Форумни "образи"

  • 232 623
  • 3 224
# 1 950
Форумна библиотекарка е добър образ.
Виж целия пост
# 1 951
Сега и аз се сещам за един плешив мъж в темата за синята риза. Беше интересен с това, че съфорумките много го харесаха, макар никак да не се отличаваше с атлетично тяло, докато петлето, пуснало темата, бе оплюто като пълна безвкусица - тясна му била ризката, пък и ръкавите навити по селски.
Виж целия пост
# 1 952
Някой каза, че бъркал Шантала и Катрала.
Катрала бачкаше. Ша не съм я чула да прави нещо подобно.
Виж целия пост
# 1 953
Катрала беше ярък форумен образ, макар и за кратко.
Виж целия пост
# 1 954
А дали някой успя да отговори на въпроса с повишена трудност " Какво ви взе и какво ви даде русото?"
Аз още се чудя какво.
Виж целия пост
# 1 955
Сега и аз се сещам за един плешив мъж в темата за синята риза. Беше интересен с това, че съфорумките много го харесаха, макар никак да не се отличаваше с атлетично тяло, докато петлето, пуснало темата, бе оплюто като пълна безвкусица - тясна му била ризката, пък и ръкавите навити по селски.

Ахаха дааа. Тази тема и аз я помня. Ама верно му беше малка оная риза на момчето. Някви марки се подмятаха по едно време, па кои ризи били за чалгарите по дискотеките, па кои били изискани, дрън дрън дрън. Там си се посмях доволно
Виж целия пост
# 1 956
Някой каза, че бъркал Шантала и Катрала.
Картала бачкаше. Ша не съм я чула да прави нещо подобно.
Да, е сега непременно ще информирам по форми от къде  са ни доходите . Wink
Виж целия пост
# 1 957
И аз помня темата, голям хилеж беше.
Мъжът без коса е на Екс. Не помня тялото.
Мъжът с малко коса и шкембе е Каситиния.
Виж целия пост
# 1 958
Да, е сега непременно ще информирам по форми от къде  са ни доходите . Wink

Що? Да не е нещо незаконно?  Shocked

Леж сега на кълка и ти!   Flutter  Неудобно ли ти стана, че друг ти заработва осигуровките  Laughing
Виж целия пост
# 1 959
Направо се разплаках  Wink
Виж целия пост
# 1 960
А дали някой успя да отговори на въпроса с повишена трудност " Какво ви взе и какво ви даде русото?"
Аз още се чудя какво.
О, на мен много ми взе за краткия период, в който ми беше на главата Mr. Green
Виж целия пост
# 1 961
И аз помня темата, голям хилеж беше.
Мъжът без коса е на Екс. Не помня тялото.
Мъжът с малко коса и шкембе е Каситиния.

А, Таис, ММ само в "Покажи се" съм го показвала, не в темата за ризата..Wink)
Виж целия пост
# 1 962
Темата май се изчерпа откъм интересни потребители....... Rolling Eyes Щом вече и IQ- то на някои показали се по гащи скочи до небесата, нямам думи.
Сещам се за една потребителка-беше пуснала тема за това, че нейна приятелка иска да се омъжва за холандец.Много хора се вързаха, беше забавна тема, не отричам.След това обаче се натъкнах на писания от същата авторка, които еднозначно показваха, че всичко е било измишльотина, много противоречия и откровени лъжи. Тонка ще си спомни-100 % съм сигурна.

Белгиец, не холандец.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705701.0
Виж целия пост
# 1 963
И аз помня темата, голям хилеж беше.
Мъжът без коса е на Екс. Не помня тялото.
Мъжът с малко коса и шкембе е Каситиния.

А, Таис, ММ само в "Покажи се" съм го показвала, не в темата за ризата..Wink)
Трябваше да оставя място м/у първото изречение и другите две - щото излиза, че съм ви виждала мъжовете в темата за ризката, а то не е така. Моя грешка, на бачкане съм и пиша твърде бързо  Peace  Laughing
Виж целия пост
# 1 964
Пираня ли му викахте на Каситка на мъжа и?
Е, поне Стейтън няма шкембе, това внася баланс. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия