
Тортата е много хубава, браво! Аз за пореден път заложих на близката сладкарница - не се наемам сама да майсторя торта и това е.
Е къ да го навреш де не е одил, а?!?
На всичкото отгоре се оказа, че няма да мога да си свърша работата, та излизането беше напразно. Поне си намерих крема за лице, въпреки че в няколко аптеки ми казаха, че вече не се произвеждал от нам-си-кога. Излязоха ми пак едни гадни пигментни петна по лицето иииии лудите ме хващат като ги гледам. По принцип съм с много чиста, бяла кожа и такива работи не мога да понасям
Ма ко - 








Сядам да пия едно питие и дано се стопля. 
Ще се възстанови майка ти - просто възраста, възпалението, хемоглобина забавят процеса. 
Но ако не отиде в кофата, утре целият заминава за офиса му, че ако остане вкъщи... лоша работа, че и аз душа нося, хаха. 


Закачих ги на хладилника, ама с времето отгоре съм сложила едни фактури и чак днес като ги махнах, видях направленията. За кръвните няма проблем, утре сутрин ще отида в лабораторията, но за ехографа сигурно няма да стане, защото се чака повече от ден, два. Ама това е ехограф на черния дроб, такъв ми правиха в БГ лятото при моята си лекарка и септември за предната контрола. Нещата бяха ок тогава. Чак кой знае каква промяна едва ли ще има... 
Препоръчани теми