Arrow, The Flash & Legends of Tomorrow - DC

  • 53 697
  • 743
# 255
Да. Следващия епизод е на 22-ри. Инфото ми е от myepisodes.
Виж целия пост
# 256
Е стига де  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 257
Стрелата ми хареса. Аз лично предпочитам Оливър с Лоръл и нямам нищо против да се раздели с Фелисити. Накрая не разбрах какво точно стана с Дарк. Не са давали, че е убит, нали.

Легендите също ми хареса. Оливър добре го бяха издокарали като 60 годишен. Бях малко разочарована, защото се надявах, че ще покажат Слейд, Ману Бенет, а то какво се оказа ? някакъв смешник зад маската. Не знам защо, но ми напомни малко на Кайло Рен от Междузвездни войни - същият смешник . Даже този син на Слейд беше още по-зле.
Виж целия пост
# 258
Накрая не разбрах какво точно стана с Дарк. Не са давали, че е убит, нали.

Взеха му силите и го прибраха в затвора на АРГУС, мисля.
Виж целия пост
# 259
Виж целия пост
# 260
Явно им е много забавно на снимачната площадка. Laughing
Виж целия пост
# 261
Има ли нов епизод на Стрелата, в замунда го няма  Thinking
Виж целия пост
# 262
Не, чак на 22.03. На Светкавицата също. Само Легендите излязоха.
Виж целия пост
# 263
Бай, бай, Мистър Рори.
Виж целия пост
# 264
Не съм гледала, да не са го бастисали и него? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 265
Не се разбра съвсем, ама аз някак си не виждам какво друго могат да измислят.
Виж целия пост
# 266
Само това остава.
Довечера ще гледам да видя каква са я наквасили.
Виж целия пост
# 267
според мен Снарт го уби, но може и да е подвеждащо .
Виж целия пост
# 268
Точно.
Може пък само да го е замразил някакси. Rolling Eyes
Тъпо ще е, ако бастисат и Рори.
Така ли ще я карат един по един?!
То кой остана, ай стига. Crossing Arms
Виж целия пост
# 269
За феновете на и Супермомиче-то - на 28.03, кросоувър със Светкавицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия