Дефицитите на една журналистика

  • 380 933
  • 4 536
# 3 975
И освен това не се казва Джими Хендрикс, а Джордж Харисън - значи поне две подробности са пропуснали от бързане. Карай, там! Новини да има! Grinning
Виж целия пост
# 3 976
"Ти вече не си никой. Вълна от омраза заля Юрген Клоп" – от БТВ.

Май е правилно да се каже "Ти вече си никой"?
Виж целия пост
# 3 977
За машините за гласуване....
Те са с изтекъл срок на годност (според Нова тв) или с изтекъл гаранционен срок?
Виж целия пост
# 3 978
Гаранционен. Разликата е огромна. Та баж си е за темата ако са го объркали.
Виж целия пост
# 3 979
"Ти вече не си никой. Вълна от омраза заля Юрген Клоп" – от БТВ.

Май е правилно да се каже "Ти вече си никой"?

Ами май двата израза са с противоположно значение, та няма как единият да е по-правилен и да замества другия.
Виж целия пост
# 3 980
"Ти вече не си никой. Вълна от омраза заля Юрген Клоп" – от БТВ.

Май е правилно да се каже "Ти вече си никой"?

Ами май двата израза са с противоположно значение, та няма как единият да е по-правилен и да замества другия.
Тези,които мразят Юрген Клоп е безсмислено да му казват "Ти вече не си никой",тоест че той е някой,а преди е бил никой.
Виж целия пост
# 3 981
Вече трети или четвърти път попадам на нещо такова.
Нарочно ли го правят?

Виж целия пост
# 3 982
Хахахаха Yum В първия момент и аз не реагирах. Бива си ги, ако е шега. Yum
Виж целия пост
# 3 983
Виж целия пост
# 3 984
Ще им се на разни журналисти... Ама да приемем, че е техническа грешка!
Виж целия пост
# 3 985
Новини по радиото, уточнявам става дума за инцидент в чужбина не в БГ...:

"Под развалините все още са дете и възрастна жена, които се опитват да бъдат извадени".
Виж целия пост
# 3 986
Виж целия пост
# 3 987
Официално обявявам актуално.ком за дупка е журналистиката.
А ако някой знае как да ги изключа от предлагани новини, ще го почерпя.

Как пък нито веднъж не уцелиха картинка за тези пари!


И в областта на ботаниката проявяват новаторство.
Признавам не съм чела текста, шокът от картинката ми стига.


Все бива, но да обявиш бабините мушката за дипладении си е постижение.
Виж целия пост
# 3 988
"МВнР ускорява изграждането на секретните съоръжения за новите Ф-16" – от БТВ

А всъщност става дума за Министерство на отбраната.
Виж целия пост
# 3 989
"На мушката на Доналд Тръмп са предимно мигранти, които пребивават в щатите Аурора, Охайо, Мичиган, Колорадо." - бтв  Да не би да имат нов щат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия