
има бутонче за предварителен преглед
цъкай на него, преглеждай какво е станало и тогава публикувай
и не пускай пост след пост, при вече публикуван има опция за редакция, така си дописвай, защото модовете ще ти ометат постовете



вмъкваш линка към снимката по този начин [img width=64 height=64]https://assets.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not-found.svg[/img]

супер!!!

нямаше и да я видим, защото в епизода музиката е изрязана
Добро утрооо! 


...ама за батьовата сватба ще си дойде без космаците и с тен

супер!!!

нямаше и да я видим, защото в епизода музиката е изрязана
Довечера ще го превъртя



не ми смей
искам си брадата

супер!!!

нямаше и да я видим, защото в епизода музиката е изрязана
чудни сте бе
И както е казала джадъ, превода е страхотен и субовете също!!!
Аз няма да превъртам, тези дни ще изгледам серията. 




супер!!!

нямаше и да я видим, защото в епизода музиката е изрязана

И аз загледах възела - много ми харесва
И да благодаря на всички, които се трудят по него






супер!!!

нямаше и да я видим, защото в епизода музиката е изрязана
чудни сте бе
И както е казала джадъ, превода е страхотен и субовете също!!!
Аз няма да превъртам, тези дни ще изгледам серията. 



и мишока на Бойчето умря с толкоз много красота.





Чачо с брада




Препоръчани теми