Сладкарничка за книги - тема 60

  • 32 473
  • 731
# 540
Нели, мерна ми се някъде и веднага се сетих за вас. Няма нищо, не ни трябват поводи за пожелания Simple Smile

И тази вечер е пусто тук, я малко по-сериозно да не изкарам черния тефтер. Шегувам се, някой да не сд впрегне.

Виж целия пост
# 541
Цял ден не съм се явявала тук, но поне да ви пожелая лека нощ Hug

П. С. Утре е неделяяяяяяяя Party
Виж целия пост
# 542

ДУ! Simple Smile
Има ли и други ранобудни?
Прекрасна неделя ви желая!
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 543
Здравейте, момичета
Аз ще помързелувам в леглото с книжка..
Нези, вземам си кафе, изглежда чудесно.
Силни прегръдки за всички
Виж целия пост
# 544
Доброоо Simple Smile
Ей ме, тук съм  Grinning Даже и кафе пия вече и гледам, че трябва да се подрежда и чисти, а познайте дали ми се прави Simple Smile

Мариш, иска ми се да ти напиша нещо от онзи ден, обаче не мога да намеря думите сякаш. От нещата, дето ги усещаш, а не можеш да ги облечеш в думи е.
Та ти пращам малко прегръдки, а думите ако ме намерят може да пиша  Hug Hug Hug

Мариет
, намерихте ли плочки?
Виж целия пост
# 545
Добро утро  Coffee
Нези, мерси за кафето, сипах си  Heart Eyes Аз съм на работа, още час и си заминавам.
Ули Hug Hug Hug
Мимче Ч., приятно да ти е легло-книговането и целия ден Heart Eyes
На всички - хубава неделя!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 546
И аз съм ранобудна Simple Smile А тъкмо и кафето ми стана Simple Smile
Хубав ден на всички   Hug
Виж целия пост
# 547
Добро утро  Hug

Неделя е ама аз пак се събудих рано рано  Tired Поне ще сложа кафе за поспаланките  Heart Eyes



Написах поста, но докато пусна пералня /истинска/ и направя кафе вие вече сте станали  Blush Hug
Виж целия пост
# 548
ДУ! От леглото пиша, мързелувам с чаша кафе.😜
Виж целия пост
# 549
Добро утро и от мен!

Чакам машината да ми пусне кафето. Бавно загрява. Simple Smile
Неделя е, ама нещо, не ми е неделно.  newsm78

Мариши, като се прибереш, да си полегнеш, сестро. Wink

Кости  Heart Eyes  Flutter Crazy

Хубав да ви е деня!
Виж целия пост
# 550
Добро утро и от мен. Прекрасни кафета в темата ни и аз допивам моето и ще се оправям за работа. Вечерта има вероятност да отида с дружки да пийнем по нещо.
Прекрасна неделя на всички!
Виж целия пост
# 551
Добро утро.
Направила съм си 3в1 (истинско кафе не мога да пия, горчи ми много) и наминах да ви видя как сте, какво правите, перете ли, четете ли..
За Мариш и всички имащи нужда от прегръдка - една много голяма

Хубава, слънчева неделя ви желая
Виж целия пост
# 552
ДУ и от мен  Hug
Пих едно кафе, взимам си и от вашите, че са прекрасни Crazy
Сложих макарони на фурна, че малкия ги обича и сега правя агнешко с ориз.
Следобед с майка ще отидем до балкана да видим баба и дядо как са, че вчера баба имаше РД, да ми е жива и здрава!
А днес пъстрокът ми е рожденник и той да е жив и здрав!

Хубава неделя на всички Hug
Виж целия пост
# 553
Добро утро и от мен  Hug
Друго си е човек да почива и да се излежава и да не бърза да се изстрелва от леглото  newsm53
Ще си грабна и от вашите кафенца , макар че си спретнах и аз , пия и си гледам през прозореца как хубаво напича, а толкова работа ме чака из нас , ама деня е дълъг няма да си давам зор  Crossing Arms
Гиговче , да са ти много здрави и щастливи рожденниците !  bouquet
Хубава и релаксираща неделя и лека работа на работещите !  Hug
Виж целия пост
# 554
Нарче, каква работа в неделя? Не си давай зор, мързелувай на воля.

Аз съм пратила Кати да си играе в едната стая, дребчо го чакам да заспи (шантав начин а заспиване има, ама не съм виновна аз, и дано комшиите си купуват тапи за уши) и ще видя какво ще се ориентирам да правя.Трябва да чистя, трябва да готвя, трябва да мързелувам...

Гиговче, да са ти живи и здрави рожденниците! Много щастливи дни им пожелавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия