Електронни четци - XVII

  • 80 683
  • 774
# 690
Бихте ли ми помогнали? При прехвърляне на файлове от компютъра, Киндъл чете заглавията както си поиска - на латиница, със символи или маймунски шрифт, при положение, че са изписани на кирилица. Ивначе вътре съдържанието на книгата е добре. Форматирах през различни програми, няма резултат. Дразни ме
Виж целия пост
# 691
Ако имаш Calibre - зареди книгата там и редактирай заглавието в Metadata -> Title. Поне при мен това реши подобен проблем.
Виж целия пост
# 692
И аз, когато е необходимо, преименувам в Calibre.  Peace
Виж целия пост
# 693
Ели, благодаря ти!
Виж целия пост
# 694
Да питам който има киндъл пейпъруайт ,има ли опция да се нагласи  да заспива ? че нещо не намирам? И от къде си купувате калъфи ,намирам само с магнитни закопчалки  newsm78 пък по напред в темата четох че магнита увреждал четеца newsm78
Виж целия пост
# 695
Да питам който има киндъл пейпъруайт ,има ли опция да се нагласи  да заспива ? че нещо не намирам? И от къде си купувате калъфи ,намирам само с магнитни закопчалки  newsm78 пък по напред в темата четох че магнита увреждал четеца newsm78

За първи път чувам. Моят е от години с магнитна закопчалка. Нищо му няма.
Виж целия пост
# 696
Да питам който има киндъл пейпъруайт ,има ли опция да се нагласи  да заспива ? че нещо не намирам? И от къде си купувате калъфи ,намирам само с магнитни закопчалки  newsm78 пък по напред в темата четох че магнита увреждал четеца newsm78
Аз отскоро съм такъв и за него не мога да пиша, въпреки че калъфа е с магнит. Предишният ми четец пак беше с калъф с магнит и е ползван няколко години - проблем от магнита не е имало. А по отношение на заспиването - натискаш еднократно без задържане копчето отдолу.
Виж целия пост
# 697
Да питам който има киндъл пейпъруайт ,има ли опция да се нагласи  да заспива ? че нещо не намирам? И от къде си купувате калъфи ,намирам само с магнитни закопчалки  newsm78 пък по напред в темата четох че магнита увреждал четеца newsm78
По подразбиране киндълът заспива след 10 минути от последната активност. Моят калъф е с магнитна закопчалка и не съм имала проблеми. Като ми се доспи го затварям както бих направила с хартиена книга и той заспива.
Виж целия пост
# 698
 bouquet bouquet bouquet благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 699
А да попитам и аз за Киндъл Пейпъруайд.
Купих го преди седмица като смених стария си Киндъл без подсветка с Пейпъра.
Преди ден, два започна да ми прави проблеми.
Като спра да чета нормално натисках копчето отдолу, за да заспи.
Но след тази процедура повече не може да се отключи. Натискам пак отдолу копчето, но...нищо.
Задържам...рестартира се. Включва, изключва.
Дадох му ресет, заредих го...нищо.
Днес го занесох обратно в Техномаркет.

Виж целия пост
# 700
А да попитам и аз за Киндъл Пейпъруайд.
Купих го преди седмица като смених стария си Киндъл без подсветка с Пейпъра.
Преди ден, два започна да ми прави проблеми.
Като спра да чета нормално натисках копчето отдолу, за да заспи.
Но след тази процедура повече не може да се отключи. Натискам пак отдолу копчето, но...нищо.
Задържам...рестартира се. Включва, изключва.
Дадох му ресет, заредих го...нищо.
Днес го занесох обратно в Техномаркет.

Какъв ти е въпросът?
Aз нямам подобни проблеми с моя Kindle и явно твоят е бил дефектен.
Дано са ти върнали парите или са ти го сменили с нов.
Виж целия пост
# 701
Да, видях че не съм формулирала въпрос.
Исках да попитам нали е нормално след като натисна копчето отдолу да заспи Киндъла, след натискането му отново да мога да го стартирам, без да е нужно да се рестартира.
Разбира се, че не ми върнаха парите, нито го смениха, подлежи на ремонт.
Виж целия пост
# 702
Да, видях че не съм формулирала въпрос.
Исках да попитам нали е нормално след като натисна копчето отдолу да заспи Киндъла, след натискането му отново да мога да го стартирам, без да е нужно да се рестартира.
Разбира се, че не ми върнаха парите, нито го смениха, подлежи на ремонт.

При мен заспива и не се рестартира. За да се рестартира трябва да задържа копчето доста продължително време натиснато.
Съжалявам, че си попаднала на дефектен киндъл и е жалко, че не са ти го сменили с нов или поне да ти върнат парите, при положение, че ти не си виновна за повредата. И аз имах проблем но с таблет и искаха да го пращат на ремонт, но след разговор с управителя на магазина ми върнаха парите. Не беше лесно, но управителят сам каза накрая, че за него е по важно клиентите да бъдат доволни.
Виж целия пост
# 703
За мен това изобщо е първия случай на дефектирал нов Kindle за който да съм чел по форумите. Би трябвало Т.М. да го върнат директно към Amazon, а те ще го подменят с нов. Не знам Т.М. да са оторизирани да отремонтират Kindle, и изобщо да има такъв сервиз в БГ. Simple Smile
Виж целия пост
# 704
Да питам който има киндъл пейпъруайт ,има ли опция да се нагласи  да заспива ? че нещо не намирам? И от къде си купувате калъфи ,намирам само с магнитни закопчалки  newsm78 пък по напред в темата четох че магнита увреждал четеца newsm78

Точно гледам калъфи. Калъфите с магнитните закопчалки са смарт и приспиват киндъла като се затворят. Всъщност и аз се чудя дали всички такива са смарт или трябва специално да го пише....

Иначе ето ти без магнитна закопчалка, но нещо не ме кефи много, че толкова е ограден дисплея.

Ето още един.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия