
Е то в трея на това дизи бяха само шалвари и забрадки,какво не им е харесало
Нали е такава политиката на Ердо


Предполагам, че той ще и се притече на помощ
Или Синан (от фрагмана)
. Благодаря за ремичката
.
. Или пък вече притисната от всичко и всеки самата Дефне ще си разкаже, което е най-доброто за нея. Синан не ми се вярва да помогне, той е шубе. Аз миля, че дядката ще направи нещо за Дефне все пак много му допадна, хареса я от пръв път, от пръв поглед
Но и аз не мисля, че за това говорят в началото на трея.. По- скоро ще е "тайната" за Елена.. Все пак все още никой освен Яса не знае защо Суде изгони Дефне от фирмата..


Ще си взема от почерпката ти
Чок саол! 
Усети се липсата на Баръш
Добре поне, че другите два сериала са си на обичайните места
Любимите ми Разбойници са първенци както винаги
Много хубаво направи, че ни доведе Памир 
Нежи,Гори,Темпи,Тинче,Ренка,Лаве
Не мога всички да ви изредя,но аз съм с вас,чета ви и ви държа из късо.Само дето не пиша... 

Знаеш ли как не да се раздвоя, ами ще се разчекна на 5, ако съвпадне сериала на Бубето с Разбойниците
Там съм си харесала три еркека
плюс Бурак и Каан, и става мазало
и ако греша - нека ме поправи
Много си наблюдателна, бе джанъм 


Редно и той да ни поздрави за юбилея 
то заплахи ще валят
Но ще е Серген, а не Йозчивит Препоръчани теми