






Скици!
страхотно клипче и червени бузки на Берг

...така ще се наредим и ние до младежта
От анкетираните, които са посочвали, че Кенан Имирзалъолу им е любимият актьор мнозинството са 20-25 годишни
Турската преса отново с лични подробности 
я вземи се порови не пише ли къде ще е ... гости от близко и далеч не сакат ли? Щото аз нали съм с 2 адреса, та да знам... да почвам ли диетата, нЕма ми стане роклята, ей ся ще дойде април. Требе да се подготвяме с време



- прочетох коментари под снимките , защо не са много усмихнати, особено Кенан е видимо без настроение
Обяснението е, че този ден в Абу Даби било страшна 40 градусова жега и на открито не се е дишало 
много те обичам, смятам знаеш.


видях неща, на които до сега не бях попадала
еле арабската вечеря
много се посмях там с минарето дето в началото главата му забучена надолу и на керпеденчето дето премигваше и оправяше пиргите си по време на питието.
и ти си ми едно слънце,
благодаря за превода.
мерси за преводите!
много се посмях там с минарето дето в началото главата му забучена надолу
горкият, сигурно е ужасно все да стърчиш 
я вземи се порови не пише ли къде ще е ... гости от близко и далеч не сакат ли? Щото аз нали съм с 2 адреса, та да знам... да почвам ли диетата, нЕма ми стане роклята, ей ся ще дойде април. Требе да се подготвяме с време 


Уби ма с тая анкета, сестро 






Препоръчани теми