https://www.instagram.com/p/BHeipJWgyHu/?taken-by=ilkerkaleli&hl=tr
Момичетата са превели 61 еп. и вече е качен



, свърши ли "Зимното слънце"?


Те ще се женят септември, ако не ги бъркам с някоя др. двойка
Или вече не са?
само лицата се сменят.Надцакват се коя сватба ще е по-по-най, а догодина ще се развеждат
Едно е сигурно колкото по-малко парадират и показват връзките и любовта си, толова по-дълго ще ги запазят.
, какви изводи чакаш, важното е непрекъснато да ги спрягат по медиите, другото според тях, е лесна работа
Но всичко е до време, ако не се вземат в ръце 
, да не забравиш да "свирнеш" и за последния епизод на български, че има 1 брой кандидатка - аз


, пожелавам ти бързо да мине трудния период или поне да се облекчи и после да дойде по-спокойно време!
, да не забравиш да "свирнеш" и за последния епизод на български, че има 1 брой кандидатка - аз

на всички ви пожелавам спокойствие и хубави емоции
бързо да минава този труден период. 



Препоръчани теми