Без фрагман 
Едва ли Карен ще иска да си поговори с тях на чаша кафе и да им разкаже всичко
Обичат се, Зиза е готова да мре зарад лИбовта си
Приказка 
Умрях си от смях
Добре, че в Инстаграм са го качили толкова бързо този момент

Каан говори страхотно на английски 
Стара снимка ли е?
Салих за нищо не става, а за капак се и пропи 

4 дни затишие, 5-6 снимки
а в рамките на час-два пуснаха 2 фрагмана 

Бонд и Мистър и Мисис Смит пасти да ядат пред Кемал и Нихан 
благодаря за преведените фрагмани! 
Айш повтаря думите на Джан ... на края ще му каже - Но, аз трябва да съм с Мурат
голяма актриса се оказа... този Осман по-тъп и от нея, бе
Много ми хареса как играе актрисата, евала! За Каан също съм без думи, страхотен. Изобщо целия каст е подбран перфектно.
Третото ще го преглътна 


Препоръчани теми