. Виж, ако добавим и още малко оттук-оттам..........
Ай ся малко!
Като ви казвам, че сам си е намалил естественото елече на гърдичките не вярвате.
И нЕма да барате ни от тук ни от там!
Имам предвид косата и веждите.
. Виж, ако добавим и още малко оттук-оттам..........
Като ви казвам, че сам си е намалил естественото елече на гърдичките не вярвате.
И нЕма да барате ни от тук ни от там!
Имам предвид косата и веждите.
Имам предвид косата и веждите.


. Ще ти стигне само за


много фИешън го даваш.
Ама защо за сметка на Боце, къз?
Емо, Таръче, Салих и внимание, Китиджим,
- Зехирчето.
Само от Ондер ще е зор. 
Не мое само Пепелчето да е на кяр.
На мене ще ми тича от Тюфлечето ако не ви затруднява лютфен.


Да се успокои Нихи, че тя само като чуе за нея Кемо го отнася.
Чак да не се обади съдружничката.
Иначе фара ще и тича, ма са изживява кат Рапунцел, викам двамата с бат Емко да го закопаме да си змийстват заедно 

Хич зор!
И като ти е готова темата вземи да ми сплетеш диадемката да не ми е рошавка такава.


Препоръчани теми