





А и в озета никъде не споменават такова нещо 

А и в озета никъде не споменават такова нещо 
Дано я издаде
Стига вече да лъже на поразия тази кучк@ 

Има подписка срещу това да го спрат - даже феновете искат да продължи сериалът, но просто по друга телевизия, но, за съжаление, няма как. 

А и в озета никъде не споменават такова нещо 
Дано я издаде
Стига вече да лъже на поразия тази кучк@
)




....... ама йок



А Галип бей не само говори, но и действа
И сега като се влюби в Лейля ще ми бъде интересно да видя как ще се развие този образ 




А Галип бей не само говори, но и действа
И сега като се влюби в Лейля ще ми бъде интересно да видя как ще се развие този образ 

Важен е рейтинга за сметка на сценария. Дано СЦ не "съсипят" и този сериал
Препоръчани теми