В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
# 315
Рени, Ани, жалко че е драма! Нещо хич не ми гледат напоследък тежки сериали....Пък и си пазя кърпичките за Лудия ни меден красавец!  Wink
И аз искам новият образ на Чачко да е по-противоречив - нито лустросано добър, нито пък прекалено зъл! Сигурна съм че ще ни изненада с нова визия и ще си е все такъв прекрасник!

П.П. Днес цял ден обикалях улиците по най-различни задачки.... Студ съм събрала за целия китайски народ! Crazy
Виж целия пост
# 316
Привет  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 317
Ама голям бъзик му удари Беяз  Joy Joy Joy Joy

Рени,  това вярно ли са ми го превели?

Когато Беяз накара Чачо да изпее песента и Чачо е казал, че нещо му стяга гърлото, но все пак ще  се опита, така или иначе не са на живо  Laughing Laughing ...тогава Беяз се  изцъкли и казал към камерите - Приятели, всички ние сме на живо, а само Чаатай е на запис  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Белаа Hug Hug
Виж целия пост
# 318
Ели, да  Peace
Виж целия пост
# 319

Мерсиии bouquet bouquet bouquet

Виж целия пост
# 320
Рени, Ани, жалко че е драма! Нещо хич не ми гледат напоследък тежки сериали....Пък и си пазя кърпичките за Лудия ни меден красавец!  Wink
И аз искам новият образ на Чачко да е по-противоречив - нито лустросано добър, нито пък прекалено зъл! Сигурна съм че ще ни изненада с нова визия и ще си е все такъв прекрасник!

П.П. Днес цял ден обикалях улиците по най-различни задачки.... Студ съм събрала за целия китайски народ! Crazy

ужасТ  Sick Sick

лудия меден красавец кога ли ще го докопаме, нИ знам  Crossing Arms този Клуни не се наяде бе, още пари иска да печели  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy

Ели, той Беяз много обича да се майтапи с хората, ама и Чачко мноУ кофти го каза това за записа  hahaha hahaha те всички са наясно, че е на запис де  hahaha hahaha





Виж целия пост
# 321


Агънце-багънце  Heart Eyes Heart Eyes!
Виж целия пост
# 322
Добро утро, прекрасни! Hug Hug Hug Hug Hug

Тази сутрин да заместя Стели  Hug Heart Eyes и да ви сложа ароматно кафенце да си пийнете Peace Peace Peace

Скрит текст:

Ани, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за поредната прекрасна тема..


Чичек за теб Peace Peace да си го поделите с дЖадъ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Май момчето ни се е захванало с фотография.   Peace Peace



Гале, Hug Heart Eyes това за теб, миличка! Радвам се, че вече всичко е останало зад гърба ви..



Бойче Hug Heart Eyes

Скрит текст:
Нашия Керемчи що не пуска снимки, я Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Домъчня ми толкова за него, че сега ми иде да го гърмя #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Хубав неделен ден ви желая. Да стоите на топло и да се наслаждавате на Чаатайчи само smile3521 smile3521 smile3521

Прегръщам ви всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 323
Добро утрооо Hug Hug Hug
Лили Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Добро утро! Hug Hug Hug

Лили Hug Heart Eyes, Мими Hug Heart Eyes



Водя ви един рошав фотограф Heart Eyes Party Party
Виж целия пост
# 325
Добро утроооооооо  Hug Hug Hug Hug Hug


Лилииии,  Hug Hug Hug Ренка,  Hug Hug Hug Мими  Hug Hug Hug

Тази част е за мееееееееен  Crazy Crazy Crazy Crazy


а тази е за джадъъъъ  Party Party Party щото мноУ спи  hahaha hahaha hahaha


ади и един барабанчик  Crazy Crazy Crazy от мен да мине  Party Party Party


Лейля е писала на снимката, която Лили е сложила, че уморена се прибира вкъщи  Joy Joy Joy така е, нЕкои са на топличко и почиват, други трябва да работим  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 326
ама защо на мен коляното само и палма
Виж целия пост
# 327
ама защо на мен коляното само и палма

дур бееееееееееееее  Stop Stop Stop   ще се наводним hahaha hahaha hahaha hahaha

ади, на ти го цял  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 328
ама защо на мен коляното само и палма

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и задното стъкло на колата е твое  Crazy Laughing Laughing



 Heart Eyes Heart Eyes

Много е хубав Crazy Crazy И къщичка за птици си има Crazy Crazy

Добро утрооо Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 329


дур бееееееееееееее  Stop Stop Stop   ще се наводним hahaha hahaha hahaha hahaha

ади, на ти го цял  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

виждаш ли къщичката на Фтичка - приготвил я е за мен,  Party Party Party Party  че не ме пускаш вътре   Angry Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия