♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 804
  • 744
# 570
Дъртата е Гало а другата е дъщеря и... И ще се опитат да я наместят на Йо #2gunfire..то затова беше "той няма жена до себе си"...и тинтири минтири...  #2gunfire
Виж целия пост
# 571
Ама Гало не харесва Патрона сега пък сигурно ще го хареса  smile3511
И няма ли да вкарат някой мъж все пак или Дениз да подразни Патрона.
Виж целия пост
# 572
Дениз харесва Дефа,най вероятно той ще подразни Патроня newsm78  hadi bakalım
Виж целия пост
# 573


- Дали да не " забременея" и от Йомер Ипликчи?... Ей така, за спорта.... Анне Медиха, имам идея....ще ходя в друг сериал, че тук ме разкриха....

Сакън, сакън!!! Ако ще има смени, пращаме Джан на Дафа /че доказано са на един акъл/ и ПатронЯ на Айш...  Naughty Naughty Елфата хич да не се цани и тя покрай Йомер, че току виж съм й оскубала перата на тая патка...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да да Темпи Джан на Дафа, Йо на Айш, а Мурат ще го пратим на Кориш и Нера  Mr. Green

Ама Гало не харесва Патрона сега пък сигурно ще го хареса  smile3511
И няма ли да вкарат някой мъж все пак или Дениз да подразни Патрона.
Да верно защо не вкарат някой и друг красавец да върви след Дафа, по баклава да я претиска на тук на там. Дениз бей не ми се нрави да тича покрай нея, нищо че е враг 1 на Патроня нека се дракат за обувки и кожи и дизайни, ама за Дафа нещо младо хубаво и здраво.
То не става ясно Гало какво е веднъж е мъж, а в другия момент кадъна  Mr. Green и тия сценаристи са едни кучета ги яли ooooh! Нямал жена до себе си...има и то каква...пълна каша
Виж целия пост
# 574
Принципно никой не уточнява мъж ли е жена ли е ама тез двете ако ще влизат Юни дотогава ли ще споменават Гало.
Виж целия пост
# 575
Аз да попитам този гаджето на Елча, забравих как се казваше горкия, актьор ли беше или не? Да не вземат да вкарат и него в сериала - примерно. Или пък кака Гупселинда да вкарат за някои и друга пара като Гало, тогава му е спукана работата на Йо Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Гали Юни е далече до тогава ще променят нещата 1000 пъти, тези двете могат да влезнат по друг повод може би.
Виж целия пост
# 576
Нещо хубаво  Heart Eyes  32 епизод - извадено само Йомер и Дефне - "Нищо излишно" Laughing - разбира се със субтитри (руски)
Удоволствие да ги гледам само двамата  Heart Eyes
http://vk.com/video-96725873_171540641
Виж целия пост
# 577
Юни не е от бранша има си такъв бизнес.
А Гюпселина не ни трябва.
Виж целия пост
# 578
Абе какво и хареса Бараш на тази Гюпсе не знам... Ама докато бил болен не се отделяла от него Mr. Green
Виж целия пост
# 579
Според мен Баръш и Гюпсе не са заедно вече ама заради това да не обвинят Елчин,че тя е причината за раздялата не е казал,че са се разделили.
Виж целия пост
# 580
Бяха ги снимали по Нова Година да пазаруват в някакъв Мол... Ама пусто нали нищо не разбирам Sad
Виж целия пост
# 581
Дениз хич  да не ти пука,че Баръш са го снима ли в Моля с Гюпселина.
Виж целия пост
# 582
Я вижте като написах името на едната нова участничка във сериала, какво ми излезе  Rolling Eyes Rolling Eyes
Заедно с тях двете и един мъж  Thinking Thinking
http://kiralikaskizle.com/?attachment_id=82
http://dizihaber.tv/kiralik-ask-dizisi-oyuncu-kadrosu.html/ali-a … si-oyuncu-kadrosu
Този нали досега не е участвал - не си го спомням  newsm78


Дениз хич  да не ти пука,че Баръш са го снима ли в Моля с Гюпселина.
До края на сериала няма и да разберем нещо сигурно по въпроса - заедно ли са или не  Sad
Виж целия пост
# 583
И защо Гюпсе да не е с Баръш? Защото на нас не харесва? Като гледам Баръш хич не го интересува, пък мис Озай още по малко...на мен ми харесват като двойка, все пак трябва да има баланс

Гюпсе ще е Гало под прикритие, а другите две дами ще са за масовка  ooooh!


Те какво и на тримата им спряха сериалите и нали са артък хайде при Ашка, че място има Crazy
Виж целия пост
# 584
Естествено всеки има право на мнение... На мен Гюпсе ми е малко груба... Ама карай.. Да се радваме на Патрона докато можем Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия