Сладкарничка за книги - тема 60

  • 32 473
  • 731
# 180
Добро утро!  bouquet

Мариши, хубаво кафе.  Flutter  Благодаря!  Flutter
Тази сутрин и аз си напълних чашата, все едно няма да ходя на работа, а имам цяла сутрин на разположение.
Всъщност чудя се дали да ходя или не, но ще отида до обяд и после се прибирам да лягам.
Вчера сутринта на път за работа имах зверско падане на опашка, гръб и ГЛАВА.  Sad  Не се задълбочиха оплакванията и не припаднах, явно съм се разминала без мозъчно сътресение или с някакво леко. Силно се надявам от този удар и отскок на глава от плочки, да съм поумняла.  Praynig И още нещо хубаво да ми донесе. Blush  Laughing
Снощи нямаше танци.  Tired  Почивах.
Сега ме боли врат, опашка, дупе и кръст
Но си чувствам, че ми трябва ден лежане и почивка, извън почивника.

На Петето с чуруликащият глас, баща й да е жив и здрав още дълги години!!  bouquet

Слив  Hug

Мариши, как са вторите мнения?
Запази баланса в себе си!  Hug

Мариет, може ли да ми пратиш книжката на Г. Божинов? Или ако някой друг може да ми я намери в някоя библиотека.  Blush

Толкова.. Отивам да взимам душ, да си мажа с кестен кръста и с черен оман врата, та да припълзя за няколко работни часа на иначе любимото ми работно място. Blush Flutter
Виж целия пост
# 181
Мариш, Благодаря за кафето.

Лофче да си изкарате много хубаво.

Рейн, гуш. Коя книжка?  Аз следващата седмица ще ходя до библиотеката и мога да проверя дали е свободна.

Времето тук е много приятно и птички се чуваха. Аз не спах добре тази нощ. Допивам си кафето и ще се оправям за работа. Хубав да ни е петъкът.

Пете усмивка, честит рожден ден, да си жива и здрава, щастлива, усмихната и все така прекрасна. Вълнуващи и хубави неща да ти се случват!
Виж целия пост
# 182
 Добро утро, другарчета!  Hug Идвам и набързо трябва да напусна Сладкарницата.  Confused

 Рейнче, що така, бе, душо?! Не бива да си паднала жена, трябва здраво да стъпиш на краката си.  Wink Шегувам се, черен хумор, надявам се да не се обидиш, със страх те четох. Дано бързо да ти мине натъртеното, но си боли, знам. Напоследък и мен ме боли гърба и около опашката.  Mr. Green Ама взе да отминава без мазила. А от бабите съм чувала, че боли толкова дни, на колкото години си. Ти си малка, скоро ще ти мине. Почивай!  Hug

 Едно хубаво и усмихнато момиче имало празник днес, така разбрах.  Simple Smile

 
Мила Петенце, усмивке прекрасна, честит рожден ден! Запази слънцето в себе си, добротата и положителната си енергия! Бъди здрава, обичана и удовлетворена от всичко, с което се занимаваш! Бъди щастлива!!!

                   

 Благодаря ви, момичета, за стиснатите палци вчера. Синът ми продължава лечението с още антибиотик, хапчета и сироп. Половин час преди храна, че след храна, че кое два пъти, кое три пъти, просто е една досада и лудост. Но дано мине. Хубавото е, че лекарката не е чула със слушалката нищо обезпокояващо, аз от това се тревожех. От днес излизаме в зимна ваканция, ще постои на топло, дано се оправи. Благодаря ви още веднъж!  Hug

 И както разбрахте, от утре съм айляк. Книги, книги книгииииии.  Party

Нези, започнах снощи "Бойният химн на майката тигрица", около 40 страници само прочетох. Хубаво написано, но пак усещам една превъзбуда в авторката, една хвалба, това нещо не ми допадна, ще видим. Ще пиша като я завърша, нали искаше да споделя. Hug А свекърва ми прочете книгата тези дни, каза, че й била леко странна и дори пожела като я прочета аз, да я коментираме. Лелееее! Тя споделя винаги своето мнение, но досега от мен не е искала.  Laughing Какво ли я е провокирало, любопитно ми е.

 Хубав ден ви пожелавам!  bouquet
Виж целия пост
# 183
Добро утро и от мен  Hug

Мариши  Heart Eyes

Вземам голямата чаша с вълшебна течност,а въглехидратите ще остъпя за друг... Grinning

Рейни,какви препятствия си имала... Confused

Много ли боли.....?!

Дано не е нещо сериозно  Praynig

Петенце Усмивкова,честит празник  bouquet

От всичко по-много желая  Hug



Мирише ми на пролет Whistling....необичайно рано......ама няма да откажа хубаво време.... Flutter

Вчера си направих една хубава цветна поръчка със семена и подправки и лека полека почвам да стягам балконското си кътче... Heart Eyes

Лек петъчен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 184
Добро утро, момичета-кокичета Hug

На шега, на майтап показаха се, даже и игликите Grinning

Пете, честит рожден ден! Желая ти много здраве, усмивки, пътешествия Hug

Рейни, много неприятно. Бързо да минава Hug
Лофче, хубаво е без интернет Wink
Нели, а снимка правиха ли му? Дано вече се оправя Hug
Мариш, благодаря за кафенцето Heart Eyes
Много е хубаво времето, пак ще сме навън Flutter
Чудя се дали да не скочим в събота до Перник за Сурва, някой бил ли е предишни години?

Прекрасен и слънчев ден ви желая Hug
Виж целия пост
# 185
Добро утро, момичета.

Нелко, радвам се да чуя, че Тони не е с усложнения.

Момичета, почерпете се за поредния 22-ри рожден ден  Laughing Laughing Laughing








Виж целия пост
# 186
ДПУ  Hug - П за пролетно, петъчно. Кой каквото си избере  Hug

Леле, Поли, настръхнах като те прочетох! Защо не отидеш на лекар да ти види главата?
Ако не те боли, не ти се гади и не повръщаш - не е сътресение. Макар че може да ти се повръща и от друго  Party
Но ако ти имаш такива оплаквания най-добре е да полежеш няколко дни на тъмно, така знам..

От снощи пак се ядосвам с интернет и ТВ доставчика си  #Cussing out ТВ имаме, интернет - не  #2gunfire
Все да се разведа с тях, и все не се развеждам... Хич не обичам промени от подобно естество, а и като знам че всички са един дол дренки....  Tired
Добре, че е таблета, та спасява положението...

Вчера гледах някакво предаване и се втрещих - оказа се, че прекомерната консумация на плодове и на фрешове в частност били главна причина за рак на панкреаса  Shocked Не го знаех това. Стив Джобс бил вманиачен на тема фрешове и здравословно хранене ...и такава му била и диагнозата  Rolling Eyes Ние доста пием вкъщи фрешове, щото нали уж били полезни, но май ще ги забраня  Thinking
Изобщо, човек и ТВ да гледа, и интернет да чете, все във филми се вкарва  Laughing

Хубав пролетен ден на всички  bouquet

Слив, Мариш, как сте?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
О, Пете, честит рожден ден, слънце!!!!  Grinning
Бъди все така прекрасна, щастлива и засмяна!!!!  bouquet
Много хубав празник ти желая!!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Честит рожден ден, мое първо другарче Пете  Hug Пожелавам безкрайно щастие, много хубави моменти с добри приятели и любими хора и много много усмивки. Весел празник  bouquet


Виж целия пост
# 189
Добро пролетно утро и от мен. Тук е мъгливо, но се надявам като се вдигне таз мъгла, отново да е топличко и приятно. Както беше вчера.
Пете, честит рожден ден! От всички хубави пожелания по много ти желая.

Нели, дано да се оправя детето. Тормоз са си болестите.
Миж, то все от нещо ще се умира  Mr. Green А прекалено много от което и да е е вредно. Виж, само прекалено много шоколад няма, там винаги е малко... за мен.
Рейнче, внимавай с паданията  Hug Дано бързо мине болката от натъртеното.
Лени, не се чуди, ами отскачайте. Мисля, че ще ви е интересно.

Ама личи си, че Анди се е покротнал и си лежи и си зяпа нещо 5 минути. А аз се възползвам да взема един душ, да пийна едно кафе и да ви нагледам. Чакам племеничката на Краси да дойде да ме вземе и ще ходим до един друг глад да подавам разни документи за детските.... Че моята кола още чака Краси да се прибере. Надявам се Анди да е същият кротушко и да пътува, че принципно не спи ли като му омръзне в столчето или в количката и почва да реве. Пък за столчето в колата няма кой да му угажда, та за предпочитане е да мълчи...
Дано времето се задържи хубаво, че Кати ще си е в къщи тази седмица. В градината са сборни групи, та ще сме си заедно. Надявам се и баща и да си дойде тази вечер, ако не - в понеделник. Ще е много щастлива... А и аз ...  Blush Mr. Green
Хайде изчезвам засега.
Виж целия пост
# 190
ДУ  Hug
Петенце сладко, пожелавам ти всички цели и мечти да сбъдваш, да си здрава и щастлива, много да пътуваш и да намираш време и желание да правиш всичко което харесваш! Весел празник!

Рейни,милата...ти не пада ли скоро пак? Лежи и се оправяй и ако почустваш неразположение -отиди при доктора!!
Нелко, продължавайте с лекарствата и дано има подобрение и да се оправя вече!

Хубав петък!
Виж целия пост
# 191
Пете, честит рожден ден! Очите ти нека винаги са усмихнати, такива ги знам, такива ги виждам и това много искам да ти пожелая, освен да си жива и здрава, ама това се подразбира - нали ставаш само на 22  Heart Eyes Hug!

РейниHug, оздравявай и да кажеш дали чакрите са ти се наместили като хората!
Виж целия пост
# 192
Петенце, честит рожден ден и от мен! Права е Вени, в очите ти искри много смях  Heart Eyes Hug bouquet
Миж, аз също отдавна спрях фрешовете, четох, четох и сега рупаме цели плодове. Ама то колкото повече четеш за "здравословно" хранене, толкова повече се объркваш. Спрях и да чета  Joy
Рейн  Hug
Болничките да оздравяват! Казах!
Чета "Метро 2033", аууу уникална е!
Виж целия пост
# 193
Пете , честит рожден ден , миличка ! Бъди много здрава , много щастлива и късмета да е винаги с теб !  bouquet  bdbaloni

Мижче , не го бях чувала това за фрешовете , е нали в плодовете и зеленчуците са най - многото витамини  newsm78 Нещо не ми се вярва да е истина това  Thinking

Рейни , скорошно оздравяване , дано ти мине много бързо  Confused   Hug

Алексче , вярвам че Анди е кротанчо  Hug 

Тук напече слънчице , кеф голям  Party
Виж целия пост
# 194

Петенце, честит рожден ден! Желая ти здраве, топлина в сърцето, безброй усмивки и сбъднати желания! newsm51

Рейни,  action032
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия