NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 130
  • 1 174
# 645
 Намаление на капсулите във Варна има  BulMag, 7.99 лв.     
Виж целия пост
# 646
Намаление на капсулите във Варна има  BulMag, 7.99 лв.     
Благодаря, заредихме вчера.
Виж целия пост
# 647
Ще се радвам да споделите и други ваши любими вкусове Simple Smile

Любими са ми Intenso и Barista, взимам ги постоянно. За проба си взех Ristretto, Ristretto Ardenza и Lungo intenso - и трите са хубави, силни, плътни кафета, бих ги купила отново.
Взимала съм 1 кутия от Cortado, нищо интересно, Предпочитам да си правя мляко с нес.
Не ми хареса Espresso - твърде слабо е.
Безкофеинови, които харесваме: Chococino, Nesquik, Nestea праскова.
Виж целия пост
# 648
Днес купих от Била с Била карта за 8,99 - с един лев намалени. Не зная до кога е промоцията.
Любими вкусове - Buondi, Ristretto - за мен зеленото, за мъжа ми - синьото, Barista, Espresso Intenso. И едно, което съм си купувала от Италия - Sical - в България не са го внасяли. Аз всичките ги пия с лъжичка кафява захар и прясно мляко, но независимо от това вкусът на другите варианти не ми харесва. По стечение на обстоятелствата в момента имаме Lungo Intenso и Капучино вкъщи - ами, не ми допадат, особено това сухо мляко крайно неприятно.
Виж целия пост
# 649
Другата седмица ще има намалени капсули в Кауфланд.  Peace
Виж целия пост
# 650
Другата седмица ще има намалени капсули в Кауфланд.  Peace
на каква цена ще са?Във верига магазини Life (Плевен )ще има намалени на 7.99 лв .
Искам да попитам нещо.На всяка капсула има отбелязано дължината на кафето .Може ли да се направи по дълго от обозначението?
Виж целия пост
# 651
Другата седмица ще има намалени капсули в Кауфланд.  Peace
на каква цена ще са?Във верига магазини Life (Плевен )ще има намалени на 7.99 лв .
Искам да попитам нещо.На всяка капсула има отбелязано дължината на кафето .Може ли да се направи по дълго от обозначението?
Абсолютно, това е препоръчително, но си го пусни по твой вкус, аз не се съобразявам с тези графики, приемам ги ориентировъчно.
Виж целия пост
# 652
Другата седмица ще има намалени капсули в Кауфланд.  Peace
на каква цена ще са?Във верига магазини Life (Плевен )ще има намалени на 7.99 лв .
Искам да попитам нещо.На всяка капсула има отбелязано дължината на кафето .Може ли да се направи по дълго от обозначението?

7.85 ще е цената.
Относно дължината на кафето, аз не спазвам препоръките. По-дълго си го пускам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Момичетаа, имам нужда от помощ. До сега нямах проблем с регистрирането на кодовете от кутиите, но в момента не мога да открия от къде точно. При моите бонуси ми изписва само колко точки имам, но нямам поленце където да въведа код. Помощ Simple Smile
Виж целия пост
# 654

BlackOpium2492, от "Моят акаунт" избираш "Моите бонуси" и там пише колко точки имаш и под тях има прозорче където въвеждаш новия код.




Виж целия пост
# 655
Това и при мен се получи преди няколко дни, бях писала по-назад в темата. Смених браузъра и нямаше проблем, а в момента и с другия си работи.. Нещо временно е.
Виж целия пост
# 656
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Онзи ден мъжа ми е видял капсули на промоция във фантастико. Дали още са на промоция?
Виж целия пост
# 658
Онзи ден мъжа ми е видял капсули на промоция във фантастико. Дали още са на промоция?

Да снощи имаше един куп на 7,99 май  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 659
Някой да си е купувал машина от емаг? Има едно Oblo  за 100 лв. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия