♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 804
  • 744
# 135
Здравейте Hug
Искам да ви попитам дали имате регистрация в контакте?
Аз опитвам много пъти и не става,и не става Crossing Arms
Все нещо ми е некоректно newsm12

Пробвай от тук  Peace
Hug
Виж целия пост
# 136
Тук пишат, че очакват нашите предложения за етикет на серията в събота Laughing  Цък

Що пък да не бъде  #Елиф е разкрита Mr. Green  или  #Поредната бъркотия Crazy

Да видим дали няма да е #seninle olmak Thinking


Не мисля, че ще се разбере сега  Sad  А и в озета никъде не споменават такова нещо  Rolling Eyes Sad


Баръшко
http://vk.com/video197616361_171818414


Виж целия пост
# 137


Виж целия пост
# 138
Въх,Тинче,какво думаш душо,
Скрит текст:
спират Инатливата любов?Аз съм на предпоследната преведена серия в момента и мислех да си я наваксам почивните дни...Айде с още един по-малко ми стават сериалчетата.А както някой спомена,че Фуркан Андъч от Прекършените цветя започва нов сериал не знам и той ли върви към край или само героя му ще излезе.Май не могат да снимат паралелно по 2 сериала актьорите,нали? newsm78
Виж целия пост
# 139
Що пък да не бъде  #Елиф е разкрита Mr. Green  или  #Поредната бъркотия Crazy
Не мисля, че ще се разбере сега  Sad  А и в озета никъде не споменават такова нещо  Rolling Eyes Sad
Е, нали Гюлдам я видя как си намества фалшивия корем Whistling  Дано я издаде Praynig  Стига вече да лъже на поразия тази кучк@  Twisted Evil

Виж целия пост
# 140
Въх,Тинче,какво думаш душо,
Скрит текст:
спират Инатливата любов?Аз съм на предпоследната преведена серия в момента и мислех да си я наваксам почивните дни...Айде с още един по-малко ми стават сериалчетата.А както някой спомена,че Фуркан Андъч от Прекършените цветя започва нов сериал не знам и той ли върви към край или само героя му ще излезе.Май не могат да снимат паралелно по 2 сериала актьорите,нали? newsm78
Недей, Жане... Crossing Arms
Скрит текст:
Ако знаеш колко ме е яд. И всичко това е не заради слаб рейтинг (е, преди беше с по-висок рейтинг, но и сега е окей), а защото започва Goc Zamani, който се очертава да е супер тежък. Crossing Arms Има подписка срещу това да го спрат - даже феновете искат да продължи сериалът, но просто по друга телевизия, но, за съжаление, няма как. Confused Даже актьорите са разбрали едва преди 2 серии. Cry
Много, много, много ми е тъжно. Просто някакси ми се отщя да гледам другите. Във всеки един друг сериал има драма - само този ме разтоварваше и нито веднъж не ме е накарал да прескоча дадена сцена. Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 141
Виж целия пост
# 142


https://www.youtube.com/watch?v=6gMhwveA14g
Виж целия пост
# 143
И нещо за Лека нощ Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 144
Що пък да не бъде  #Елиф е разкрита Mr. Green  или  #Поредната бъркотия Crazy
Не мисля, че ще се разбере сега  Sad  А и в озета никъде не споменават такова нещо  Rolling Eyes Sad
Е, нали Гюлдам я видя как си намества фалшивия корем Whistling  Дано я издаде Praynig  Стига вече да лъже на поразия тази кучк@  Twisted Evil


Ох, тя я видя, ама тази подлярка ще я застави по някакъв начин да не казва (дано не е така, ама СЦ ще направят да ни е гадно, и на нас, и на дребосъчка, и на Джан  ooooh!)


Ха кажете, че Галип не е наглец #2gunfire
Относно Лейля  ooooh!



Ама Ондер не се сети да го забие с тайната на Галип за жена му  ooooh! ooooh!
Ах, Ондер, ах, че си недосетлив  Crossing Arms

Виж целия пост
# 145


https://www.youtube.com/watch?v=s3CXC61HYzk
Виж целия пост
# 146
Приветтт вииии в Ашков петък  Hug Hug Hug Hug



искам подобни кадри да гледам довечера  Naughty ....... ама йок  ooooh!
Виж целия пост
# 147
Гюнайдън Hug

Очаквам довечера хубава серия, ама да видим Confused

Залипсва ми ПатронЯ Crazy





~~~

Маме, дано се спрат сценаристите с безумията си, че развалиха Статуса ooooh!

Колкото до Йондер и Галип - пристрастна съм Mr. Green  Йондерчо, този безхарактерен мъж, не го харесвам. Той и Емир заплаши за истината относно майка му, ама не я разкри пред журналята Mr. Green  Силен-вилен, ама на думи Stop  А Галип бей не само говори, но и действа Crazy  И сега като се влюби в Лейля ще ми бъде интересно да видя как ще се развие този образ Flutter
Виж целия пост
# 148
Здравейте!!!  Hug Hug

Гюнайдън Hug

Очаквам довечера хубава серия, ама да видим Confused

Залипсва ми ПатронЯ Crazy





~~~

Маме, дано се спрат сценаристите с безумията си, че развалиха Статуса ooooh!

Колкото до Йондер и Галип - пристрастна съм Mr. Green  Йондерчо, този безхарактерен мъж, не го харесвам. Той и Емир заплаши за истината относно майка му, ама не я разкри пред журналята Mr. Green  Силен-вилен, ама на думи Stop  А Галип бей не само говори, но и действа Crazy  И сега като се влюби в Лейля ще ми бъде интересно да видя как ще се развие този образ Flutter


Лейля колко хитро се намеси в спора на Кемал и Галип - просто предотврати разправията  Heart Eyes
Аз чакам с нетърпение по - нататъшните действия на Лейля относно Галип  Mr. Green Mr. Green
Струва ми се, че ще го изработи нещо   Praynig Mr. Green Влюбен мъж най-лесно се обработва  Wink
Дано му даде добър урок  Praynig Mr. Green

Казваш за безумията в Статуса, обаче ми се струва, че и в КС започват да шикалкавят, нещо като че ли се промени  newsm78 Важен е рейтинга за сметка на сценария. Дано СЦ не "съсипят" и този сериал Praynig
Виж целия пост
# 149
Много серии, при това двучасови , дори втори сезони, няма начин да няма пълнежи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия