
И как ще спре Тарък, без да му каже истината
Много въпроси без отговор ...
Не случайно има среща с него на брега - досега само го отблъскваше
Ще забърка, ми се струва, големи каши това момиче 



Тъпо, кухо парче
Правилно каза Лейля, че си личи кой прилича на Вилдан 
Емир я обработи леко и тънко, и тя клъвна
Е, хак да й е
И после защо Тарък е такъв 


Тъпо, кухо парче
Правилно каза Лейля, че си личи кой прилича на Вилдан 
Емир я обработи леко и тънко, и тя клъвна
Е, хак да й е
И после защо Тарък е такъв 

Ще и лепнат на Елиф в сериала някоя истинска бременност от Джан, станала междувременно и тогава няма отърване.

Тия рускини са "луди" 


Тъпо, кухо парче
Правилно каза Лейля, че си личи кой прилича на Вилдан 
Емир я обработи леко и тънко, и тя клъвна
Е, хак да й е
И после защо Тарък е такъв 

Ще и лепнат на Елиф в сериала някоя истинска бременност от Джан, станала междувременно и тогава няма отърване.
Забранявам Елиф да забременява от Джан
От клошаря или някой Муньо - да, но от Джан - сакън! 

Ако Емир е луд
то Озан е болен мозък
Ще бъде едно много нескопосано копие на Емко 
и Озан малоумника ще са пълен погром 
Глупаво, наивно момиче
Стори ми се, че е с насълнени очи


"Сладко отмъщение"
Тия рускини са "луди" 
и Озан малоумника ще са пълен погром 
Стори ми се, че е с насълнени очи

) Все още имам надежда за него 
Ох, този Каан - много добър - все едно мен ме изхвърли


"Сладко отмъщение"
Желая им успех .Препоръчани теми