
Такааааа,.. да карам подред..
Галя,
миличка, благодаря ти за клипчето с песента на Джандан Ерчетин и кадри от Възела.. Преводче със субки..Наистина си е друго..
А и Ивчето
и Ани
са ни признали, така че

Ани,
слънчице, благодаря ти за чичеците от Муратовия сорт..Няма да си кривя душата,
като видях спойлера, очаквах Керемчи, но пък и на Мурат му се радвам много, особено на тази фотосесия за репортажчето с Айше Арман си е неустоим направо.. Благодарности и за чичеците от специалния Чачков сорт..

Ренка,
ах, миличка, ах! Тези от Мави ми станаха дерт с тия фотошопове..То в началото си беше много зле..Гледам, гледам снимките от Мави, не мож си позная момчето, я!
Добре, че е страхотната му усмивка, та го разпознах
Но напоследък съвсем малко си го фотошопирват, ама пък погледа му секси и чаровната усмивка нито един фотошоп не може да скрие

Лу,
благодаря и на теб за чичеците! Вивче,
на теб ти благодаря за прекрасните музикални поздрави..Да си ни жива и здрава!Ели,
много хубава чаша ти спретнала Галя

Ети,
Белла
Искра,
добре дошла ти казах, сега да те поздравя за това, че много бързо се ориентира и се научи да пускаш снимчице.. С мен дЖадъто
трябваше много да се мъчи Мимка,
бенде сени севийорум

Бойче,
Ивче,
със здраве да си пийнете кафето и чайчето от чашите.. Ама пък Керемчи от чашата на Бойчето много готин бе!
Май е трябвало да вмъкнат и един Керемчи върху чашата на дЖадъто

Ивче,
миличка, и аз много те обичам!

Пропуснах ли някой от пишещите тук аджеба
Ако съм, хайде целувки и прегръдки и на вас

Поздравче с песента на Гьоксел, коьто звуча снощи в Кралицата

Я, да ви сложа и това

И по един Яман за всяка от вас

И това

А сега отивам да гушна възглавницата

Лека нощ!
Феята Лили