KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 40 508
  • 737
# 195
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Сватба ли ще има???? Shocked
Ееееей и на КенЮ му дойде реда да скъса с ергенлъка!Аферин на Синемка!Ама това със сватбата сигурно ли е или пак измишльотина на журналята!Ха дано е истина,че да мирнат вече и да се захванат с работа! Grinning Има ли нещо, по което ще се загледаме, я с КенЮ,я с Берги ,или йок все още! newsm78


Вичомче  Hug хади бе джанъм  Heart Eyes шИ отървеш сватбата за едното чудо  Wink  Joy
Нищо ясно няма ощИ. Джиджи държи един списък с план за сватбата  hahaha
Само един пръстен мернахме на ръката на йенгето. Младоженеца липсва от близо седмица  Joy

Виж целия пост
# 196


Сладурка  Heart Eyes Да не е на пазар за подаръци  Grinning Али май беше Водолейче  newsm78



Точно след две седмици има рожден ден. Приготвила съм се вече с архивен материал.  JoyКога стана на 6 години, и аз не разбрах.  Grinning Grinning

Пише, че Берг му е купила подарък по случай края на първия учебен срок и полученото свидетелство, но тя веднъж беше казала, че той учи в английско училище и при тях сроковете и правилата са други. Иначе турските деца са в междусрочна ваканция. В петък масово си правиха селфита със свидетелствата. И е традиция да им се купуват подаръци. Имаше кампания на любители на животните с апел към родителите да не купуват домашни любимци.
Виж целия пост
# 197


Понеделник всички форуми са пълни с колажи.


Виж целия пост
# 198


Юрдаер бей  изглежда много доволен  Grinning Heart Eyes
Публиката го харесва и обича, дори и да играе най-големият изверг  Peace






Носталгично  Grinning Grinning Grinning

Виж целия пост
# 199


Юрдаер бей  изглежда много доволен  Grinning Heart Eyes
Публиката го харесва и обича, дори и да играе най-големият изверг  Peace






Носталгично  Grinning Grinning Grinning


Ами той си е любимия ни откачалник Joy Joy JoyНе знам как е рейтинга на сериала, но за моите 8,този е единствения на който минах на бързи обороти последния епизод, не знам какво му липсва, но за сега е на опашката.
Виж целия пост
# 200
Ами той си е любимия ни откачалник Joy Joy JoyНе знам как е рейтинга на сериала, но за моите 8,този е единствения на който минах на бързи обороти последния епизод, не знам какво му липсва, но за сега е на опашката.

Рейтинга му е добър  Peace засега http://www.ranini.tv/dizi/yeter
И аз гледах само първите два епизода, не знам после какви каши е забъркал  Laughing



Като го гледам да стои така отчаян в колата и се сещам 19 епизод, като рева и маза сополите , докато гълъбетата си денсаха  Joy Joy Joy

Страхотен Юрдаер  thumbsup Тогава спечели място в сърцето ми  Grinning Heart Eyes

Виж целия пост
# 201
Той Тургут си е направо светец в сравнение с Йекта #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 202
Той Тургут си е направо светец в сравнение с Йекта #Crazy #Crazy #Crazy

 hahaha hahaha hahaha


И другата хиена добре се справя  Peace Я, каква е бойна ! Grinning Grinning Grinning

Виж целия пост
# 203
Вишомче,  Hug Hug Hug радвам се да те прочета, джанъм.



Страхотен Юрдаер  thumbsup Тогава спечели място в сърцето ми  Grinning Heart Eyes


Голям шут  hahaha hahaha hahaha



Той Тургут си е направо светец в сравнение с Йекта #Crazy #Crazy #Crazy

 Joy Joy Joy С право го напуснах аз още в първа серия, нали си обичам по-благи душички.

Виж целия пост
# 204
Хах не видяхме ли Синемка с тия дънки? Мама май и износва дрешките. Joy Joy Joyшегувам се разбира се,тия имат повече скъсано
Виж целия пост
# 205
Хах не видяхме ли Синемка с тия дънки? Мама май и износва дрешките. Joy Joy Joy

Един размер са -  XS  tooth




нали си обичам по-благи душички.


 hahaha

Такива ли ?!    Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 206

Виж целия пост
# 207
Без думи! 




Виж целия пост
# 208
Добро утро и хубав ден!

...............

От архива

КД като средство за привличане на клиенти.
Grinning Grinning Grinning

Получихме водоустойчивия молив за очи, използван от госпожа съдийката Фериде от "Карадайъ", когато с Махир отидоха с корабче до Принцовите острови.





...........................


....................

Косе, да дам продължението на сцената.  Grinning Grinning Grinning






Виж целия пост
# 209


Прочетох в един сайт, че Къванч щял да играе в новото дизи на Сема и Ейлем. Слава богу,  няма да им сърбаме пак ние попарата.  Joy

Сериалът щял да се казва "Черно-бяло". Пише, че започвал през февруари, но се съмнявам да стане. То не остана време.  Може би другия сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия