Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 318
  • 739
# 240
Е, много обичам да чувам това : "Гейм, сет и мач за Димитров"  Grinning Победихме аржентинчето, та се сетих, че новата изгора на Гришо е пяла в "Евита" ...и затова музиката, с която ви казвам добър ден е :



Никол Шерзингер    Не плачи за мен, Аржентина



А сега ми е време да сложа кърпата на главата, да вържа престилката и да се направя на домакиня Wink  Вярвате ли? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 241
Добро утро!  Hug

Мразовито, а...  Mr. Green Ами януари е, ще търпим... Mr. Green

Празникът мина успешно, феновете на Туба и Онур успяха  да качат хаштага - поздравление за Мая и Топрак в тренда на Турция за няколко часа. Не на първо място, но снощи имаше КН и там също туитваха, нали част от феновете на МЙ и Туба са общи...  Mr. Green
В българските теми на КН не влизам, Злати  Hug да каже доволна ли е, но в руските чета, че МЙ и МЮ играят превъзходно, но СЦ нещо не им харесва... Ама то колкото хора, толкова и мнения!  Peace

Елмира  Hug тази сутрин е превела една статия от .gazetemag.

http://www.gazetemag.com/ozel-haber-iste-turk-dizilerinin-yurt-disi-karnesi/



Elmira Ismaeil
Скрит текст:
novosti ot gazetemag
Specialnoe novosti! Otchety Tureckix serial za rubezhom.
Serialy takie kak Bescennoe vremya, Karaday, Karagul kotoryi kogda translirovalis v strane stanovavshi uspeshnymi, teper zarubezhom stali ne ochen smotribitelnym. V stranax Blizhnyi Vostoke, Balkanax i Uzhnoi Amerike nachinavshi translirovat serialy, nachali priostanovlivat. V Chili Bescennoe vremya i Karagul uzhe snyato s pokaz s iune mesyaca. Potom, serial Karadayi bylo snyato s pokaz v neskolko stranax Balkan, a posle v Argentine i Chili. zarubezhnyie zriteli kotoryi smotreli serial s Berguzar 1001 noch i s Kenanom Ezel, ne smotreli s interesom Karadyi.
serialy Sila, VVFatmagul, 20 Dakika posle nix KPA uzhe zavoeval Uzhnuiu Ameriku. Ranshe serialy prodovalis tolko v BVostoke, teper rabota znamenityx zvezd prodaiut v Balkanax i v Uzhnyi Amerike. Osobenno blagodarya rabotam takix zvezd KPA Tuba. B. i Engin.A, kotoryi pokazali nezabyvaemyi ximiu, eshe bolshe otkroiut dveri za rubezh dlya produssera Kerem Catay.

Специална новина!
Такива сериали, като Времето лети, Карадей, Карагюл, които  когато са се излъчвали в Турция, са били успешни, в чужбина не се гледат много. В страните от Близкия изток, Балканите, Южна Америка са започнали да изъчват сериалите, но се е наложило да ги спират. В Чили Времето лети и Карагюл са ги спрели от юни месец. Сериалът Карадей е бил спрян в няколко страни на Балканите, а след това и в Аржентина и Чили. Зрителите от Чужбина, които са гледали с интерес БК в 1001 нощи и КИ в Езел, не са гледали Карадеи с интерес.
Сериалите Съла, КВФ, 20минути, а след тях и КРА вече завоюваха Южна Америка. Преди сериалите се продаваха само в Близкия изток, сега проектите на знаменитите звезди се продават успешно на Балканите и в Южна Америка. Особено благодарение на такива звезди като Туба Б. и ЕА, които показаха забележителна химия и още повече отвориха вратите зад граница за продуцента КЧ.


Преведох го за вас, че с тая латиница трудно се чете, пък имах време.  Mr. Green

Моят ТТ е пълен със сн на Мелек, явно 20 мин. се харесва в Чили. Simple Smile





Иначе днес е сряда и в ТТ слагат много снимки на Елмерите, но стига толкова...  Simple Smile

Желая ви приятен и успешен ден!  Hug

ПП Забравих да кажа, че завидях на Канти  Hug и за десерта и за разговора!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 242
Добро утро! Hug Hug Hug



Вичи HugЦвети HugНадин Hug

Като всеки ден си очакваме новини и нови снимки! Laughing



Приятен зимен ден! Hug Hug Hug



ПП Линка Hug, ме изпревари с поста! Wink
Виж целия пост
# 243
Само още един клип...и изчезвам Stop Joy Joy Joy
Спомних си, че когато гледахме "Огнено сърце" и се ядосвахме от къде са му измислили това име на серила, сложих в темата този клип на Никол Шерцингер и Енрике Иглесиас , едно че беше хит, но и нагледно се вижда що е това...огнено сърце Wink Гледан е само 93 990 817 пъти  Shocked





Теста от вчера го направих с две грешки. Едната е от незнание на руска дума и неразбиране на въпроса Embarassed Embarassed Резултат /по памет/ - почти съм добре, казаха ми да не се притеснявам, в екстремни ситуации логиката си ми идва на място винаги Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 244
  Здравейте! Hug
С надин рано загряхме



но няма да я последвам в домакинстването, нито другите в гледането на филми и сериали, а към тези с тръстиката.

Скрит текст:

Ще разчитаме на Линка и Баги да хванат някоя новина или снимка. Peace
канти е била най-добра в отпразнуването и снимката на десерта много ме заинтригува. Heart Eyes Ако може на лични името на заведението. Praynig
  Хубав и слънчев ден! Hug

Виж целия пост
# 245
Момичета, от руския форум взех няколко неща, надявам се и на вас да харесат, колкото на мен!  Laughing



https://www.youtube.com/watch?v=Ga9k9PlzDak

Дочкам Тубы Буйукустун исполнилось 4 года! Tuba Büyüküstün'ün ikizleri 4 yaşında! (Преведено е на руски!) Благодаря на преводачките!  bouquet

Много хубави думи казват за СС! Точно, каквото мислим ние - че са идеални един за друг!  Peace

Публикация от




http://www.mundomax.com/articulo/tuba-buyukustun-luce-hermosa-co … lquier-look-27357

Разказват за Туба и нейните успехи (на испански), гуги се справя.  Peace

И накрая в ТТ туитнаха тази снимка и написаха, че КРА ще се дава в Бразилия, но от къде са го взели, не е ясно...



И един фен си е сложил снимката в ТТ, хареса ми и я споделям с вас!  Hug

Виж целия пост
# 246
  И Перу е в очакване. Peace



Скрит текст:
Novelas Turcas @NovelasTurcas_L  
[Ahora]¿De Que Se Tratara?
¡ Muy Pronto Ella Te Atrapara con Su Historia Preparate Por  @Latina_pe¡
#LatinaTv� 📺📺📺

П.П. Не че не гледат вече в тубето доброволческите преводи. Joy
Виж целия пост
# 247
Сабинка  Hug всички гледат, но си е друго по ТВ-то. България дали купи КРА, или чака да падне цената...  Joy



http://www.gazetemag.com/tuba-buyukustun-gazetemag-anketini-zirvede-tamamladi/

Според гуги "Кой мислиш, че най-достоен жена серия от екрана актьор?"  Mr. Green


İŞTE! ”Sizce ekrana en çok yakışan kadın dizi oyuncusu kim?” ANKETİNİN SONUCU

1-TUBA BÜYÜKÜSTÜN
2-BERGÜZAR KOREL
3-SERENAY SARIKAYA
4-FAHRİYE EVCEN
5-NESLİHAN ATAGÜL
6-BEREN SAAT
7-HAZAL KAYA
8-NURGÜL YEŞİLÇAY
9-HANDE DOĞANDEMİR
10-SONGÜL ÖDEN


Много статии днес.  newsm78
И полъх от вчера...  Laughing



Виж целия пост
# 248
Привет! Hug Hug Hug

Цитат
В българските теми на КН не влизам, Злати  Hug да каже доволна ли е, но в руските чета, че МЙ и МЮ играят превъзходно, но СЦ нещо не им харесва... Ама то колкото хора, толкова и мнения!  Peace
Линка Hug,на мен сериалът ми харесва!Знаем как играе с поглед Мурат! Laughing За Мерием ми е др.мнението все още,особено говора! Peace Докато започне сериалът премина през доста перипетии!Мехмет А.беше заменен с Уур Полат(игра в СОН-ролята на Кудрет) и трябваше всичко снимано,да се заснеме наново!После се смениха и сценаристите!Но има резултат!Рейтингът на 2-ри еп. от снощи доста се е повишил!В тотала от 3,91-1еп.,на 5,19- 2еп.! Peace Благодаря ти за преведеното видео и инфото! Hug bouquet



Саби HugНадин Hug,за споделеното инфо и клипове! bouquet bouquet



ПП Докато пиша има нов отг. - Линка Wink


Виж целия пост
# 249


Да са ни живи и здрави синовете! А и дъщерите - също!  Hug



И един клип на Александра Бонд за ПС, от преди месец.
Музиката много ми хареса.  Peace

Виж целия пост
# 250
Здравейте в тази мразовита вечер!  Hug

Нали вече сме си на топло  Wink - можем и да се забавляваме  Peace

Скрит текст:

Линка  Hug по принцип повече си тачим ден за празнуване 02.02.   Simple Smile, ама... като си рекла - можем два пъти  Wink

Да са ни живи и здрави момчетата  Peace
И не само те де, но нали все пак е такъв ден - с предимство са.  Simple Smile

А сега и да благодаря за превода на материала за турските сериали извън Турция. То ние си го знаехме де, ама друго е и да го осъзнаят и производителите им, че да правят и сериали без да се съобразяват толкова с рейтинга и така да дадат шанс на проекти, които много често не успяват да се разгърнат за сметка на други, пълни бози и трагедии, ама... харесвани от масите при комшиите.  Peace

И нали сме си телепатки  Wink - аз си избрах за повторение една...  Хасрет, която много харесвам ( като няма нищо ново  Wink), а и е на място след клипа на Александра Бонд  Simple Smile



Виж целия пост
# 251
Здравейте дружки в обичайния за мене час  Wink

След емоционалния вчерашен ден, а и без някакви нови вести през днешния тук е  било малко по-спокойно.Но пак има  интересни материали свързани с Туба
- от руските форуми и пресата - Линка Hug
- от ТТ и ФБ за поредна държава в Америка-Перу, която ще има удоволствието да гледа КРА по ТВ- Сабинка Hug
-информация за "Кралицата"с- Злати Hug
Както и прекрасни позитивни мисли в ранните часове на деня сложени от Вичи и Цвети Hug
на фона на хубавите клипове с новата кака на Гришо сложени от Надин Hug


Цвети Peace , че сме телепатки си го знаем отдавна. И аз вчера като видях снимката на ane Tuba с двете мъничета направих асоциация с Хасрет и близнаците на Гюлназ и Кобра. И после отворих фейса и какво да видя- Баги Hug вече ги беше съчетала Whistling




Саби, Линка Hug Hug прелагам ви (и не само на вас, де) като се запролети да се видим някъде . А може също и за РД на Туба  да си направим реална почерпка  newsm53

Понеже 20.01 е бил  Петльовден поздравявам всички мъжки мами тук - Линка, Цвети, Баги, Злати (ако някоя съм пропуснала е неволно или от незнание) newsm51 Да са ви живи и здрави момчетата!

В тази връзка   ви предлагам  една хубава поучителна история за един млад мъж Peace
(не мога да копирам текста и затова ви предлагам линка)


http://bgkef.com/Edna-istoriq-koqto-vseki-roditel-trqbva-da-prochete#null


И още нещо ви слагам в спойлера, което предполагам, че ще ви хареса и на вас, като на мен Peace НИКОГА НЕ СЪДЕТЕ ДРУГИТЕ! НИКОГА!

Скрит текст:
НИКОГА НЕ СЪДЕТЕ ДРУГИТЕ! НИКОГА!


Лекарят тичаше по коридора на болницата, беше повикан по спешност за операция. Пристигна по възможно най-бързия начин, преоблече се и се запъти директно към операционния блок. Пред отделението бащата на момчето в операционната се разхождаше нервно напред-назад.

Виждайки доктора, мъжът започна да крещи:
- Защо се забавихте толкова? Не знаете ли, че животът на сина ми е в опасност? Нямате ли чувство на отговорност?
- Съжалявам, дойдох по-възможно най-бързия начин, след като ми се обадиха. Моля ви да се успокоите и да ме оставите да си свърша работата – усмихнато отговори лекарят.
- Да се успокоя?! Какво би се случило, ако вашият син лежи на операционната маса, сега? Ще бъдете ли спокоен? Ако вашият син умира, докато чака лекар, какво ще направите? - ядосано крещеше бащата.

Лекарят отново се усмихна и отговори:
- Ние ще направим всичко, което е по силите ни за сина ви. И с волята на Бог се надяваме, че ще успеем да го спасим. Молете се за живота на сина си.
- Да давате съвети, когато не сте пряко засегнат, е лесно – промълви бащата.

Операцията продължи часове, след което лекарят излезе щастлив от операционната:
- Операцията мина добре. Синът ви ще се оправи – каза лекарят и без да дочака отговора на бащата, продължи – Ако имате някакви въпроси, обърнете се към сестрата, моля.
- Но защо е толкова арогантен? Той дори не изчака няколко минути, за да го попитам за състоянието на детето ми! – недоволстваше мъжът пред приближаващата сестра.

По лицето на медицинската сестра се стичаха сълзи. Тя му отвърна:
- Синът на лекаря загина вчера при пътен инцидент. Той беше на погребение, когато му се обадиха да дойде да оперира сина ви. И сега, след като спаси живота на детето ви, той си тръгна, за да се върне на погребението.

Никога не съди никого, защото никога не знаеш какъв е неговият живот и какво преживява.







Е, вече мога да ви кажа Лека нощ! smile3524

 
Виж целия пост
# 252
Здравейте Hug
Поздрави Hug за нощната смяна.Благодаря ви.
Канти Hug за притчата.

Добро утро ,приятели!
Прегръдка и усмивка за цветно начало...
останалото е въпрос на време и на желание...
възможностите са пред нас...има ли любов има всичко...
с малки крачки към големият ден.

             
 
 Честит празник на всички лекари,акушерки с огромна благодарност за вашия труд даващ началото на един живот.
             
           
Днес е ден на прегръдката.Най истинската прегръдка е майчината.
Прегръщам ви мили дами. bouquet

           

... Не забравяйте, че по пътя, който изминавате ... ще се срещнете с много малки "хорица" в живота си, ще ги разпознаете по загубеният поглед ... по броенето, което правят на ... приятели ... пари ... бонуси ... километри ... закупени неща...

Ще срещнете и хора с онзи блуждаещ поглед, от който трудно ще разберете в кой свят живеят...

Но вие ще се срещнeте и с някои хора, които просто се броят ... сами!

С тези да останете ...!

Те са опознали своята душа и своето Его ... готови са да дават, без да взимат... разбират, без за питат... стоплят, без да запалват огън... дават уют, без да имат палат ... нахранват всеки от собственият си залък ... успокояват, само с един поглед.... осветяват душата , само с една усмивка ...

Рядко се срещат, но ако ги намерите ...не ги губете.

Прегърнете най милите си хора днес. bouquet
Виж целия пост
# 253
Добро утро в деня на бабата и прегръдката!  Hug
Явно нещата са свързани - баба и прегръдка в един ден!  Laughing



Прегръдки за вас!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Прегръдките са 9, защото 9 човека са харесали нашата тема. Прегръщам ги!  Hug
А вие, от своя страна, не забравяйте днес да прегърнете (ако трябва - виртуално) любимите си хора.

Съпрузи и любими




Децата и внуците



Братята и сестрите



Родителите



Приятелите и любимите колеги



Домашните любимци



Хубав ден на бабите и прегръдките, ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 254
Добро утро!  Hug



Честит празник на родилната помощ и на бабчетата, за всички -  Simple Smile празнична прегръдка!  bouquet



И за да съм и аз в час  Wink - още една прегръдка, малко различна от изброените от Линка  Hug



Канти  Hug много ме впечатли разказа ти в спойлера.

Вичи  Hug

На всички хубав ден, въпреки огромния студ!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия