♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 797
  • 744
# 30
mama_an_ji, за спойлера ooooh!
Излиза,че в дизитата навлиза все по-мощна цензура #2gunfire  Е то в трея на това дизи бяха само шалвари и забрадки,какво не им е харесало #Crazy Нали е такава политиката на Ердо Mr. Green
Ще има да си чаааакаме цулуфани от нашите Дефмери  Whistling
Виж целия пост
# 31
Нежност bouquet bouquet bouquet bouquet


Озета на Ашка Peace

Нов период в любовта! Дефне има нужда от Йомер, той има нужда от отговори на някои въпроси. Йомер е по следите на голямата тайна, която всички крият. От друга страна, Неджми научава, че Нериман продължава играта и поставя бомба със закъснител в ръцете на Суде. В "КА" започва борбаза тайната. Въжетата се затягат. Ще разтури ли Суде голямата игра в "КА"? Ще разкрие ли тайната Йомер? Кой ще се притече на помощ на Дефне?

Явно Суде ще е катализатора на новите събития, по-точно Неджми- познавайки дъщеря си  Mr. Green Mr. Green
Дано Дефне се осъзнае и успее да разкаже всичко сама и да си понесе последствията - те са на такъв етап от взаимоотношенията си, че няма да е фатално - ще се погонят още 10-15-на епизода и ще свърши сезона  Mr. Green Mr. Green
Или поне да успее да разкаже на "Чернаъта мамба"  Praynig Praynig  Предполагам, че той ще и се притече на помощ  Praynig  Или Синан (от фрагмана)
Само искам всеки да си получи заслуженото започвайки от Нериман  smile3508
Добра вечер и от мен  Hug . Благодаря за ремичката Simple Smile .
Според мен Неджми ще разбере за играта на Нера спрямо Суде и от там ще дойде и ред на тайната да излиза на светло. Едва ли ще каже директно на дъщеря си познавайки я за тайната на Дафа, та той я заобича като собствена дъщеря...подкрепят се взаимно, не вярвам на края точно той да каже, че е наета за Йо от тях двамата Нера....нещо не мога аз лично да го разбера, пък и  той знае колко страда Йомер след като се разделиха с Лилавка. Има нещо друго, но ще видим в петък.
Все си миля, че тайната ще излезне от обкръжението на Дефне newsm78 . Или пък вече притисната от всичко и всеки самата Дефне ще си разкаже, което е най-доброто за нея. Синан не ми се вярва да помогне, той е шубе. Аз миля, че дядката ще направи нещо за Дефне все пак много му допадна, хареса я от пръв път, от пръв поглед Mr. Green . Тези фрагмани са объркващи......
Виж целия пост
# 32


https://www.youtube.com/watch?v=HbQ_d0bMO6g
Виж целия пост
# 33
 Hug

Неж,  bouquet

Скрит текст:



Серен е много нежна на тази снимка
Виж целия пост
# 34
Аз си мисля, че като разбере Неджми, че Нера продължава играта, ще й вдигне скандал и Суде ще ги чуе..  ooooh! Но и аз не мисля, че за това говорят в началото на трея.. По- скоро ще е "тайната" за Елена.. Все пак все още никой освен Яса не знае защо Суде изгони Дефне от фирмата..  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 35
Много хубава снимка на Лейля и Елчин   Heart Eyes
Много са сладки и двете Heart Eyes 
Лаве Hug Heart Eyes


~~~

Дидеее Hug Heart Eyes  Ще си взема от почерпката ти Mr. Green  В промишлени дози Crazy Чок саол! bouquet

~~~

Маме, благодаря, че сподели седмичния рейтинг! bouquet 
"Любов под наем" много рязко смени позициите ooooh! Усети се липсата на Баръш Whistling  Добре поне, че другите два сериала са си на обичайните места Laughing
А най-много се радвам за първото място Party Party Party  Любимите ми Разбойници са първенци както винаги Heart Eyes 

~~~

Ox, ей тъй се празнува юбилей Crazy

Славе Hug  Много хубаво направи, че ни доведе Памир Hug



Серен е много нежна на тази снимка
Като дете е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 36


https://www.youtube.com/watch?v=z_umc3t2v-U
Виж целия пост
# 37
Eмко пита дали да праща още сервитьори  Mr. Green

Виж целия пост
# 38


https://www.youtube.com/watch?v=t5M38dicnVE
Виж целия пост
# 39
 bouquetНежи,Гори,Темпи,Тинче,Ренка,Лаве bouquet Не мога всички да ви изредя,но аз съм с вас,чета ви и ви държа из късо.Само дето не пиша... Blush

Ще почакаме тогава,Нежи да дойде и при нас филма,че да го изгледаме и ние. Mr. Green

От снимките ви за 31 серия виждам,че бат Баръшко се завръща..ох,чок шукюр,че едва изгледах предишната серия ooooh!
И аз гласувах забравих да кажа...И като съм една патка така съм се заплеснала,че днес е сряда и с такъв замах се пльоснах да гледам Бубето одеве,че сега чак ми стана гадно от разочарованието...
Айде, отивам да си страдам тихичко в ъгъла аз Crossing Arms hahaha
Виж целия пост
# 40
Съвпадение или..  Mr. Green Mr. Green



Стара ли е, нова ли е  newsm78 newsm78



За лека нощ от мен  Hug Hug



Виж целия пост
# 41


https://www.youtube.com/watch?v=RZcqX-xj-XE
Виж целия пост
# 42
Жани, сакън във вторник да е КС Crazy  Знаеш ли как не да се раздвоя, ами ще се разчекна на 5, ако съвпадне сериала на Бубето с Разбойниците  Whistling  Там съм си харесала три еркека Heart Eyes плюс Бурак и Каан, и става мазало  Flutter Laughing

Колкото до "Отровен мед" - Ренка е по-запозната от мен Peace и ако греша - нека ме поправи Hug
Аз си правя предположения, че филмът по-рано от Април, няма да е качен в български сайт Peace

~~~

Темпи Hug Heart Eyes  Много си наблюдателна, бе джанъм Mr. Green  Аферин сана! Hug


Стара ли е, нова ли е  newsm78 newsm78

Стара снимка е  Peace

~~~


Огледах се из темата, ама не видях Берк Crazy  Whistling  Редно и той да ни поздрави за юбилея Laughing





Виж целия пост
# 43
Добро утро в Буракова сряда Hug

Да минава бързо деня, че вечерта ще си струва Laughing  То детективи ще гледаме, то ашк ще хвърчи Crazy то заплахи ще валят Mr. Green

Срамота ще е баш в днешния ден да не изтипосам някой Бурак в темата Crazy  Но ще е Серген, а не Йозчивит Mr. Green

Виж целия пост
# 44
Гюнайдън, къзлар  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия