Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 600
Добро утро  Mr. Green
Скрит текст:
Според мин проблемът на майката на Емир не е бил,че не е обичала Галип,а точно обратното  Peace Когато той говореше на снимката,каза - ти не можа да ме оставиш...ти са слаба,но синът ми не е като теб ... Аз го тълкувам,че Галип е искал да я зарежи и това тя не е могла да преживее. А и при скарването на баща и син,Емир му каза - ти предпочете империята си пред майка ми, нещо от този род. СЦ само ни загатват тази история,възможно е и те самите все още да не са наясно какво е станало  Joy Joy

Виж целия пост
# 601
Добро утро и от мен на всички Hug Heart Eyes Anitto Hug благодаря за кафето bouquetСнощи и аз изгледах серията с бг смяла съм се от сърце добре че сценаристите вкараха малко хумор LaughingЗа мен ГГ се справят идеално с ролите си но определено епизода беше в полза на Несли Heart EyesМного талантлива Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Добро утро!
Аз също мисля, че Галип не е обичал жена си. Досега не е разкрит характерът му освен че е властен, но има време. Ще видим какво отношение ще прояви към Лейля. Замислям се, че името му означава "победа" /от "Son bahar"/. Турски не  зная, но който го владее може да напише значението на имената - както на героите ни, така и на актьорите ни.
Хубав и ползотворен ден! Утре сме на работа!
Виж целия пост
# 603
Аз да ви питам нещо прочетох че Хилял написала вчера в туит(аз нямам такъв и не мога да го видя)че в сериала ще влязат 30 нови персонажа и 24 ще умрат ShockedТова истина ли е и видял ли го е някой от вас newsm78
Виж целия пост
# 604
Добро утро! Ще има втори сезон на Кара Севдата..
Хилал е написала, че се приключили с първи и обсъждат сценария за втори сезон...

Пуснала е и това... #Crazy


Рускините се чудят сега, кой ще живее и кой ще умре newsm78



Кемал Бонд

Виж целия пост
# 605
Привет Hug Hug Hug
Вай бе,фърлихте ме в размисли и мен-че то има ли 24, които са толкова значими за сериала-че да ги занулят Thinking
Пък ако стане и мен ми е дерт,кои ще са Rolling Eyes-ако са главните,има ли смисъл от втори сезон аджеба....аз го захванах заради Неслихан,ма сонра ме впечатли  чоооок и Бу-и ако тях и няма какво ще гледам Thinking.....и дали ще се гледа и при комшиите,нали се борят за рейтинг...ей пример от сега-в парчата ще занулят главната и си мисля,че няма да изкара и той дълго....защото има и нейни фенове не само на .....и неговите прищевки де....спирам за сега с размислите...ще гледаме де-рядко спирам да гледам нещо,което съм започнала-ма знае ли човек-винаги има първи път Laughing
Виж целия пост
# 606
Привет на всички  Hug Hug Hug

Хилал наистина е пуснала туит, че започват планове за втори сезон на Севдата, но не виждам в профила й такъв, за 30 ще дойдат, 24 ще си тръгнат  Peace
Виж целия пост
# 607
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Ти да видиш  #Crazy Ма много кара ще да излезе тоз сериал, не знам дали има друг такъв случай  Thinking Обаче на Ренка това вече ще й е любимото дизи  Mr. Green Peace
Един поздрав от Емир!  hahaha


https://youtu.be/G6kXHjOYqVA
Виж целия пост
# 608
Привет и от мен момичета  bouquet
Днес съм мързеланка спах до късно и затова сега чак ви изчетох  smile3507 food010
Не ми се вярва новината че 24 ще бъдат занулени - броих, броих и не можах да ги докарам до 24 освен ако в бройката не влизат и случайни минувачи пострадали при престрелка Mr. Green
а още по-малко че ще вкарат 30 нови какви ли персонажи ще бъдат  Thinking
А между другото с коя серия тогава приключва първи сезон  newsm78
-----------------------
Емир не си губи времето направил е записи от любовната вечер със Зейнеб и е готов - чака ако тя не се оплаче на брат си той да му го покаже  ooooh!
Виж целия пост
# 609
Терзи HugМиме HugЕви HugЛинде Hug Galidan Hug добър ден благодаря за отговорите  bouquetНадявам се ако има нещо такова да е с цел реклама и до там.Аз лично без Несли едва ли бих гледала сериала Peace
Да не би във втори сезон да влезе Фе като Лара Крофт и да ги застреля всички без Бу hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 610
Че то трябва всички до сега да занулят + някои от новите, за да ги докарат до 24 Laughing или пък някои само от досегашните да се гътнат и всеки нов влязъл да го  елиминират след един, два епизода Laughing

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 611
И малко извън темата!
Да поздравим Новак Джокович за невероятната победа и
спечелването на поредната титла от Големия шлем!
Да го изтанцуваме в негова чест!


Виж целия пост
# 612
Остава някоя голяма злополука, като тая в мината в началото  Rolling Eyes А и никой не е казал, че ще бъдат главни герои  Whistling
Виж целия пост
# 613
Сега на мога да схвана едно - каква точно е целта на Емир да накара Тарък да се влюби в Бану  newsm78
Виж целия пост
# 614
Чекайте,че и аз се обърках с тези новини  newsm78 Тези предварителни известявания са ми малко странни ...бил завършен първи сезон  Rolling Eyes то хубаво,че са завършили сценария,ама за 21 серии ли,за 35 серии ли...и как ще предвидят какъв интерес ще има след 1-3 месеца ,че чак и за втори сезон да мислят...Някои сериали правят кратък 1-ви сезон и дълълъг 2-ри,като КПА, ако е така - по си го натаманявам,ама ако има сценарий за още 3-4 месеца и те да ми мислят за на есен  Shocked

Пък това за премахнатите 24 е  #Crazy #Crazy то до сега само една англичанка имаме и то не е сигурно от къде ще излезе пак  Mr. Green Иначе 1 сигурен има- Хакъ бей  hahaha hahaha
Да не би да се има в предвид,че 30 нови актьори ще влязат до края на сезона и 24 ще си тръгнат до от сериала...в смисъл малки роли като биячите на Кемал...ето двама влязоха за един епизод и си излязоха в следващия  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия