
Аз скоро четох потресаващ разказ на една жена за МД ,тук във форума...Та вече ми се затвърди съвсем 




Аз скоро четох потресаващ разказ на една жена за МД ,тук във форума...Та вече ми се затвърди съвсем 




вие пробвали ли сте

Аз скоро четох потресаващ разказ на една жена за МД ,тук във форума...Та вече ми се затвърди съвсем 



Би ли ми дала линк към тази история! Моля те!



).
Малка, оплакваща се, намусена. 


.
. Нямам нищо против купеното пюре, просто не знам защо си мисля, че мога поне зеленчука/плода да приготвя по-добре - по-добре за малчо. Рибени и месни така или иначе мисля да купувам. Войната е безмилостна. Като се замисля, май и с кърмата така ме бяха подхванали - "детето е гладно!". Хубаво е човек да умее да отстоява позиция
Според педи беше от лакомия. Опитвах различни пози на кърмене и полза никаква. Лекарства не му изписаха никакви, креватчето повдигахме и все тая си беше. Носехме се постоянно да е прав и така аз заякнах в ръцете,а нашия момък си качваше по кило въпреки повръщането. На 4 м ми направи стачка. Цял ден не сука. ПолудЕх. Накрая го тръшнах в кревата и започнахме да се храним легнали. Следващите 2 месеца така ги изкарахме-суче 5 мин, носим се 10 да се оригне/повърне и айде пак суче. Навън в количката пищеше неистово до полилавяване та и слинг си купих. А чуя мрън,а намушвам в слинга. Може би над 10 пъти имах запушвания на гърдите, но знаейки вече за какво става въпрос се справяхме бързо с тях. И така до 1,3 се кърмихме. След годинката постепенно почнах да го отбивам и една вечер когато беше останало само вечерното кърмене той просто забрави да си потърси, а аз не го подсетих. Сети се след 2 дена-дадох го на бащаму и излязох от стаята докато се успокои. Аз го преживях по-тежко. С месеци ми липсваха тези моменти
През първите 6 месеца си казвах айде още един месец да устискаме и още един и така си устискахме до тичащо човече, което просто забрави в един момент и нямаше ужда от успокояващата глътка вечер преди лягане 

Общо взето прегледа беше точно 2 мин, но погледна стомахчето, жлъчката, дробчето, далака и пикочния мехур, а после я обърна по коремче и бъбречетата погледна набързо
Препоръчани теми