Mango online магазин-8 тема

  • 131 075
  • 729
# 180
Всъщност всички линкове са на дънковото яке.
Виж целия пост
# 181
Всъщност всички линкове са на дънковото яке.
Не, линковете при всяка една от нас отварят артикула, който последно сме разглеждали. Щом видите линк, завършващ на 068 IN въобще не се мъчете да го отваряте, сгрешен е. А в тази публикация всички са такива. За съжаление, защото доста време е отделила Мариана да поства отзиви за толкова много покупки.
Виж целия пост
# 182
Всъщност всички линкове са на дънковото яке.
Не, линковете при всяка една от нас отварят артикула, който последно сме разглеждали. Щом видите линк, завършващ на 068 IN въобще не се мъчете да го отваряте, сгрешен е. А в тази публикация всички са такива. За съжаление, защото доста време е отделила Мариана да поства отзиви за толкова много покупки.

Наистина жалко.Едва ли ще има времето и желанието да ги оправи.И на мен ми се беше случило веднъж и направо ми се до рева като видях.
Марянка   Hug
Виж целия пост
# 183
оправих линковете  Peace
и още нещо, което на мен ми хареса (в червено): http://shop.mango.com/BG/p0/woman/clothing/coats/side-zip-wool-c … p;p=60&page=1
от няколко дни е на тази цена, беше 60лв, но си заслужава, много по-добре стои от на манекенката. Ръкавите са с нормална дължина, не са къси  Peace появяват се от време на време номера, аз след като го получих пуснах една S-ка за сестра ми, но от както е на 40лв се разграби, но пък може и някой да не се хареса и да го върне Wink
Виж целия пост
# 184
Момичета, някоя да е получила тази рокля: http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/floral-gown/?id=31060141_ … ;ts=1455099568763

Дали си отговаря?  newsm78
Виж целия пост
# 185
Помня, че някой беше взел тази рокля, но не помня отговаряше ли си на размера или да се вземе номер надолу? Ако може коментар Simple Smile
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/contrast-side-dress/?id=3 … lecycle_outlet_IN
Аз питах преди седмица, отговаря си на размера. Върни се и потърси, че не помня кой отговори тогава.
Благодаря! Пуснах М, пък да видим какво ще дойде.
Виж целия пост
# 186
оправих линковете  Peace
и още нещо, което на мен ми хареса (в червено): http://shop.mango.com/BG/p0/woman/clothing/coats/side-zip-wool-c … p;p=60&page=1
от няколко дни е на тази цена, беше 60лв, но си заслужава, много по-добре стои от на манекенката. Ръкавите са с нормална дължина, не са къси  Peace появяват се от време на време номера, аз след като го получих пуснах една S-ка за сестра ми, но от както е на 40лв се разграби, но пък може и някой да не се хареса и да го върне Wink

Уникално е, скоро не съм преглеждала и съм изтървала, няма xs  Cry
Виж целия пост
# 187
Помня, че някой беше взел тази рокля, но не помня отговаряше ли си на размера или да се вземе номер надолу? Ако може коментар Simple Smile
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/contrast-side-dress/?id=3 … lecycle_outlet_IN
Аз питах преди седмица, отговаря си на размера. Върни се и потърси, че не помня кой отговори тогава.
Благодаря! Пуснах М, пък да видим какво ще дойде.

Аз нося рокли на Манго размер XS, такъв размер взех и тази рокля. Отговаря си на размера. Peace
Виж целия пост
# 188
Днес получих пратката, давам отзиви.

Детски кецки, р.38 - хубави са, с много мека стелка http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33070423_7A.jpg

Блузка S, приятна материя, леко късеят ръкви, но съм с дълги ръце  Mr. Green http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33087538_GO.jpg

Мъжко яке XXL, хубаво http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33063543_24_B.jpg

Рокля М, леко ми е свободна, сигурно ще се разменя http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/31090195_02.jpg

Панталон, много хубава материя, S - много е къс. http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33090161_02.jpg

Панталон, хубава материя, но не е разтеглива, S -ка, според мен е умален http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33060123_02.jpg
Виж целия пост
# 189
оправих линковете  Peace
и още нещо, което на мен ми хареса (в червено): http://shop.mango.com/BG/p0/woman/clothing/coats/side-zip-wool-c … p;p=60&page=1
от няколко дни е на тази цена, беше 60лв, но си заслужава, много по-добре стои от на манекенката. Ръкавите са с нормална дължина, не са къси  Peace появяват се от време на време номера, аз след като го получих пуснах една S-ка за сестра ми, но от както е на 40лв се разграби, но пък може и някой да не се хареса и да го върне Wink

Уникално е, скоро не съм преглеждала и съм изтървала, няма xs  Cry
Ръкавът ми се вижда малко късичък newsm78 Става ли за дълги ръце Grinning
Виж целия пост
# 190
Детски кецки, р.38 - хубави са, с много мека стелка http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33070423_7A.jpg
Точни ли са като размер? След дълго умуване поръчах номер по-големи за дъщеря ми, хем ми се видяха широки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
Детски кецки, р.38 - хубави са, с много мека стелка http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S9/33070423_7A.jpg
Точни ли са като размер? След дълго умуване поръчах номер по-големи за дъщеря ми, хем ми се видяха широки  Rolling Eyes

Според мен - отговарят. Взех предишните на точки р.37 и 38.  37 са и точни, но до лято има много време, крачето може да порасне  Mr. Green.
Виж целия пост
# 192
Вчера в 18ч поръчката ми е била в София, кога евентуално може би ще е в провинцията? Днес ли, че трябва да тичам до банкомат ако е така Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Сигурно утре ще я получиш, при мен обикновено така става, нямала съм изключения, но си приготви парите де Wink
Виж целия пост
# 194
Ако връщате дефектна стока описвате ли точно какъв е дефекта или просто отбелязвате, че има такъв? И трябва ли да им пиша предварително, че ще връщам  или директно да пускам продукта и те ще видят какво е отбелязано в  пратката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия