Галеееееее
Ти ли правиш субовете на възела?
много готин сериал с много готин Ибрахим
баси, как съм го пропускала този човек бе?

Да, Ани,
помагам на едни девойки.
Подреждам, нареждам и припявам
много готин сериал с много готин Ибрахим
баси, как съм го пропускала този човек бе?

помагам на едни девойки.
Подреждам, нареждам и припявам
за мен този

за мен този


за мен този



сигурно така ще стане


за мен този



сигурно така ще стане


докатао чакам обратния полет..............
докатао чакам обратния полет..............












ама аз ще дърпам към мееееееен, към мееееееееен



Иве 




Препоръчани теми