♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 802
  • 744
# 105
А браво пак Crossing Arms Без фрагман ooooh!

Кемал и Нихан хубаво откриха Карен, ама Емир им е по петите Whistling  Едва ли Карен ще иска да си поговори с тях на чаша кафе и да им разкаже всичко Mr. Green

Честито на Озан и Зейнеп - сватба ще има Joy  Обичат се, Зиза е готова да мре зарад лИбовта си Crazy  Приказка Heart Eyes

Виж целия пост
# 106



https://www.youtube.com/watch?v=3xbzTE_cNyU
Виж целия пост
# 107
Лека нощ, Бонд! Кемал Бонд!

 Joy Joy Joy  Умрях си от смях  Joy  Добре, че в Инстаграм са го качили толкова бързо този момент Laughing






Кахраманът ми  Flutter  Joy

Виж целия пост
# 108


https://www.youtube.com/watch?v=czilZBeIbJU
Виж целия пост
# 109
Забравих Crazy  Каан говори страхотно на английски Heart Eyes


Xм...  Thinking  Стара снимка ли е? Rolling Eyes  Мисля, че не е, но знам ли Rolling Eyes




Добре, че в живота на Кемал се появи Зехир Whistling  Салих за нищо не става, а за капак се и пропи ooooh!

Виж целия пост
# 110
Виж целия пост
# 111
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 112
Лека нощ  Hug Hug



Виж целия пост
# 113
Скрит текст:
Епизод 28, фрагман 2
Превод
фрагман 1
http://vk.com/video-95375723_171807088

фрагман 2
http://vk.com/video-95375723_171807124
Виж целия пост
# 114
Благодаря! bouquet

Откачена работа Crazy 4 дни затишие, 5-6 снимки ooooh!  а в рамките на час-два пуснаха 2 фрагмана Crazy
Днес и йозет трябва да има Whistling

~~~

И хубав рейтинг на КС очаквам Flutter  Бонд и Мистър и Мисис Смит пасти да ядат пред Кемал и Нихан Laughing

Виж целия пост
# 115
Добро утро!  Hug
Ваня  Hug благодаря за преведените фрагмани!  bouquet
 Joy Joy Joy Joy Айш повтаря думите на Джан ... на края  ще му каже - Но, аз трябва да съм с Мурат  Mr. Green
Вчерашната серия ми хареса. Особено когато Кемал показа на Асу къде и е мястото. Ще е голяма глупачка, ако разчита на чиче да я уреди с любимия. Но, няма да се учудя, ако го направи  Laughing А Зезе  ooooh! голяма актриса се оказа... този Осман по-тъп и от нея, бе  hahaha Много ми хареса как играе актрисата, евала! За Каан също съм без думи, страхотен. Изобщо целия каст е подбран перфектно.
Хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 116
Добро утро  Hug Hug

Виж целия пост
# 117
Добро утро  Hug


"Черна обич" - еп.15/ руски суб.


Виж целия пост
# 118
Доволна съм от второто място в двете групи Party  Третото ще го преглътна Crazy



Скрит текст:


Виж целия пост
# 119
Здравейте!!! Hug Hug Hug

Хареса ми, че вкараха в този епизод на КС забавни моменти с Кемал и Нихан и то доста - бяха страхотни "дедективи"  hahaha hahaha hahaha
Разчупиха малко напрежението  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия