някой да има някакъв полезен съвет ...
обикновено като се задави се закашля и минава всичко, но вчера се задави и за около 30-40с не успя да се закашля и не дишаше... Аз разбира се почти изпаднах в паника и се опитах да се сетя какво съм чела за първа помощ, а то е че се обръщат бебетата с главичката надолу. Е, той се закашля, но ме изплаши много, а се зачудих, може ли да се ползва този метод за малки бебета? Ако го хвана за крачетата и го обърна, главичката ОК ли ще е?
нямам кураж да изляза на разходка като иска само в ръце. Отделно, че в слинга седи, но ако не се гърчи от корема

Диво малко човече!
в крайна сметка прибягнах до бял шум, пуснах и сешоара на коремчето и заспа. Сега съм пуснала същия шум през аблета, поспа около час, но пак почна да се върти и пръцка. Дано намаляват тези колики вече
а вечер толкова рита, че я намирам открита и винаги се е извъртяла по гръб. Препоръчани теми