В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 205

  • 32 327
  • 716
# 285
Алоооооооооо, заспахте ли, мили птички от прекрасното Чачково ято? Hug Hug Hug Hug Hug

Такааааа,.. да карам подред..

Галя,  Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за клипчето  с песента на Джандан Ерчетин и кадри от Възела.. Преводче със субки..Наистина си е друго.. Peace Peace А и Ивчето  Hugи Ани  Hugса ни признали, така че Peace Peace Peace Peace

Ани, Hug Heart Eyes слънчице, благодаря ти за чичеците от Муратовия сорт..Няма да си кривя душата,  Naughty Naughty Naughty като видях спойлера, очаквах Керемчи, но пък и на Мурат му се радвам много, особено на тази фотосесия за репортажчето с Айше Арман си е неустоим направо.. Благодарности и за чичеците от специалния Чачков сорт.. Peace Peace Peace

Ренка,  Hug Heart Eyes ах, миличка, ах! Тези от Мави ми станаха дерт с тия фотошопове..То в началото си беше много зле..Гледам, гледам снимките от Мави, не мож си позная момчето, я! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Добре, че е страхотната му усмивка, та го разпознах hahaha hahaha hahaha Но напоследък съвсем малко си го фотошопирват, ама пък  погледа му секси и чаровната усмивка нито един фотошоп не може да скрие smile3521 smile3521 smile3521

Лу,  Hug Heart Eyes благодаря и на теб за чичеците!

Вивче, Hug Heart Eyes на теб ти благодаря за прекрасните музикални поздрави..Да си ни жива и здрава!

Ели,  Hug Heart Eyes много хубава чаша ти спретнала Галя Peace Peace Peace

Ети, Hug Heart Eyes Белла Hug Heart Eyes

Искра, Hug Heart Eyes  добре дошла ти казах, сега да те поздравя за това, че много бързо се ориентира и се научи да пускаш снимчице.. С мен дЖадъто  Hugтрябваше много да се мъчи Laughing Laughing Laughing

Мимка, Hug Heart Eyes бенде сени севийорум Peace Peace

Бойче,  Hug Heart Eyes Ивче,  Hug Heart Eyesсъс здраве да си пийнете кафето и чайчето от чашите.. Ама пък Керемчи от чашата на Бойчето много готин бе! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Май е трябвало да вмъкнат и един Керемчи върху чашата на дЖадъто hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ивче, Hug Heart Eyes миличка, и аз много те обичам! Peace Peace

Пропуснах ли някой от пишещите тук аджеба newsm78 newsm78 Ако съм, хайде целувки и прегръдки и на вас Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Поздравче с песента на Гьоксел, коьто звуча снощи в Кралицата Peace Peace



Я, да ви сложа и това Peace Peace



И по един Яман за всяка от вас Peace Peace



И това Heart Eyes Heart Eyes



А сега отивам да гушна възглавницата smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

Лека нощ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 286

Бойче, Hug ти що не спиш, къз? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 287
love001 love001 love001 love001 И питаш............ Hug
Виж целия пост
# 288

И това Heart Eyes Heart Eyes



А сега отивам да гушна възглавницата smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

Лека нощ! Hug Hug Hug

 Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лили!  Hug Heart Eyes



Лека нощ!  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 289
Добро утро! Hug Hug Hug



Купон сте си спретнали снощи Party Феята Лили Hug Heart Eyes ни е навестила Party

Скрит текст:
Миличка, Мави са в бизнеса отдавна, трябва да знаят какво правят. На мен снимките ми харесват като цяло, като гледам и на публиката й харесват. Дето викаш по усмивката ще го познаем Crazy Crazy
Виж целия пост
# 290
Добро утро, ято  Hug Hug Hug

Лили  Hug Heart Eyes



Бойче  Hug Heart Eyes да не си пазила цяла нощ корицата  Mr. Green Mr. Green

Хубав и романтичен ден от мен  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Ренка  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Добро утро!
Днес кафето е със закъснение, но режима ми  не е обичайния! Rolling Eyes


Значи благородно ви завиждам за списанието , но и се радвам,че си имате по един Чачи за гушкане!  Hug
Лили, наминавай по-често! Hug
Виж целия пост
# 292
 Party Party Party



 Heart Eyes Heart Eyes Crazy   Party   и тоз си го бива  Crazy  Blush

Виж целия пост
# 293
Добрютру!




 Heart Eyes Heart Eyes Crazy   Party   и тоз си го бива  Crazy  Blush



 Peace

Ама с какви мумии е обграден не е истина  Shocked... барем поне една прекрасница не можаха ли да му сложат.
Виж целия пост
# 294
Добрютру!




 Heart Eyes Heart Eyes Crazy   Party   и тоз си го бива  Crazy  Blush

Скрит текст:


 Peace
Ама с какви мумии е обграден не е истина  Shocked... барем поне една прекрасница не можаха ли да му сложат.

 Laughing Laughing Laughing  ти пък що ги гледаш  hahaha hahaha



Май е трябвало да вмъкнат и един Керемчи върху чашата на дЖадъто hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

що не пробва   Mr. Green hahaha hahaha hahaha




 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 295
Party Party Party



 Heart Eyes Heart Eyes Crazy   Party   и тоз си го бива  Crazy  Blush


Иве  Hug Heart Eyes много хубава песничка  Party Party Party Party

Гале  Hug Heart Eyes
Стели  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 296
https://www.youtube.com/watch?v=L8_lRzYnbI8 Едно поздравче от мен за прекрасен ден Simple Smile Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 297
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 298

 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И Чачо се е затъжил за теб
Виж целия пост
# 299
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много съм развълнувана и фотките ми са кофти-ма кво да прая кат неам търпение да се пофаля  и аз Joy Joy Joy
Със сълзи в очите искам да кажа-Благодаря  Hug Hug Hug
Толкова се радвам,че имам такива дружки....ох спирам
Обичам те Лили Heart Eyes HugИвче Heart Eyes Hug и на всички,които ме карат да се нуждая от амраз в тоя момент Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия