Поздравленията започнаха.
Утре сме на рожден ден!
Приятна вечер!














Вичи, Цвети, Линка, Саби, Надин,Злати, Баги

Линка, Саби
Все още непотвърдена, но нали си знаем, че зад всеки слух има доза истина.
Така, че ще почакаме (а ние си го можем
) и ще видим. Нямам претенции за партньора. Знаем, че досега Туба винаги с партньорите си е съумявала да създаде незабравими двойки
и да вкарат доста хора в различни филми

мислех, че вече няма нови тестове, защото нещо не ни беше слагала тези дни
Радвам се, че все още има такива, които не сме направили, така че да се забавляваме отново
Пожелавам им да са здрави, да имат щастливо, спокойно и мирно детство, и да са повод за много радост и гордост у мама и тате! 
(а може и да е някоя друга дружка
) един прекрасен подарък 



на нощната смяна.Благодаря Ви за всичко.
,Благодаря ти.
за красотите, Боби 

,Сабина
Злати
Канти 




както винаги с постовете си зарадвахте очите и душите ни. 

Боби 
,както винаги интересни четива си заредила,макар и в малките часове!

Цвети 








, Цвети
Злати
! От мен бонбоните...




Ден за парти за 4-годишните принцеси, които в


Да са живи и здрави Майа и Топрак и ние покрай тях, за да им се радваме! 





Саби
Надин 


Препоръчани теми