живот на 180 градуса

  • 4 875
  • 46
# 30
добре,ок извинете...че си помислихче наистина мога да намеря разбиране тук, някои от вас пишат пълни глупости -подигравка с публиката и фейк тема, а някои замисли ли се ,ами ако все пак е истина, какво ли можем да посъветваме човека отсреща,някои да ли си представя такова нещо даму се случи ,ами разбира се че не, иаз така си казвах до скоро,а сега извинете ме наистина че споделих и благодаря на отзовали те се
Виж целия пост
# 31
На 35 можеш спокойно да започнеш на чисто. Има ли къде да отидеш, ако се окажеш без жилище?
Виж целия пост
# 32
добре,ок извинете...че си помислихче наистина мога да намеря разбиране тук, някои от вас пишат пълни глупости -подигравка с публиката и фейк тема, а някои замисли ли се ,ами ако все пак е истина, какво ли можем да посъветваме човека отсреща,някои да ли си представя такова нещо даму се случи ,ами разбира се че не, иаз така си казвах до скоро,а сега извинете ме наистина че споделих и благодаря на отзовали те се
А, не си ли помисли, че тук пишат хора с поне средна интелигентност и биха усетили пързалката?
Късно се усети да пишеш без никакви препинателни знаци и главни букви- в първия ти пост още, истината лъсна.
Не ставаш за писател, ако това ти е мерака.
Виж целия пост
# 33
виж absurt  мислиш ли че в момента ми е до такива като теб ,умни стройни и прекрасни, айде ако обичаш ,грамотността ли ще си меря точно с теб
Виж целия пост
# 34
Авторе, започна да ми приличаш на авторка.
Ако темата ти не е пързалка, получи достатъчно съвети.
Пък и всеки има право да се съмнява.
Виж целия пост
# 35
така е права си получих съвети за които благодаря,наистина трябва да се посъветвам с адвокат, и както по -горе се спомена маже би донякъде сам съм си виновен,наистина благодаря за съветите.
Виж целия пост
# 36
виж absurt  мислиш ли че в момента ми е до такива като теб ,умни стройни и прекрасни, айде ако обичаш ,грамотността ли ще си меря точно с теб
Тя, грамотността я има, или я няма.
Не зависи от душевното състояние и проблемите.
Та, като пускаш теми- пързалки, ти трябва много повече интелигентност и познания, за да ти върже публиката.
Виж целия пост
# 37
Първо, жена ти не може да изиска да напуснеш семейното жилище, защото "така или иначе съдът ще го присъди на нея" - консултирай се с адвокат и  се бори за децата си, освен ако  
 не искаш  просто реваншистка гадост  и заради това драпаш да осведомиш съпругата на "този шибан негодник".
Второ - не бъди толкова лековерен - децата могат да приличат на  кой ли не,  има си тест за доказване  на това, ако ти е важно де!
Трето - искаш ли всъщност  да се махнеш от  невярната жена или просто искаш да й натриеш носа /нейния, неговия/ щото идеи могат да се дадат, но дали ще те направи щастлив осъщаствяването им, е спорно.
И последно - как пък за толкова време не си се усетил,че нещо не е на ред  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 38
Ужас! Три страници под сценарии от " Съдби на кръстопът". Ма хайде, моля ви се, същата сюжетна линия я даваха в епизод от миналата година.  Че и някои дори се юрнали съвети да дават.... Завалията, толкова е сам, сал бг мама му остана..... #2gunfire Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 39
Ужас! Три страници под сценарии от " Съдби на кръстопът". Ма хайде, моля ви се, същата сюжетна линия я даваха в епизод от миналата година.  Че и някои дори се юрнали съвети да дават.... Завалията, толкова е сам, сал бг мама му остана..... #2gunfire Mr. Green Mr. Green

Помня в епизода, че бащата се оказа стерилен, а биологичния баща е брат му. Две бяха децата.
Съпругата случайно и без да иска беше спала два пъти с брат му. Mr. Green
Накрая се разведе с жената, но реши, че с обича децата и не се отказа от тях.
Виж целия пост
# 40
а,как мислите трябва лида осведомя жената на шибаняка, защото това е равно на още едно разбито семейство
Да, срещни се и я информирай. Пък като сродни души може постепенно и да се харесате и да продължите напред заедно.  Историята познава и такива случаи.
Виж целия пост
# 41
Ужас! Три страници под сценарии от " Съдби на кръстопът". Ма хайде, моля ви се, същата сюжетна линия я даваха в епизод от миналата година.  Че и някои дори се юрнали съвети да дават.... Завалията, толкова е сам, сал бг мама му остана..... #2gunfire Mr. Green Mr. Green

Помня в епизода, че бащата се оказа стерилен, а биологичния баща е брат му. Две бяха децата.
Съпругата случайно и без да иска беше спала два пъти с брат му. Mr. Green
Накрая се разведе с жената, но реши, че с обича децата и не се отказа от тях.
  Да, точно така беше в епизода. Ако намеря линк, ще го покажа.  Авторът на темата жив да го ожалим.  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 42
На мен ми е много интересно жената, кога успява да прави любов с въпросния любовник, денем докато е сама с децата сигурно  newsm78. А може би той пристига с детегледачка. Щом вече има две деца, за четири сигурно е с отстъпка Joy.
Виж целия пост
# 43
Мен ме загуби на "жената заченала от любовника". Няма такъв филм, това ще изтрие всякаква романтика, любовниците не са за тая цел. Че и два пъти...
Виж целия пост
# 44
И как става в малък град любовникът да идва непрекъснато у вас,жена ти с малките деца и бременна в половината от времето да ходи у тях и никой да не разбере?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия