Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 660
Каан много добре играе в отрицателни роли. Отиват му.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 661
изпреварихте ме

Виж целия пост
# 662

Виж целия пост
# 663
Мерси за инфото, Мария!  Hug

...та чак лигаво на моменти  Laughing

На мене и в КС ми е лигаво на моменти ако и да е в отрицателна роля.  newsm43

Ивито, не виждам 3-те снимки от ASK.  Confused
Сега виждаш ли,  само ти ли не ги виждаш ако е все още така
Виж целия пост
# 664
Във Вибокс ги има качени сериите , но ми се струва малко безинтерсен.Заради Каан гледах малко, но не е толкова завладяващ като Севдата!
Виж целия пост
# 665
И аз не съм го гледала.  Peace
Виж целия пост
# 666
Привет, севди мили,  Hug Hug Hug Hug Hug

Изгледах епизода с мишката някъде за около 30 мин.,
така че крими нишката направо съм я изтървала.  Mr. Green
Пусто нали бързах за целувката. Simple Smile
Хареса ми, даже я изгледах до към 10-тина пъти,
но и на мен нещо ми липсваше.
Нихан, като че ли не знаеше къде да си сложи ръцете.
Все чаках някак по да се награбят.
Нейсе, все пак доживяхме.
Сега да залагаме ли за кекса в коя серия ще го печем.

Виж целия пост
# 667
Според мен кекса мужду КеНи няма да е скоро.  Peace Но виж между Зезе и Емир може и пак да има кекс.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 668
Сега виждаш ли,  само ти ли не ги виждаш ако е все още така

Йок, джанъм!  Hug Пробвах през всички налични браузъри - хайир!  no Не е голяма загуба.  Peace Видях го на клиповете на Муци.  bouquet Впечатлих се от прическата.  Flutter С пътечка на едната страна.  Rolling Eyes  Grinning

Сега да залагаме ли за кекса в коя серия ще го печем.

Докато не и свали пръстена на Емо олмаз!  Naughty Кемо е ески мода и за омъжена няма да отвори пекарната.  Wink
Виж целия пост
# 669
Кекса ще е  средата на втори сезон  newsm43
Виж целия пост
# 670
Кекса ще е  средата на втори сезон  newsm43

Ако до тогава Ердо амджа не затегне хептен положението и кекса да остане мираж.  newsm43
Виж целия пост
# 671
Кекса ще е  средата на втори сезон  newsm43

Ако до тогава Ердо амджа не затегне хептен положението и кекса да остане мираж.  newsm43
Селфиетка  Hug Hug Hug Hug.
Мислим еднакво.
Кекса нещо много ме съмнява да е скоро,на фона на всичката кара която се очаква.
Виж целия пост
# 672
Големи сте оптимистки  Wink Laughing.
Селфиет, кекс ще има когато аз го извъртя  tooth - имам предвид да го опека, де Mr. Green
Виж целия пост
# 673
Големи сте оптимистки  Wink Laughing.
Селфиет, кекс ще има когато аз го извъртя  tooth - имам предвид да го опека, де Mr. Green
Hug Hug Hug Joy Joy Joy
Така ще кажеш ти сега
Виж целия пост
# 674
и аз искам кекс - и то хубах кекс - не докато събле4е палтото и сон  Joy ама маи бая ще се 4ака - но ако по -4есто НИхан е в смъртна опасност забелязвам 4е стават по смели  Crazy наи ще мие кеф през нощта Нихан да се измъкне от къщата , да отиде на гости  на съседа и в спалнята на направят харама  hahaha Емо ще спи през това време в неговата спалня - леле ако ме бяха взели за сценарист щях да ви зарадвам много моми4ета - а и щях да обръсна гърдите на Кемо  bowuu 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия