тези са по-големи пък, нЕма да ги разпъвам 
имат ли нямат ли ашк мене ми е все тая, стига ми да ги видя така и ме усмихват.


, ама август пък.. може да е спасителна жилетка... абе холивудски им работи нЕк'ви..
гледай нагоре ...
още ашк



, ама август пък.. може да е спасителна жилетка... абе холивудски им работи нЕк'ви..
гледай нагоре ...


напълнили сте темата с красоти и много-много любов





, направо ме стисва за гърлото...

искам да покажа нещо и да питам

Не знам видеоклип към песента ли е, филм ли ще да е, но иска ми се да разбера малко повече. Направих опит да се поровя из коментарите, ама като видях хилядните отговори и се отказах.
Някой нещо знае ли?

Препоръчани теми