Изпитани сайтове за парфюми-9

  • 112 533
  • 747
# 390
Здравейте, момичета!
Препоръки откъде да закупя Boucheron? Дали има ароматите в безмитния на Морска гара Варна?
Днес в Beauty Zone ми препоръчаха Boucheron с нотки на жасмин и много ми допадна, но не запомних точно кой беше. Преполагам, че е Boucheron Boucheron Quatre. Сега изследвам откъде е най-удачно да го поръчам. Моля, за съвет  bouquet

Има и нова версия Интенз, така че първо се убеди кой от двата е и тогава поръчвай. Peace
Виж целия пост
# 391
Къде е този безмитен във Варна?
Виж целия пост
# 392
На Морска гара. Парфюмите са много добри цени и са оригинални. Вземала съм си доста от тях. Но не изпрашам с куриер, тъй като нямат право. Само на място.
https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D … 05115883/?fref=ts
Виж целия пост
# 393
Златна си https://www.facebook.com/417066005115883/photos/a.41784314837150 … 716038143/?type=3, черпя. Ще вършеем във Варна и около нея. Ще я намерим тая Морска гара. newsm10
Виж целия пост
# 394
Аз го научих от съфорумка. Много съм доволна от парфюмите в магазина и от обслужването. И по телефона дават информация, много са любезни.
Виж целия пост
# 395
Аз го научих от съфорумка. Много съм доволна от парфюмите в магазина и от обслужването. И по телефона дават информация, много са любезни.
Достъпът е свободен, не като по летищата, нали?
Виж целия пост
# 396
Да, свободен е.
Виж целия пост
# 397
Да не забравите да разгледате там големия Тоблерон от 4.5 кг. на стойност 130 и няколко лв.
Виж целия пост
# 398
Да не забравите да разгледате там големия Тоблерон от 4.5 кг. на стойност 130 и няколко лв.
Кой го знае от кога стои. Срокът на годност му е минал вече, вероятно.
Виж целия пост
# 399
Да не забравите да разгледате там големия Тоблерон от 4.5 кг. на стойност 130 и няколко лв.
Кой го знае от кога стои. Срокът на годност му е минал вече, вероятно.
Да бе! Купува се с бясна скорост.
Виж целия пост
# 400
Да не забравите да разгледате там големия Тоблерон от 4.5 кг. на стойност 130 и няколко лв.
Кой го знае от кога стои. Срокът на годност му е минал вече, вероятно.
Да бе! Купува се с бясна скорост.
Банцинг ли да купувам, че да го режа, хохохо. Тоблеронът е единствения шоколад, който признавам. Моите си падат по други. Имал бил не знам какви мазнини, канцирогенни, че не помня точно, дрън, дрън. Сам ще си го ям цяла година.
Виж целия пост
# 401
И в Бургас от няколко месеца има такъв магазин на Морска гара, но все още не съм ходила да разгледам какво продават.
Моят Boucheron Quatre беше от Ензо и също е наред.  Peace
Виж целия пост
# 402
Аз имам път към Варна другата седмица. Лесно ли ще го намеря на морска гара този магазин?
Виж целия пост
# 403
Аз имам път към Варна другата седмица. Лесно ли ще го намеря на морска гара този магазин?

Лесно, няма друг магазин там.
Виж целия пост
# 404
Не открих в началния списък сайта Parfium.bg - какво мислите за него, някой поръчвал ли е там? Питам, защото напоследък забелязвам малко по-ниски цени там - за Извънземното примерно: http://www.pazaruvaj.com/parfjumi-c3262/thierry-mugler/alien-edp-90ml-p41789572/ че и с безплатна доставка. Всичко ОК ли е с него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия