Прахосмукачка робот - 9 тема

  • 102 060
  • 725
# 675
Марисол  Grinning
Виж целия пост
# 676
Лола? Пак е испанско  Crazy
Виж целия пост
# 677
Предлагам на края кръстницата да почерпи  Laughing
Виж целия пост
# 678
Линда. Да ти служи вярно пожелавам.
Виж целия пост
# 679
Консуела си е класика - особено за дом. помощница! Joy
Виж целия пост
# 680
А може и Изаура Simple Smile
Виж целия пост
# 681
Консуела разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 682
Здравейте,

От къде мога да си купя хепа филтри за Румба 780? Ходих в Технополис, но нямаха?
Не ми трябват спешно, моите си ми вършат работа, но уикенда я разглобихме и й правихме основно почистване, сменихме четките и ми се иска и филтрите да подновя?
Виж целия пост
# 683
От али експрес може ,ние с една мама се комбинирахме и тя ги поръча ,че аз съм боса  bouquet ,може и от олх има предлагане ,може и от официалните сайтове в бг които предлагат продажба на прахосмукачка робот , и от амазон ,и от е маг.........пишеш в гугълчо и те излизат ,гледаш цена-доставка и си харесваш.В БГ са скъпи #Crazy
Виж целия пост
# 684
От али експрес може ,ние с една мама се комбинирахме и тя ги поръча ,че аз съм боса  bouquet ,може и от олх има предлагане ,може и от официалните сайтове в бг които предлагат продажба на прахосмукачка робот , и от амазон ,и от е маг.........пишеш в гугълчо и те излизат ,гледаш цена-доставка и си харесваш.В БГ са скъпи #Crazy

Хм, а в алиекспрес дали са оригинални, аз редовно си пазарувам от ибей, но за тези филтри се притеснявам да не попадна на китайщини?
Виж целия пост
# 685
 newsm78 нямам идея  според мен всичко се произвежда  в Китай  Joy оргиналните с прахосмукачката четки например се разцепиха за месец ,а тези от али експрес ..... четката ми е на 1 гоина и половина и не е мръднала!Пък и то на един филтър какво има да му е оргиналното  newsm78 ,ти си знаеш!
Виж целия пост
# 686
Имаш право, ще поръчам Simple Smile
Виж целия пост
# 687
По принцип има значение дали някой разполага с оригиналната технология и материали или твори по картинка. Нищо че и двамата може да са китайци.  Laughing
Виж целия пост
# 688
По принцип има значение дали някой разполага с оригиналната технология и материали или твори по картинка. Нищо че и двамата може да са китайци.  Laughing
Таман щях да пиша то и iRobot е китайска фирма,ама прахосмукачките са им едни от най-скъпите и качествени  Simple Smile
Виж целия пост
# 689
По принцип има значение дали някой разполага с оригиналната технология и материали или твори по картинка. Нищо че и двамата може да са китайци.  Laughing
Таман щях да пиша то и iRobot е китайска фирма,ама прахосмукачките са им едни от най-скъпите и качествени  Simple Smile

Повечето части и консумативи на тези прахосмукачки са произведени в Китай, но самата фирма iRobot не е и никога не е била китайска  Peace, технологията също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия