Електронни четци - XVII

  • 80 683
  • 774
# 750
Не, няма нищо в Downloaded. Изписва: No books have been added to this device... А имам две със сигурност;) едната чета в момента. Чудо))) незнам вече.
Виж целия пост
# 751
Просто копирай книгата там и не се занимавай.
Виж целия пост
# 752
Виждам, че не пазарувате електронни книги от там, но все пак да предупредя - Никога и по никакъв начин не купувайте електронни книги от Техномаркет.
Писах преди седмица как блокира моя Киндъл след 2 часа работа, след дълги разговори, превърнали се  в разправии  Техномаркет не пожелаха да ми го сменят и сега чакам ремонт.
Просто не пазарувайте от там!
Виж целия пост
# 753
Здравейте,
Не съм влизала от много време в темата, но сега се налага да ви помоля за съвет.
Време е за смяна на Киндъла и съм харесала новия paper white от 2015 г. Дилемата ми е дали да го взема от немския amazon и да го получа чрез превозвач или да си го взема за същата цена от OLX. Притеснява ме дали от OLX няма да попадна на refurbished версия. Имате ли опит с покупки на kindle от там? И изобщо кой от двата варианта бихте ми препоръчали? За справка, за превозвач съм се спряла на Габко.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 754
Просто копирай книгата там и не се занимавай.

Или с програмата Send to Kindle.
Виж целия пост
# 755
Здравейте,
Не съм влизала от много време в темата, но сега се налага да ви помоля за съвет.
Време е за смяна на Киндъла и съм харесала новия paper white от 2015 г. Дилемата ми е дали да го взема от немския amazon и да го получа чрез превозвач или да си го взема за същата цена от OLX. Притеснява ме дали от OLX няма да попадна на refurbished версия. Имате ли опит с покупки на kindle от там? И изобщо кой от двата варианта бихте ми препоръчали? За справка, за превозвач съм се спряла на Габко.
Благодаря!  bouquet

В момента има намаление в немския амазон.
10 EUR отстъпка от Kindle, 20 EUR от Kindle Paperwhite и 30 EUR от Kindle Voyage.
Аз ползвам Габко от 3 години вече, нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 756
Аз също щях да си го купя от немския амазон, ако знаех, че е по-евтино от английския.
Виж целия пост
# 757
 За неуките като мен ,какво ще рече refurbished версия newsm78 и какъв е проблема ако е такава версия киндъла? Питам защото аз го взех от ОЛХ  ,закупен е от немския амазон и не е такава refurbished версия ,поне така пишеше човекът от обявата ,дано не е излъгал  Mr. Green купих го от продавалника защото дъщеря ми ми извади душата аламинут да купим четеца  bouquet От този човек купих Нук със светлина за татко преди три месеца.Направи ми впечатление ,че като звънах да поръчам киндъла и той вдигна тел и каза "вие сте купували книга от мен ,проблем ли имате?" явно си записва на кой какво праща и пише ,че съдейства за  1 година гаранция newsm78 Дано да е така ,но да не ни се налага bouquet
Виж целия пост
# 758
Refurbished е дефектирало и ремонтирано устройство, на което са сменени външните части, за да няма следи от ползване.
Виж целия пост
# 759
Излезе новият ъпдейт 5.8.1 за Kindle 7, Kindle Paperwhite (6-та и 7-ма генерация), Voyage и Oasis. Grinning
Виж целия пост
# 760
Refurbished е дефектирало и ремонтирано устройство, на което са сменени външните части, за да няма следи от ползване.
Joy Joy браво на мен рано се поинтересувах няма що  Joy а дано всичко на четеца да му е наред  Grinning В крайна сметка е въпрос на късмет !Ето по -горе прочетох за проблема с Технополис ,така ,че наистина въпрос на късмет Hug
Виж целия пост
# 761
Просто копирай книгата там и не се занимавай.

Или с програмата Send to Kindle.

Тази програма подобна на Калибрето ли е? Ако е по юзер френдли да я сваля нея?
Виж целия пост
# 762
Не, това е опция за изпращане директно към Киндъла. Излиза на менюто на десен бутон.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 763
Тази програма подобна на Калибрето ли е? Ако е по юзер френдли да я сваля нея?

Много е удобна, но не конвертира и изпраща на Киндъла само през wifi - т.е. задължително е книгата да е в приемлив формат и да имаш някакъв нет.
Виж целия пост
# 764
Благодаря на всички, които се включиха по моето питане!  bouquet Дилемата ми е решена и от днес съм с новия Kindle paperwhite 2015.  Heart Eyes

Много харесвам Send to kindle, но наистина изисква wi fi и не конвертира.  Peace

Редактирам се с въпрос, за да не пускам втори пост:

Скрит текст:
Извинявам се за глупавия въпрос, но досега не съм имала устройство във версия с реклами. Та, в тази връзка, бихте ли ми казали какво представляват т. нар. special offers ?! Аз уж купих версия с включени такива, но освен скрийн сейвър, нищо друго не ми излиза на екрана, независимо дали съм с включен или изключен wi fi или дали устройството се ползва или "спи". В акаунта ми в амазон също няма индикация за опция special offers на устройството. newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия