Интересни и забавни линкове, картинки, клипчета - 13

  • 2 713 833
  • 23 131
# 13 080
Виж целия пост
# 13 081
Моят куч. Внимание, продуктово позициониране

Виж целия пост
# 13 082
Тя, темата за забавни неща, ма в тия времена, спазвайте и мерките! Simple Smile

Цитат
Маските от полунощ са задължителни за деви, везни и водолей, както и за шофьори на "Волво", с изключение на тези, които носят зелени чорапи.
Това важи за часовете 18.00 до 21.30 с изключение на хората с "Ауди" и регистрация завършваща на 17.
Ако къщата ви е в жълт цвят - нямате право да излизате освен, ако не се намира от дясната страна на улицата.Тази забрана отпада, ако има паркинг отпред. Ако има повече паркоместа забраната отпада освен, ако мястото за паркиране не е предвидено за инвалиди.
Жените имат право да напускат домовете си само, ако са омъжени и в делнични дни, ако нямат деца. А, ако имат такива - поне две от един и същи пол и разликата в годините на децата не е повече от две години.
Това правило не засяга деца между 4 и 10 год. възраст!

Гореспоменатото важи за хора между 18 и 60 годишна възраст, с ръст от 1.60 до 1.75.
В противен случай важи точно обратното, освен ако не сте руси.
Виж целия пост
# 13 083
Виж целия пост
# 13 084
Виж целия пост
# 13 085
от вчера се смея с тези



Виж целия пост
# 13 086
Виж целия пост
# 13 087
Зле съм с руския, но първото го стоплих.
Ама второто не.
Виж целия пост
# 13 088
Зле съм с руския, но първото го стоплих.
Ама второто не.

Нямам претенции за абсолютно точен превод, но е в този смисъл.

Когато се чувстваш зле си спомни за осмокракия. На него и ръцете му са на д-то, и ушите му са на д-то, и д-то му е с уши, и главата му е в д-то, и нищо, живее си и не се жалва.
Виж целия пост
# 13 089
когато се чувстваш гадно, помисли за октопода - на него и ръцете ми са в г@за, и ушите ми са на г@за, и ... , и нищо. не се оплаква, живее си.
Виж целия пост
# 13 090




Виж целия пост
# 13 091
когато се чувстваш гадно, помисли за октопода - на него и ръцете ми са в г@за, и ушите ми са на г@за, и ... , и нищо. не се оплаква, живее си.
Е как да се оплаче, като и устата му е на гъ*а. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 13 092
точно. Simple Smile
Виж целия пост
# 13 093
Виж целия пост
# 13 094
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия