

Но виж между Зезе и Емир може и пак да има кекс.
Пробвах през всички налични браузъри - хайир!
Не е голяма загуба.
Видях го на клиповете на Муци.
Впечатлих се от прическата.
С пътечка на едната страна.
Кемо е ески мода и за омъжена няма да отвори пекарната.



.
- имам предвид да го опека, де
- имам предвид да го опека, де

ама маи бая ще се 4ака - но ако по -4есто НИхан е в смъртна опасност забелязвам 4е стават по смели
наи ще мие кеф през нощта Нихан да се измъкне от къщата , да отиде на гости на съседа и в спалнята на направят харама
Емо ще спи през това време в неговата спалня - леле ако ме бяха взели за сценарист щях да ви зарадвам много моми4ета - а и щях да обръсна гърдите на Кемо
Препоръчани теми