Форумни "образи"

  • 232 668
  • 3 224
# 2 850
Аз съм оФца. Заплювам си го. Ама ей такава

Скрит текст:
 Това не са ли мъжки индивиди? Кочове? Имат роги. И се пише УФСЪ, мисля, хохохо.

Това е Черноноса овца от регион Вале. Женските доколкото знам също имат рога. Мъжките имат по-големи де.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 851
Остава да включите пернатите и картината ще е пълна.
  http://media.snimka.bg/8341/022937297.jpg?r=0  Тоя наперения ми е съвсем като Тати, дет се появи, всеки свежда глава.  http://pticevad.ovo.bg/Kalin/italianki3.jpg  Това младото, с вирнатия гребен е за ОНЗИ или брата Роналд.  http://bapb.pernati.com/wp-content/gallery/POULTRY/t5_4980223.jpg  и тази  http://bapb.pernati.com/wp-content/gallery/POULTRY/p9096769.jpg ги познайте сами. За мен, скромно, този с клюмналия гребен http://alfa.kachi-snimka.info/images/cqs1341082819t.jpg
Виж целия пост
# 2 852
Някакви лебеди, орли няма ли да има, не може само кокошки. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 853
Някакви лебеди, орли няма ли да има, не може само кокошки. Simple Smile
  Е, кви лебеди и орли в кокошарник, мило?
Виж целия пост
# 2 854
Лебедът е ясен.  Flutter

Ох, и в следващия момент си гледам аватара и подписа... Mr. Green Нямам предвид мен си, естествено. Grinning
Виж целия пост
# 2 855
Образите от "Покажи се":
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 856
Образите от "Покажи се":
Скрит текст:
   #Crazy Мен ме няма, нали? хохохо
Виж целия пост
# 2 857
Интересна тема Simple Smile.. Според мен един ''форумен образ'' се създава несъзнателно и съвсем НЕ изкуствено от даден потребител. Форумът е за разпускане, забавление, запълване на свободното време.. разбира се, това не пречи темите, които се засягат тук, да не са със сериозна насоченост. Съвсем нормално е 'поведението и образът ни' в реалността да са доста различни, тъй като сме ангажирани с задължения, отговорности; а и понякога битовизмите и инертността в ежедневието ни, дори ни правят по-меланхолично настроени.. Което пък, от друга страна, създава предпоставка, че същността ни в интернет пространството е преувеличена или път си създаваме корено различен образ, от това, което сме в действителност..
За никого не е тайна, че за съвременното общество виртуалната комуникация е силно разпространена и дори за предпочитане пред реалната.. За последното се надявам да греша, но... фактът, че дори и тук има не малко популярни потребители, изградили своя собствена индивидуалност с начина, по който разсъждават, и мненията, които изказват по даден въпрос, е показателно, че ''форумният образ'' е изграден по собствено желание, тъй като 'виртуалният' начин, по който се представят, замества някаква липса в реалността.
Виж целия пост
# 2 858
Ауу, и червенокосо има! Ама защо имат силикон само в джуките?!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 859
Ауу, и червенокосо има! Ама защо имат силикон само в джуките?!  Crossing Arms

Това са човки, нали са патки Grinning
Виж целия пост
# 2 860
Каква липса, примерно? И трябва ли непременно да има липса? че то, и тук си е реалност, и то дори не съвсем виртуална, защото много потребители се поознават лично. Единствената по-силна разлика е, че тук е публично пространство, а не изповедалня, което до известна степен моделира поведението.
Виж целия пост
# 2 861
Ауу, и червенокосо има! Ама защо имат силикон само в джуките?!  Crossing Arms

Това са човки, нали са патки Grinning

Ай ся, те и коси имат поради същата причина, нали Laughing
Виж целия пост
# 2 862
За никого не е тайна, че за съвременното общество виртуалната комуникация е силно разпространена и дори за предпочитане пред реалната.. За последното се надявам да греша, но... фактът, че дори и тук има не малко популярни потребители, изградили своя собствена индивидуалност с начина, по който разсъждават, и мненията, които изказват по даден въпрос, е показателно, че ''форумният образ'' е изграден по собствено желание, тъй като 'виртуалният' начин, по който се представят, замества някаква липса в реалността.
Мислиш много повърхностно. Едно време виртуалното общуване може да се е очаквало и да запълва липси, но сега за активните тук си е съвсем пълноценно общуване. Както всяко друго.
Виж целия пост
# 2 863
Ауу, и червенокосо има! Ама защо имат силикон само в джуките?!  Crossing Arms

Това са човки, нали са патки Grinning

Ай ся, те и коси имат поради същата причина, нали Laughing

Добре де. Очевидно това е някаква издънка на индустрията за патета Grinning Ако се загледаш ще видиш, че са патки -русалки
Виж целия пост
# 2 864
Ауу, и червенокосо има! Ама защо имат силикон само в джуките?!  Crossing Arms

Това са човки, нали са патки Grinning

Ай ся, те и коси имат поради същата причина, нали Laughing
  Коси ли са, косми ли smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия