Аркутино Фемили Ризорт 2016г.

  • 29 944
  • 126
# 75
Здравейте, исках да изкажа положителни отзиви за плажа.Чисто е, има бар/ресторант с хубава храна и сравнително добро обслужване.Ние живеем в близост до комплекса и всяка неделя почти сме на плаж там.
Някаква идея къде може да се спи наблизо- освен Приморско и Созопол newsm78
Ако ще спите в Приморско или Созопол, за какво ви е да пътувате до Аркутино. Особено плажовете на Приморско не отстъпват на този на Аркутино.
За това, че искам морето да ми е чисто, а в Аркутино със сигурност ще е по-чисто от Приморско и Созопол.Или поне не виждам от къде ще се замърси..
Виж целия пост
# 76
В Приморско беше много чисто морето.
Виж целия пост
# 77
Здравейте, исках да изкажа положителни отзиви за плажа.Чисто е, има бар/ресторант с хубава храна и сравнително добро обслужване.Ние живеем в близост до комплекса и всяка неделя почти сме на плаж там.
Някаква идея къде може да се спи наблизо- освен Приморско и Созопол newsm78
Ако ще спите в Приморско или Созопол, за какво ви е да пътувате до Аркутино. Особено плажовете на Приморско не отстъпват на този на Аркутино.
За това, че искам морето да ми е чисто, а в Аркутино със сигурност ще е по-чисто от Приморско и Созопол.Или поне не виждам от къде ще се замърси..
Не знам какво за Вас е чисто море и как преценявате къде е чисто и къде не "на око", но специално морето на Приморско е не по-малко чисто от това на Аркутино. Разделя ги само нос Маслен нос. Да не говорим, че на Аркутино гъмжи от разни мухи и гадинки, които хапят, което, поне за мен, не е приятно. Но Вие си преценете... Отделно, че за да влезете с кола в района на Аркутино, ще ви струва още 5 лева на ден вход и пътя до там... пак си е време и пари....
Виж целия пост
# 78
Чисто море е да не е мръсна водата с чаши, превръзки, сламки, да не е мътна водата, но не от пясък , а от мръсотия и това на пръв поглед може да се прецени, да няма пяна по повърхността на морето от незнайно какво мизерии.Точно такова беше морето в края на сезона на Нестинарка.На дълбочина 1,50м. може да се види дъното в Приморско.В Аркутино предполагам, че ще е същото като са на близко разстояние , но пак не е гаранция това.
Виж целия пост
# 79
Никакви мухи и хапещи гадинки не видях в Аркутино. И не само е по-чисто от Приморско, а и в пъти по-спокойно. Единствено Перла в Приморско е наистина чиста, но и до там се пътува, а на Аркутино може да спиш.
Виж целия пост
# 80
Аз не го гледам на външен вид, а съдя по това, че Аркутино е резерват и няма толкова хотели като  в Приморско.

Иначе, в Приморско северният плаж ли е най-добър?
Виж целия пост
# 81
Ходихме и ние веднъж до Перла.Нищо особено не видях там, само дето е толкова прехвален.Може ли снимки от плаж Аркутино?
Виж целия пост
# 82
Сори за тъпия, неромантичен въпрос Sick, но,
Скрит текст:
ако не спим на самото Аркутино, а ползваме само плажа, къде можем да ползваме тоалетна през деня? Не използвам химически тоалетни без течаща вода в близост и изобщо не използвам такива, освен ако не е много на зор работата. Дали ще може, ако пием кафе, ядем и т.н. или просто си платим, да ползваме капанчетата на плажа?
Виж целия пост
# 83
Сори за тъпия, неромантичен въпрос Sick, но,
Скрит текст:
ако не спим на самото Аркутино, а ползваме само плажа, къде можем да ползваме тоалетна през деня? Не използвам химически тоалетни без течаща вода в близост и изобщо не използвам такива, освен ако не е много на зор работата. Дали ще може, ако пием кафе, ядем и т.н. или просто си платим, да ползваме капанчетата на плажа?
Може, разбира се!
Виж целия пост
# 84
Сори за тъпия, неромантичен въпрос Sick, но,
Скрит текст:
ако не спим на самото Аркутино, а ползваме само плажа, къде можем да ползваме тоалетна през деня? Не използвам химически тоалетни без течаща вода в близост и изобщо не използвам такива, освен ако не е много на зор работата. Дали ще може, ако пием кафе, ядем и т.н. или просто си платим, да ползваме капанчетата на плажа?
Може, разбира се!
Там са си стандартни тоалетни, нехимически, или?
Виж целия пост
# 85
Има заведение на плажа където се ползват тоалетни, има и душове и съблекалня.
Виж целия пост
# 86
Някой знае ли дали и по кое време пускат ранни записвания Аркутино Ф. Ризорт.Мерси
Виж целия пост
# 87
Миналата година резервирахме през януари през Съни Турс, мисля, че оферти имаше към края на декември или малко преди това.  Peace
Виж целия пост
# 88
За тази година и аз през началото на януари чрез Съни турс направих резервация, но не знам от кога са били пуснати офертите. Вероятно през декември.
Виж целия пост
# 89
Ясно. Мерси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия