Когато той говореше на снимката,каза - ти не можа да ме оставиш...ти са слаба,но синът ми не е като теб ... Аз го тълкувам,че Галип е искал да я зарежи и това тя не е могла да преживее. А и при скарването на баща и син,Емир му каза - ти предпочете империята си пред майка ми, нещо от този род. СЦ само ни загатват тази история,възможно е и те самите все още да не са наясно какво е станало

Anitto
благодаря за кафето
Снощи и аз изгледах серията с бг смяла съм се от сърце добре че сценаристите вкараха малко хумор
Много талантлива




.....и дали ще се гледа и при комшиите,нали се борят за рейтинг...ей пример от сега-в парчата ще занулят главната и си мисля,че няма да изкара и той дълго....защото има и нейни фенове не само на .....и неговите прищевки де....спирам за сега с размислите...ще гледаме де-рядко спирам да гледам нещо,което съм започнала-ма знае ли човек-винаги има първи път


Ма много кара ще да излезе тоз сериал, не знам дали има друг такъв случай
Обаче на Ренка това вече ще й е любимото дизи 






Миме
Еви
Линде
Galidan
добър ден благодаря за отговорите
Надявам се ако има нещо такова да е с цел реклама и до там.Аз лично без Несли едва ли бих гледала сериала 
Тези предварителни известявания са ми малко странни ...бил завършен първи сезон
то до сега само една англичанка имаме и то не е сигурно от къде ще излезе пак

Препоръчани теми