Mango online магазин-8 тема

  • 131 064
  • 729
# 300
Тук им телефони за връзка с офисите в отделните градове. Комуникацията с тях последния път беше доста трудна - по погрешка бях дала неактуален вече тел. номер, звънях им 4-5 пъти, за да им оставя актуалния си номер, накрая научих от куриера, че в офиса се ядосали, че постоянно съм звъняла...Нямам думи просто. Съветвам те да им звъниш често и до последно, за да си получиш пратката на адреса, на който желаеш.
Виж целия пост
# 301
Звънче, сега ли си ти пуснала пратката? Номерът е един такъв дълъг Simple Smile Аз звънях два пъти в Ин-тайм за две пратки - в офиса им в София ми съдействаха. Като втория път звъннах, когато видях, че пратката е в Румъния, т.е. изчаках малко да наближи  Mr. Green.
Виж целия пост
# 302
Звънче, сега ли си ти пуснала пратката? Номерът е един такъв дълъг Simple Smile Аз звънях два пъти в Ин-тайм за две пратки - в офиса им в София ми съдействаха. Като втория път звъннах, когато видях, че пратката е в Румъния, т.е. изчаках малко да наближи  Mr. Green.
В понеделник е тръгнала. Пише, че е с ups. Номер нямам никъде. Имам номер на поръчката, а в сайта на ups e xxxxxxxxx и 4 цифри. Пробвах на мястото на ххххххх да сложа номер на поръчката, но в бг сайта ми дава съобщението за грешен номер.
Виж целия пост
# 303
Партньор на UPS за България е Ин-тайм. Иначе миналия месец получих две поръчки, но от профила ми в сайта на Манго, в раздел orders имаше бутонче, което ми отваряше справка за пратката с пълен номер от цифри и инфо за движението й. Както и да е, не се отказвай и позвъни на Ин-тайм. Обясни им откъде чакаш поръчка, все ще могат да направят справка по името ти, телефон... Дано ти съдействат!
Виж целия пост
# 304
Партньор на UPS за България е Ин-тайм. Иначе миналия месец получих две поръчки, но от профила ми в сайта на Манго, в раздел orders имаше бутонче, което ми отваряше справка за пратката с пълен номер от цифри и инфо за движението й. Както и да е, не се отказвай и позвъни на Ин-тайм. Обясни им откъде чакаш поръчка, все ще могат да направят справка по името ти, телефон... Дано ти съдействат!
Благодаря за помощта, Вени! Ще изчакам до петък и ще ги търся.
Виж целия пост
# 305
Нова промоция:

До -30% допълнителна отстъпка на старата дамска колекция: Есен/Зима 2015 година с код: 6BUYMAS на http://www.mangooutlet.com/BG/woman

Забележки:

Кодът важи при следните условия:

Само за дамски артикули от колекция: Есен/Зима 2015 година:

1. При точно 2 артикула, получавате 20% отстъпка;
2. При 3 или повече артикула, получавате 30% отстъпка;
3. Кодът важи до 14.03.2016 година.
Виж целия пост
# 306
Пуснали са мъжки лаптоп и други чанти в аутлета. Успях да хвана 1 черна лаптоп чанта, цени от 20 до 28 лева.

ПП: Те ги изкупиха за няма и един час!
Виж целия пост
# 307
Доста стока са вкарали в аутлета, особено в +сайз секцията.

Направих поръчка само заради тази http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/shirts/mixed-pri … ;p=515&page=3
Много се чудих М или Л , но си взех моя номер Л. Нали си отговаря?
Виж целия пост
# 308
Беше коментирано по-напред в темите, но не намирам коментарите   Peace
как поддържате якетата от пух, купувани от сайта?
с пране не се ли съсипват?
Виж целия пост
# 309
Беше коментирано по-напред в темите, но не намирам коментарите   Peace
как поддържате якетата от пух, купувани от сайта?
с пране не се ли съсипват?
Не,имам три годишно и нищо му няма.
Пералня + сушилня.
Виж целия пост
# 310
Desi_2   bouquet с топки за тенис ли го переш и сушиш?
Виж целия пост
# 311
Аз съм пробвала със и без топки, разлика няма. Само дето с топки дрънчи барабана на сушилнята.
Виж целия пост
# 312
Моето с топка за тенис го прах,но определено не е същото,сплеска се доста ,мислех,че като изсъхне хубави ще стане пак същото но уви не стана Peace
Виж целия пост
# 313
Скоро видях в Практикер /а може ми в Баумакс, не помня точно/ специални топки за сушене, като бодливи са. А в сушилнята чисто ли е след такова яке, веднъж суших и след това извадих другите дрехи направо брадати Mr. Green
Виж целия пост
# 314
Как мога да анулирам поръчка? Не е шипната още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия