Не "чаткам" езици. Бихте ли ми казали с 2-3 думи за какво иде реч?

Но фенските форуми са за коментари, всякакви коментари. Не може всички да я харесват. А и харесването-нехаресването понякога е отвъд това, което може да бъде обяснено с думи. Така усещаш определен човек или двойка и толкова. Народът масово припада по Бурак и Фахрие, във всички класации за известни двойки са номер едно. Ами да ме убиеш, аз пък не мога да открия нищо специално в тях, никаква емоция не ми носят. А в приятелския кръг на Берг си имам любими двойки, около които винаги съм усещала някаква особена любовна енергия и дълбока връзка, от първия миг съм ги възприемала като едно цяло. И това въздействие пак е трудно да се дефинира.
На тях пък най-малко.
- има хубави вежди, големи очи,нежна кожа и най- вече красива и лъчезарна усмивка. Тялото и - от това, което се вижда е перфектно 

онзи ден ти лайкнах коментара в KDF 

- има хубави вежди, големи очи,нежна кожа и най- вече красива и лъчезарна усмивка. Тялото и - от това, което се вижда е перфектно 


- има хубави вежди, големи очи,нежна кожа и най- вече красива и лъчезарна усмивка. Тялото и - от това, което се вижда е перфектно 

онзи ден ти лайкнах коментара в KDF 

,забелязах го, спокойно вече. Админа се намеси с предупреждение и добре,че не сме писали,защото и най зле коментираният пост също е изтрит.Съгласна съм,че не всички са длъжни да я харесват и да си го кажат,но за всичко си има граници. 

Аз съм истински кенанист, просто го усещам


Месеци наред те криха връзката си дори и от най-близките си хора...Кенан влизаше в заведение от единия вход, Синем излизаше от другия...Кенан отива на концерт първата вечер, Синем си взема билет за второто представление...Сигурно им е било забавно 

но си спомням, че като наближи финала на КД някои се сбогуваха, а аз казах, че докато не видим втората рожба на семейство Ергенч и зейбека на сватбата на Кенан няма да мирясаме...


Препоръчани теми