До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 125 289
  • 778
# 435
Значи да не разчитам на Татарова, ако часовете свършват в края на юни. Аз винаги запазвам час онлайн и видях, че има няколко дати за юли. Ще видя какво ще ми отговорят на мейла.

За кърменето мисля имаше ла лече лига (или подобно), където може би ще препоръчат някой от Бургас.
Виж целия пост
# 436
Барелина, за най-сигурно мисля, че е добре да звъннеш директно по телефона в Света София  Peace

Относно въпроси за кърменето - едва ли към гинеколог, по-скоро към консултанти от организации като Ла Лече Лига  Wink
Виж целия пост
# 437
Д- р Димитров не е ли вече в Света София?!
Виж целия пост
# 438
Барелина, ако не успееш да запазиш час за д-р Татарова и аз бих ти препоръчала д-р Георгиоски.
Офелия, за проблеми от вида на мастит и запушени канали, струва ми се, че това не е в областта на гинеколозите, по-скоро потърси мамолог, но това трябва да стане след като спреш да кърмиш. Преди това може да намериш телефоните на ла  лече лига и да се посъветваш с тях. Освен това може да потърсиш съвет и от Светлина Николова, ст. акушерка в Девата. Тя е много наясно с всичко около кърменето и е много отзивчива, ще ти помогне сигурна съм. Освен това този петък в училището на Биберон в Казиното лекцията ще е точно за кърменето и точно Светлина я води, тъй че ако решиш може да идеш и там и да разговаряш с нея.  bouquet
Виж целия пост
# 439
Надявам се да е учтива, внимателна и ако има нещо нередно да го види... Rolling Eyes Трябва ми за профилактичен преглед и мисля да се възползвам от програмата женско здраве на света софия.

За качествена профилактика ти трябва лекар с колпоскоп, който да знае какво вижда и какво значи то ... Моите уважения към д-р Татарова, но не мисля, че тя е сред тези специалисти... За добра профилактика не ти е нужно просто преглед, ехограф и цитонамазка.  Peace
Виж целия пост
# 440
За качествена профилактика ти трябва лекар с колпоскоп, който да знае какво вижда и какво значи то ...
Кои са тези в Бургас, ако има такива?
Виж целия пост
# 441
За качествена профилактика ти трябва лекар с колпоскоп, който да знае какво вижда и какво значи то ...
Кои са тези в Бургас, ако има такива?
Напълно съгласна с Мон, аз съм се доверила на Веселин Димитров  Peace
Виж целия пост
# 442
Къде преглежда Веселин Димитров и каква е цената на профилактичен преглед, който включва ехограф, цитонамазка и колпоскоп?
Виж целия пост
# 443
В.Димитров е в Транспортна, аз платих мисля 80 лева за преглед, ехограф и  вземане на течнобазирана цитонамазка, която сама си пратих в лаборатория в София
Виж целия пост
# 444
Ася, прегледът включваше ли колпоскоп?
Виж целия пост
# 445
мисля не, защото този път не ме маза с нищо, а предишната година -да, но тогава отидох отделно само за колпоскоп, ама не се сещам колко платих тогава, нещо като 50 ми се върти в главата, то при него цените са малко хвърчащи, ни касов бон дава, ни нищо
Виж целия пост
# 446

Кои са тези в Бургас, ако има такива?

Първо колпоскоп има на много малко места.
А профилактика без колпоскоп не е профилактика, защото аз бях последно с втора група, идеален ехограф и проблем, който се виждаше само с колпоскоп.
д-р Веселин Димитров разбира от тези неща, д-р Калчева също има колпоскоп, там не съм ходила скоро, не знам кои лекари преглеждат с него и колко схващат какво виждат..., честно казано, даже не знам къде другаде имат апарат и разбират ...
Ако някой знае още лекари и кабинети с колпоскоп, нека сподели, моля.
Мисля, че в Дева Мария имат, аз щях да ходя при д-р Хубчев там, но е много трудно уцелването на подходящото време за преглед с оглед на цикъла и деня, в който той преглежда /аз ходя на профилактика на 3-5 чист ден след цикъл/.
Виж целия пост
# 447
http://www.hospital-stgeorge.org/cabinetsbg/1 
друго място където имаше /аз лично съм се възползвала  преди много години - преди още да се премести в новата сграда- сега не знам как е / е онкоцентъра ...
Виж целия пост
# 448

Кои са тези в Бургас, ако има такива?

Първо колпоскоп има на много малко места.
А профилактика без колпоскоп не е профилактика, защото аз бях последно с втора група, идеален ехограф и проблем, който се виждаше само с колпоскоп.
д-р Веселин Димитров разбира от тези неща, д-р Калчева също има колпоскоп, там не съм ходила скоро, не знам кои лекари преглеждат с него и колко схващат какво виждат..., честно казано, даже не знам къде другаде имат апарат и разбират ...
Ако някой знае още лекари и кабинети с колпоскоп, нека сподели, моля.
Мисля, че в Дева Мария имат, аз щях да ходя при д-р Хубчев там, но е много трудно уцелването на подходящото време за преглед с оглед на цикъла и деня, в който той преглежда /аз ходя на профилактика на 3-5 чист ден след цикъл/.
В Девата имат  Peace
Виж целия пост
# 449
При Веселин Димитров ходих на профилактичен (доста злополучен при това) преглед точно заради наличието на колпоскоп, но той ми отказа "защото нямало нужда". Премеждията си след този преглед и профилактичното му лечение съм ги споделяла и още се чудя защо е толкова хвален, ама разни хора, разни впечатления...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия