Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 45
офф
ти си единствения приятел на Асу в Истанбул
да, приятел съм и
но ти за нея не си
знаеш ли къде е сега? когато човек е сам, може да сгреши, да се свърже с грешни хора
не я оставяй сама

разкажи ми Зейнеп, няма да кажа нищо на Кемал
подведох се по глупави мечти
ти каза, че е момче, бяхте ли заедно?
не, само по телефона говорихме
той е женен, какво мога да имам с него
нищо лошо ли не е имало между вас?
не, да не съм глупачка  #Crazy
ти не си малка, постави си цели и живей, за да ги изпълниш
да, ще го направя
Виж целия пост
# 46
bouquet ма тоя мое го притисне Laughing

За теб бях сигурна  Mr. Green ама кой е другия  newsm78
Ма то има ли newsm78 пропущила съм ooooh!
Виж целия пост
# 47
питат я Кемал да не и е гадже Лейлята  Joy Joy Joy
не, син и бил
Виж целия пост
# 48
офф
ти си единствения приятел на Асу в Истанбул
да, приятел съм и
но ти за нея не си
знаеш ли къде е сега? когато човек е сам, може да сгреши, да се свърже с грешни хора
не я оставяй сама

разкажи ми Зейнеп, няма да кажа нищо на Кемал
подведох се по глупави мечти
ти каза, че е момче, бяхте ли заедно?
не, само по телефона говорихме
той е женен, какво мога да имам с него
нищо лошо ли не е имало между вас?
не, да не съм глупачка  #Crazy
ти не си малка, постави си цели и живей, за да ги изпълниш
да, ще го направя

Ааааа не си бе Laughing не сме си и го помисляли Mr. Green
Виж целия пост
# 49
Асу не знае, че е спала с него Laughing
Виж целия пост
# 50
офф
ти си единствения приятел на Асу в Истанбул
да, приятел съм и
но ти за нея не си
знаеш ли къде е сега? когато човек е сам, може да сгреши, да се свърже с грешни хора
не я оставяй сама

разкажи ми Зейнеп, няма да кажа нищо на Кемал
подведох се по глупави мечти
ти каза, че е момче, бяхте ли заедно?
не, само по телефона говорихме
той е женен, какво мога да имам с него
нищо лошо ли не е имало между вас?
не, да не съм глупачка  #Crazy
ти не си малка, постави си цели и живей, за да ги изпълниш
да, ще го направя

Ааааа не си бе Laughing не сме си и го помисляли Mr. Green
Mr. Green
Виж целия пост
# 51
Текиндор за първи път я гледам и много ми харесва как играе Heart Eyes
Виж целия пост
# 52
Това жълтото много грозно бе  Sick Mr. Green

Виж целия пост
# 53
какво се е случило? изписано е на лицето ти. нещо с Нихан

Ясеминчето и тя разпитва
много съм влюбена, Ясемин
в кого?
в Кемал, разбира се

Виж целия пост
# 54
Текиндор за първи път я гледам и много ми харесва как играе Heart Eyes
Аз я гледам за 4-ти  Laughing
Само де тука е без Киво  Mr. Green
Виж целия пост
# 55
Тоя са флюби Laughing
Виж целия пост
# 56
оппааа тук заварка ще има  Mr. Green
Виж целия пост
# 57
ох, на Галип как му светнаха очите Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 58
Текиндор за първи път я гледам и много ми харесва как играе Heart Eyes
Аз я гледам за 4-ти  Laughing
Само де тука е без Киво  Mr. Green
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 59
Ниханче разпитва Озан за момичетата, приятелки на Емир ли били
тоз бил изморен, голйм тъпак значи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия