
, на Роналдо му увисна ченето
, 1:0 за Полша 

, ти свърши ли Пойраз Карайел? Щото аз бая серии изгледах диагонално, явно не съм в абсолютен възторг от сериала
Вярно, че имаше много уникални и незабравими моменти, че артистите се справят много добре, но не бих казала, че го очаквам с нетърпение
И обратно пропорционално на мненията ви, моят интерес към турските дизита рязко намаля...така че моите уважения към Патрашкова

, каква романтика гледаш?

, каква романтика гледаш? 
Пожелавам ви приятен, слънчев и изпълнен с добро настроение ден, пък и месец 

, добро да е и за теб утрото
Ти да не си зодия РАК?
редактирам се веднага.
Не, не съм, ако питаш заради потребителското име
просто някои приятели ми казват Ради, а други Раче, та затова
. Енгин е симпатяга, малко на Каванч ми заприлича, но само малко
))
. Енгин е симпатяга, малко на Каванч ми заприлича, но само малко
))

Хем искам да гледам нещо лятно и леко, хем ме втриса вече от турски сериали
Явно трябва да си дам дългосрочна почивка 



Май ще си догледам kayip и после ще го почна, пък дали и аз ще го догледам до края ще видим Препоръчани теми