Hug Hug Hug



При нас вчера наваля малко сняг,но вятъра и студа ни стигат! Laughing

Вичи HugЦвети HugЛинка Hug

Изскочила е още една  снимка на Туба от Кан!Дано днес пуснат още от РД на Майя и Топрак! Peace

Честит Атанасовден!Честито и на именниците! bouquet

За желаещите Гордиев възел-2еп. с БГ превод! Peace
http://vbox7.com/play:31a93b6bb1-1част
http://vbox7.com/play:73ff3bd6e9-2част





Приятен ден и лека нова седмица! Hug Hug Hug

Нов клип Asi ve Demir - Muhtemel Aşk


https://youtu.be/F1GtoG-pwm8
Виж целия пост
# 191
Пропуснах да поздравя именниците!  ooooh!



Честит празник и много весели дни на всички, които празнуват на Атанасов ден!  Hug



Злати  Hug благодаря за линковете на преведените сериали!  bouquet
Изгледах почти 1 час от КН. Много красиво сниман филм, а френските ритми са ми любими!  Peace
И дотук...

Видях един остарял и уморен Саваш, пускащ прочутите любовни погледи...
МЮ не ми харесва като визия, ама нямам нищо против играта й. Играе си, дамата...

С, една дума, не е моя сериал... ooooh!

И една новина - КТ няма да е наш партньор! newsm68 newsm44

Скрит текст:
Итак, по некоторой информации, доносящийся от журналистов, продюсерский центр Ay Yapım уже во всю готовит сценарий для проекта Кыванча Татлытуга.
Бомба обещает разорваться в новом сезоне, а пока усиленно идут подготовки к съемкам.
Отстранившийся от мира сериалов после "Курта Сеита и Шуры" Кыванч Татлытуг, готовится вновь предстать перед зрителями!
Опять же, по пока неподтвержденной информации, партнершей Кыванча станет.... тада-да-даааааам!🍷🍸 Хазар Эргючлю - уже некогда играющая вместе с Кивушкой в сериале "Кузей Гюней".

Сценарий к новому проекту пишут Сема Эргенекон и Эйлем Джанполат ("Грязные день и любовь", "Сыла. Возвращение домой", "Карадайы", "Гюмюш" и т.д.). Сериал ожидается на телеканале СТАР тв.
Остальные детали пока не разглашаются.
Виж целия пост
# 192
  Здравейте! Hug
Да видим сега, коя "австралийка" е по-бърза след първия мач на АО на Григор и да се разпише в темата. Party

  Честит Атанасов ден! newsm51

  Пращам 5 целувки - запомнящи се от дизитата през 2015 според "Мари Клер Турция" love001

http://www.marieclaire.com.tr/2015e-damgasini-vuran-6-opusme-sahnesi/2/

Но защо си мисля, че "нашата" е от 2014г.? Thinking

  Хубава новина, Линка! Hug Като ни не искат и ние ги не искаме. Peace Пуснаха слух с твърдение, че не е финализирано, но ще публикуват подробности, щом научат, за включване на Туба в ново дизи тази година с Ай Япъм по АТВ:

http://www.sakaryamanset.com/dizi-haberleri/tuba-buyukustun-hang … zileri-h9849.html

  Ако е вярно това за КТ, то при потвърждение на слуха за Туба, отпада и сценаристките да са същите. Heart Eyes

  От мненията на други личности за Туба най ми хареса случката с малката козметична фирма и жеста й. За мене е доказателство, че е човек на изкуството, а не на бизнеса. Както сме писали - всички други приходи от дейността й са за творчески проекти. И с последните си го доказват. Peace

  Хубав ден и внимавайте с пързалките навън. Вчера направих един лупинг перфектно и нямам никакви последствия. Peace

Виж целия пост
# 193


Линка, не бойся! Naughty Я виж как се е барнал Григорий днес с това червено потниче Wink Досущ като актьор от индийски сериал Joy Може да му дойде времето, пък и Туба не дава никакъв знак, че иска да снима сериал Grinning



И аз изпратих КН във фризера засега. И честно си казвам, че половин сериал ми стига за да изгубя надежда, тази двойка да измести онази от фенските фантазии. Нищо против актьорите, ама на мен нещо ми липсва Rolling Eyes

Хубав ден на всички! Peace Hug

Сабинка, с една точка/минута/ ме би, ама телефонът ми е виновен, че ме забави Joy Joy

Да припомня печелившата целувка Grinning

Виж целия пост
# 194
  С една минута съм по-бърза. newsm44 В леката атлетика това е огромно разстояние - като между златния и сребърния медал. Party
  В тениса мечтата е двойката Димишар: Party

- #Dimichard

И една "обърната" рисунка или рисунка на обърната снимка:


П.П.Поправих се. Hug Много спортно гледам на мониторното време. Embarassed надин - Берин - Дерин, и аз съм с телефони. Не се оправдавай. Stop Само разходка на внучето приемам. В краен случай - и на куче. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия