Arrow, The Flash & Legends of Tomorrow - DC

  • 53 722
  • 743
# 420
Дано не. Чувствам се относително добре в момента.
Виж целия пост
# 421
Стрелата все повече затъпява  ooooh!
Легендите добре върви, ама с тия скок-подскоци във времето почват да прекаляват вече...
Най-много си ме радва Светкавицата. Там нещата се развиват най-плавно някак си.
Виж целия пост
# 422
На мен точно пък пътуването във времето ми е много интересно Mr. Green
Виж целия пост
# 423
На мен засега Легендите единствено ми поддържат интереса.
Светкавицата отчасти, Стрелата мога и да го пропусна.
Виж целия пост
# 424
Проблема не е в самото пътуване, а че си правят каквото искат и много лесно по сценарий се замазват събитията/последиците, става манджа с грозде. Влизат и излизат от различни сюжетни нишки, някои се зарязват/забравят, липсват убедителни обяснения.
Виж целия пост
# 425
Като на филм, иначе и мен ме дразни това.
Няма как да няма последици от връщането в миналото или пътуването в бъдещето, би трябвало най-малкото нещо, което направят да има отражение.  Peace
Мен ме яд, че пак затриха принца.  Crossing Arms Пернатата вече почна адски да ме дразни, щом даже вече не обръщам внимание на Сара с която свикнах тук между другото, за разлика от образа й в Стрелата.
Виж целия пост
# 426
За това съм съгласна. Толкова неща променяха по миналото, а не оказа грам влияние на бъдещето, говорим за масивни неща, а в същото време, уж най-малкото ще промени бъдещето. Да не говорим, че тази Кендра като не уби Вандал като и беше в ръчичките беше мега-адски-супер-дупер тъпо....
Надявам се с този сезон да приключим със Савиджа и да имаме нов злодей от следващия сезон
Виж целия пост
# 427
Точно това се чудя и аз.
Ако не убият Савидж и продължат занапред с това постоянно гонене през годините, страшно ще забатачи сериала.  Peace
Но, ако го убият, какво ще дават? Нали именно покрай него се върти целия сериал.
Кой ще е новият "лош" в такъв случай?
Някое от децата на Савидж, което е решило да тръгне по стъпките на баща си?
Разбрахме, че през вековете е имал много деца и е гледал как остаряват и умират.
Виж целия пост
# 428
Наложи се да и направя малко DC маратон за да наваксам, вкл. и с новите серии. Светкавицата се движи според очакванията, Бари е ОК, в  Стрелата вече се чудят какво да изсмучат от пръстите си, Легендите вървят най-добре. Много ми е любопитно Сара кой целува в промото за следващия епизод. Снарт?
Виж целия пост
# 429
Снарт е.  Laughing
Виж целия пост
# 430
Снарт няма да е редовен другия сезон  Crossing Arms


промо за финала

Виж целия пост
# 431
Що?
Интересно промо, накрая май и Картър видях.  Whistling
Виж целия пост
# 432
Нямам идея, така поше
Виж целия пост
# 433
Егати, един по един изчезват тези, които харесвам. Crossing Arms
Виж целия пост
# 434
Много нестандартен сезон - само 16 серии  Crossing Arms

Ивекс, Картър е. Ще се връщат там откъдето тръгнаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия