NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 131
  • 1 174
# 600
Капсулите са намалени в Метро до сряда.
Има вече и Cafe au Lait, неговата цена е по-висока - май беше 11 лв. с намалението. Аз си заредих с 2 кутии  Heart Eyes
Виж целия пост
# 601
Здравейте,

Някой знае ли дали капсулите в Метро са все още с намаление?

Вчера ходих, но ми се видя, че не бяха с червен етикет. Миналата седмица си купих от Фантастико там бяха намалени
Виж целия пост
# 602
Такова си взех ненамалено. Не е кой знае колко по различно от еспресото.

Виж целия пост
# 603
Във Фантастико са все още намалени
Виж целия пост
# 604
А във Фантастико докога е намалението?
Виж целия пост
# 605
А във Фантастико докога е намалението?

Мисля че е до утре
Виж целия пост
# 606
Здравейте любители на кафето, искаме да си вземем машина модел Mini me и въпроса ми е има ли значение от къде ще я вземем - сайта на Dolce gusto, Технополис, Емаг, дори и в Амазон има много добри оферти. Като цяло искам да е от Бг, насочили сме се към Емаг. Какво бихте ме посъветвали, някой поръчвал ли е от там? Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 607
В момента има промоция на Мини ме в сайта на технополис на цена 99 лв, а до скоро в сайта Долче Густо също имаше промоция на модели на машината + капсули но на по-висока цена. Аз моята машина съм си я поръчвала от Емаг и за сега нямам проблеми с нея.  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 608
Lady_Flirt, благодаря за отговора  bouquet Цената в Технополис и в Емаг е еднаква в момента, но по-скоро се чудя дали качеството на машините е еднакво. Малко съм предубедена за Емаг и уредите, които предлагат, а не знам и как стои въпроса с гаранцията  newsm78 Четох в темата за Емаг, че много от уредите дават дефекти, но има и много доволни клиенти и предполагам, че е много относително  на каква бройка ще попаднеш в съответните магазини. Чисто гаранционно предполагам, че при Технополис нещата са малко по-уредени Thinking
Виж целия пост
# 609
Lady_Flirt, благодаря за отговора  bouquet Цената в Технополис и в Емаг е еднаква в момента, но по-скоро се чудя дали качеството на машините е еднакво. Малко съм предубедена за Емаг и уредите, които предлагат, а не знам и как стои въпроса с гаранцията  newsm78 Четох в темата за Емаг, че много от уредите дават дефекти, но има и много доволни клиенти и предполагам, че е много относително  на каква бройка ще попаднеш в съответните магазини. Чисто гаранционно предполагам, че при Технополис нещата са малко по-уредени Thinking
Разбира се, при положение, че цената е еднаква, изобщо не разбирам как би купила от Емаг - оставяме настрана отзивите, ако се развали, гаранционно в Технополис би се оправила по-бързо, от Емаг пращат в Румъния и отиде, та се не виде. Взимай от Технополис или виж кой доставчик ти я продава в Емаг - аз съм взимала четец чрез тях, но доставчикът е Бг фирма, към която ще имам претенции при повреда, това го уточних предварително и с Емаг, и с Бг фирмата - т.е. Емаг ни бяха само посредници.
Виж целия пост
# 610
Здравейте, имате ли наблюдения за кафемашините Krups Dolce Gusto Drop? Предстои ми покупка на такава машина и се чудя да дам ли по висока цена за този модел и каква е разликата с Krups Dolce Gusto MINI ME освен външния дизайн  newsm78
Виж целия пост
# 611
Lady_Flirt, Мъ℘♥Мяɣ благодаря ви за съветите  bouquet Днес си взехме Mini me от Технополис на промоционална цена от 99лв., а редовната цена е 209лв. Машината е страхотна, прави много хубав каймак и плътен вкус. Вече пробвахме Чокочино и Кортадо  Heart Eyes
Proletina_1983, не съм много запозната, но от това, което прочетох за различните машини и изгледаните клипчетата в youtube, останах с впечатление, че технологията е еднаква при всички, разликите основно са в интересния дизайн и някои дребни подобрения с всеки нов модел. Гледах клипове с всяка една машина и кафето си беше супер при всички  Simple Smile
 
Виж целия пост
# 612
Разликите са в дизайна и в това, че едните са ръчни, другите автоматични.
Относно кафето, всички правят едно и също.
Виж целия пост
# 613
Има ли някъде намалени капсули?
Виж целия пост
# 614
Някой може ли да каже къде във Варна може да се закупи нескуйк капсули
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия