Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 692
  • 737
# 690
Ради, все по често в сериалите на съседите,което е хубаво реалните образи са факт. Май и това е магията и да се гледат с интерес. Скоро четох мн.хубави отзиви за турските сериали във вестник Галерия от Патрашкова, за качествените продукции които карат зрителя да гледа с интерес. Освен това да се признае и наличието на добрите актьори в Турция.
Виж целия пост
# 691
 Hug
Не мога да си кривя душата, в момента по ми е интересен мача Heart Eyes, на Роналдо му увисна ченето Joy, 1:0 за Полша Heart Eyes

Но клипчето изгледах, мерси Раче Ради Hug

Ели Hug, ти свърши ли Пойраз Карайел? Щото аз бая серии изгледах диагонално, явно не съм в абсолютен възторг от сериала newsm78 Вярно, че имаше много уникални и незабравими моменти, че артистите се справят много добре, но не бих казала, че го очаквам с нетърпение newsm78 И обратно пропорционално на мненията ви, моят интерес към турските дизита рязко намаля...така че моите уважения към Патрашкова Wink Laughing
Виж целия пост
# 692
Лиа, на 58 епизод съм и са ми доста интересни тези моменти. Пойраз подозира брат си, а Айшегюл разбра в какво е забъркан Нешет.
Е друго е когато се гледат епизодите наведнъж,по друг начин се следи  историята.
А за турските дизита въобще, има някакво пренасищане.Бълват се един след друг нов след нов.
Сега романтиката е на дневен ред. Но е факт ,че имат мн.добри артисти, конкуренцията е жестока, а пък и гилотината яка. За това и ги използват екипите с  по 2 часа епизод, изморително, напрегнато.
Виж целия пост
# 693
...........
Сега романтиката е на дневен ред. Но е факт ,че имат мн.добри артисти, конкуренцията е жестока, а пък и гилотината яка. За това и ги използват екипите с  по 2 часа епизод, изморително, напрегнато.[/i]

Точно погледнах финала на Гордиевия възел Mr. Green....смърт Shocked Що ли ми трябваше ooooh!

Скрит текст:

Ели Hug, каква романтика гледаш? Praynig
Виж целия пост
# 694
Добро утро на 1 юли!


Точно погледнах финала на Гордиевия възел Mr. Green....смърт Shocked Що ли ми трябваше ooooh!

Ели Hug, каква романтика гледаш? Praynig

И тук ли вървят драми?  За ,,отмора и трепет,, през лятото Mr. Green

Лиа, има няколко летни сериала на романтична тематика.Не ги гледам.
Погледнах ,,Висшето общество,, - не ме грабна двойката.
Виж целия пост
# 695
Добро утро Hug



Uriah Heep - July Morning

Ели Hug

Виж целия пост
# 696
Добро утро.  food010 Пожелавам ви приятен, слънчев и изпълнен с добро настроение ден, пък и месец  Hug

И аз за лятото съм се наточила на ''Висшето общество" или "Отново любов ''(Aşk Yeniden), ще видя кой от двата ще ме грабне повече.

Ели, щом си стигнала до 58 еп. на Пойраз, да ти издам, че в 59еп. те очаква развръзка и много романтика в стил Пойраз-Айшегюл Heart Eyes  yes
 
Виж целия пост
# 697
Раче Ради Hug, добро да е и за теб утрото Peace Ти да не си зодия РАК?
Виж целия пост
# 698
Добро утро!

Коя е двойката в това "Висше общество" ?
Виж целия пост
# 699
Hellenn, Хазар Ергючлю и Енгин Озтюрк



http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/05/blog-post_157.html

*******
Лиа, извинявай, че ти пропуснах въпроса hahaha редактирам се веднага. Hug Не, не съм, ако питаш заради потребителското име hahaha просто някои приятели ми казват Ради, а други Раче, та затова  Laughing
Виж целия пост
# 700
Благодаря, Раче.
Тази девойка не я харесвам  Sad. Енгин е симпатяга, малко на Каванч ми заприлича, но само малко Simple Smile))
Виж целия пост
# 701
Благодаря, Раче.
Тази девойка не я харесвам  Sad. Енгин е симпатяга, малко на Каванч ми заприлича, но само малко Simple Smile))
+1 Няма химия.Не те грабват,абе не е моя сериал.
Отново любов го изгледах целия първи сезон, няколко епизода от втори и го изоставих. Мисля да го догледам някога .... Кога ли
Но е по интересен от обществото, а двойката Буура и артистката са добър тандем.
Виж целия пост
# 702
Добро утро в този късен час и хубав уикенд Hug Hug Hug Hug



Мен хем ме сърби, хем ме боли Joy Joy Joy Хем искам да гледам нещо лятно и леко, хем ме втриса вече от турски сериали newsm78 newsm78  Явно трябва да си дам дългосрочна почивка hahaha
Гледам ги тук на снимката Хазар и Енгин, много са си тамам, но сърце не ми дава дори да го погледна дизито newsm53



https://www.youtube.com/watch?v=LAHdIQU48r0

İlker Kaleli - Hikayem Bitmedi / Doktor Simple Smile

Виж целия пост
# 703
 wavey 

Ох, погледнах го това "Висше общество '' и да си кажа и от мен няма да получи шанс hahaha
+1 Няма химия.Не те грабват,абе не е моя сериал.

Споделям напълно Peace

Иначе за Отново любов, съм останала с впечатлението, че е един сезон, а те били два hahaha  Май ще си догледам kayip и после ще го почна, пък дали и аз ще го догледам до края ще видим Laughing
Виж целия пост
# 704
Раче Ради Hug

Да попитам: ...да няма нова сватба в реала? newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия