Arrow, The Flash & Legends of Tomorrow - DC

  • 53 695
  • 743
# 225
Аууу каква темичка сте си заформили тук - присъединявам се - само легендите не съм гледала ама ще наваксам бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 226
И ко,

Скрит текст:
значи познахме, че са няколко Джей от различни земи, ама и Зуум бил Джей  Laughing Значи сме на прав път. Зуум е Джей от други земи и събира силите на всички Джейовци, само при нас е Бари
Виж целия пост
# 227
И ко,

Скрит текст:
значи познахме, че са няколко Джей от различни земи, ама и Зуум бил Джей  Laughing Значи сме на прав път. Зуум е Джей от други земи и събира силите на всички Джейовци, само при нас е Бари

Много вероятно. Обаче кой е зад маската, дали не е бащата на Бари, той така мистериозно изчеана ...  Thinking
Виж целия пост
# 228
Много се изненадах и аз относно самоличността на Зуум.  Shocked
Ако не е бащата на Бари, кой може да е?
Виж целия пост
# 229
Друг Джей  hahaha
Виж целия пост
# 230
 smile3532
Виж целия пост
# 231
Кейтлин удари джакпота. Laughing
Виж целия пост
# 232
Айде стига сте се хилили, ами гледайте Стрелата и Легендите. Хубави са и двете серии.
Виж целия пост
# 233
Отивам.  bowuu
Виж целия пост
# 234
Стрелата никой ли не го е гледал. Много ме дразни тази Фелисити и това си е.
Виж целия пост
# 235
Мен пък ме кефи. Дано не се съберат отново. Praynig
Виж целия пост
# 236
Стрелата никой ли не го е гледал. Много ме дразни тази Фелисити и това си е.

Гледал го. Mr. Green Имаше въпрос на страницата на Стрелата, как може Светкавицата да е гледан от два пъти повече зрители и един от феновете беше написал, че причината е Олисити. Ще съсипят сериала.

Още една наша теория  относно Светкавицата ще бъде разбита на 22.03  Mr. Green

Виж целия пост
# 237
Може и да е така, все пак негледаме любовен сериал. Crossing Arms И аз не ги търпя, но дано на пръстенчето да не му пораснат крака. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 238
Досадни са Олисити, те са си цяло оливане. Всеки да си хваща пътя нанякъде...единият да си гледа стрелите, другият компютрите. И да се знае  Mr. Green
Виж целия пост
# 239
От целият епизод ми хареса Фелисити,че проходи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия